barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Las Palmas - mój ulubiony klub w Fifie 08 na PSP :')
27
No, emocje przy golfie sa najlepsze
12
Porażka, remis, czas na zwycięstwo!
VeB!
1
Można go nie lubić ale bez niego lewa strona duzo traci.
0
Chodzą informacje ze po prostu araby dostał prawa w Polsce w bonusie
0
Ktoś z MP & SILVA, to on oficjalnie poinformował że katar kupił prawa da LL. Powinien być wiarygodny
1
"Nie będzie łatwo. Trwa praca i walka z czasem żeby pokazać pierwsza kolejkę la liga w Polsce." tak napisał na Twitterze Radrizzani
1
Nie wiem czy jak przegraja to ot tak beda miec słaba forme..
1
Kto za Malagą dzisiaj? Ja za cukierkami
ps W Hiszpanii widze, że Canal pokazuje La Lige
0
Zaraz El fujara da na RM.pl ta wypowiedź
0
Puyol'a mogliby dac kiedys :)
0
Tak, tylko musisz byc pelnoletni, wpisac numer karty i skan dowodu. Poprawcie jesli zle pisze
0
"Like - ronaldo better than messi"
9
Widzieliście nowe intro Ligi Mistrzów? Podoba wam sie, bo mi tak bo wreszcie jest Barca na zakończenie :)
1
3-1 a wiec gol na wyjezdzie wazny dla BVB, zobaczymy co dalej
1
hehe rozniesli Moenchengladbach i wszyscy (w tym ja) mysleli ze BVB wraca na dobre tory, jak ODD strzeli jeszcze 1 to po dwumeczu
0
Masony wstrene nie dadza młodym ludziom możliwosci gry w naszej Barcelonie, tylko jakies kary. Ta cała wolnośc na świecie jest tylko teoretyczna.
0
ehh, tyle razy to juz bylo, nie smieszne
0
Ten uśmieszek bedziemy pamietac na zawsze ;)
2
Pedro dziekujemy za wszystko! Szczególnie za twoje decydujace bramki w meczach o Superpuchar Europy :)
0
Jak beda streamy to tak, mozesz tez kupic tam premium dla lepszej jakosci ale sa srednie opinie o tym premium. Ja tam wole poszukac na rojadirecta, za darmo a jakosc o wiele lepsza niz futbolhd
0
Miło powrócić czasami ;)
0
Kurde no, wiedziałem że onet jest płatny i mógłbym zapłacić za dobrą jakość ale nawet wyłączność na internet... Pozostaje futbolhd i inne stronki
1
Oglądał ktoś lige mistrzów na Onecie? Czy warto kupić tam mecz?
0
Uprzedziles mnie ;p kanał jest nie dostępny na razie
17
Ilarra będzie miał nowego kolegę na ławce :)
0
W Piatek pierwszy mecz La Ligi a my dalej nie wiemy gdzie ono bedzie transmitowane. NC+ nic nie komentuje, tak samo Eleven. Prawa kupiło beIN i nic nie wiadomo co dalej.
1
Znajomosci ;).
0
Wina Androida? Chyba nie, nie tylko ty masz ten problem. Wydaje mi sie ze leży po stronie fcbarca.com
0
Na plus wymienia bateria, mozna rozszerzyć pamięć o kartę microSD, tylna obudowa ze skory tez jest fajna :)