0

Las Palmas - mój ulubiony klub w Fifie 08 na PSP :')

27

No, emocje przy golfie sa najlepsze

12

Porażka, remis, czas na zwycięstwo!
VeB!

1

Można go nie lubić ale bez niego lewa strona duzo traci.

0

Chodzą informacje ze po prostu araby dostał prawa w Polsce w bonusie

0

Ktoś z MP & SILVA, to on oficjalnie poinformował że katar kupił prawa da LL. Powinien być wiarygodny

1

"Nie będzie łatwo. Trwa praca i walka z czasem żeby pokazać pierwsza kolejkę la liga w Polsce." tak napisał na Twitterze Radrizzani

1

Nie wiem czy jak przegraja to ot tak beda miec słaba forme..

1

Kto za Malagą dzisiaj? Ja za cukierkami
ps W Hiszpanii widze, że Canal pokazuje La Lige

0

Zaraz El fujara da na RM.pl ta wypowiedź

0

Puyol'a mogliby dac kiedys :)

0

Tak, tylko musisz byc pelnoletni, wpisac numer karty i skan dowodu. Poprawcie jesli zle pisze

0

"Like - ronaldo better than messi"

9


Widzieliście nowe intro Ligi Mistrzów? Podoba wam sie, bo mi tak bo wreszcie jest Barca na zakończenie :)

1

3-1 a wiec gol na wyjezdzie wazny dla BVB, zobaczymy co dalej

1

hehe rozniesli Moenchengladbach i wszyscy (w tym ja) mysleli ze BVB wraca na dobre tory, jak ODD strzeli jeszcze 1 to po dwumeczu

0

Masony wstrene nie dadza młodym ludziom możliwosci gry w naszej Barcelonie, tylko jakies kary. Ta cała wolnośc na świecie jest tylko teoretyczna.

0

ehh, tyle razy to juz bylo, nie smieszne

0

Ten uśmieszek bedziemy pamietac na zawsze ;)

2

Pedro dziekujemy za wszystko! Szczególnie za twoje decydujace bramki w meczach o Superpuchar Europy :)

0

Jak beda streamy to tak, mozesz tez kupic tam premium dla lepszej jakosci ale sa srednie opinie o tym premium. Ja tam wole poszukac na rojadirecta, za darmo a jakosc o wiele lepsza niz futbolhd

0

Miło powrócić czasami ;)

0

Kurde no, wiedziałem że onet jest płatny i mógłbym zapłacić za dobrą jakość ale nawet wyłączność na internet... Pozostaje futbolhd i inne stronki

1

Oglądał ktoś lige mistrzów na Onecie? Czy warto kupić tam mecz?

0

Uprzedziles mnie ;p kanał jest nie dostępny na razie

17

Ilarra będzie miał nowego kolegę na ławce :)

0

W Piatek pierwszy mecz La Ligi a my dalej nie wiemy gdzie ono bedzie transmitowane. NC+ nic nie komentuje, tak samo Eleven. Prawa kupiło beIN i nic nie wiadomo co dalej.

1

Znajomosci ;).

0

Wina Androida? Chyba nie, nie tylko ty masz ten problem. Wydaje mi sie ze leży po stronie fcbarca.com

0

Na plus wymienia bateria, mozna rozszerzyć pamięć o kartę microSD, tylna obudowa ze skory tez jest fajna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?