0

Niech Sevilla wygra, przynajmniej przed Real wejdzie w tabeli.

3

Kibice sukcesu, którzy po 1 meczu już wszystkich wywalają..

0

Trzeba się pogodzić z tą porażką, byli lepsi. Przecież po jednym meczu nie traci się szans na mistrzostwo, ba mamy jeszcze 1 pkt przewagi nad Realem. Ja wierze w ten zespół, nie wiem jak wy, że w Czerwcu możemy grać w Berlinie o puchar LM. VeB!

1

Ciągle ten Cesc i Alexis. Ja pierd....

1

Nie ma to jak pisać, że w PAŹDZIERNIKU Barca straciła szanse na tytuły tylko przez 1 mecz.
FUCK LOGIC -_-

0

Kurde niech ten Vermaelen wraca to może Masche już na ŚO nie bedzie grał a na DM.

0

Zawsze i wszędzie Barca królem będzie!

13

Kibice sukcesu OUT
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce VeB!

1

Wyp***dalaj.

0

www.gran-derbiHD.pl/specjalnie_dla_ciebie

6

Boże widzisz a nie banujesz...

4

Bravo
Alves-Bartra-Mathieu-Alba
Mascherano
Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar

Mój wymarzony skład, choć pewnie na DM bedzie Busi

0

0

W sobotę to my ich rozjedziem ;D

3

Real bez Ronaldo teraz to o 60% gorsza drużyna.

1

Liverpool dawać!! Jak najbardziej zmęczyć Real przed GD.

4

Sam jesteś patałachem. Szacunku trochę...

0

Wp, onet jedna rodzina... Nie czytać tych amatorów którzy uważają sie za redaktów.

1

Doping LOL

0

MESSSISISISIS BÓG ASYSTA

3

Ta bo za Martino to ogórków sie klepalo po 5-0 a teraz nie i juz płacz. Boże widzisz a nie grzmisz

0

Byle 1-0 to będzie dobrze...

0

Real wygrywa, ok niech sobie wygrywa ale jak Barca zdobędzie dziś 3 punkty to na nic ich zwycięstwo. Dla mnie nie ma się czym przejmować :)

3

Wg realowców takkkkk :P

4

Krul Penaldo szczelił gola. Wow. #podnieta #lepszy_niż_messi.

2

Ta, wygrają 26 do 0.

2

Hahhahahahahahahah wg realowców Ronaldo gra słabo bo jego koledzy nie umią mu piłki podać. Co oni jeszcze nie wymyśla aby ich pupilek był najlepszy.

4

Jak to ku*wa jest, że patrząc na liczbę komentarzy bardziej interesujemy sie spotkaniem od kibiców Realu -_-
Ps. Przestańcie sie przejmować Ronaldo ważne, że w Madrycie dalej zima -4 :D

3

9 na 9 rowno ;d

2

tylko 2:0 ludzie za martino byloby 20:0 luczo aut messi aut wszyscy aut.
Żart ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?