barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Sevilla wygra, przynajmniej przed Real wejdzie w tabeli.
3
Kibice sukcesu, którzy po 1 meczu już wszystkich wywalają..
0
Trzeba się pogodzić z tą porażką, byli lepsi. Przecież po jednym meczu nie traci się szans na mistrzostwo, ba mamy jeszcze 1 pkt przewagi nad Realem. Ja wierze w ten zespół, nie wiem jak wy, że w Czerwcu możemy grać w Berlinie o puchar LM. VeB!
1
Ciągle ten Cesc i Alexis. Ja pierd....
1
Nie ma to jak pisać, że w PAŹDZIERNIKU Barca straciła szanse na tytuły tylko przez 1 mecz.
FUCK LOGIC -_-
0
Kurde niech ten Vermaelen wraca to może Masche już na ŚO nie bedzie grał a na DM.
0
Zawsze i wszędzie Barca królem będzie!
13
Kibice sukcesu OUT
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce VeB!
1
Wyp***dalaj.
0
www.gran-derbiHD.pl/specjalnie_dla_ciebie
6
Boże widzisz a nie banujesz...
4
Bravo
Alves-Bartra-Mathieu-Alba
Mascherano
Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Mój wymarzony skład, choć pewnie na DM bedzie Busi
0
http://gfycat.com/GroundedMatureJackal# xD
0
W sobotę to my ich rozjedziem ;D
3
Real bez Ronaldo teraz to o 60% gorsza drużyna.
1
Liverpool dawać!! Jak najbardziej zmęczyć Real przed GD.
4
Sam jesteś patałachem. Szacunku trochę...
0
Wp, onet jedna rodzina... Nie czytać tych amatorów którzy uważają sie za redaktów.
1
Doping LOL
0
MESSSISISISIS BÓG ASYSTA
3
Ta bo za Martino to ogórków sie klepalo po 5-0 a teraz nie i juz płacz. Boże widzisz a nie grzmisz
0
Byle 1-0 to będzie dobrze...
0
Real wygrywa, ok niech sobie wygrywa ale jak Barca zdobędzie dziś 3 punkty to na nic ich zwycięstwo. Dla mnie nie ma się czym przejmować :)
3
Wg realowców takkkkk :P
4
Krul Penaldo szczelił gola. Wow. #podnieta #lepszy_niż_messi.
2
Ta, wygrają 26 do 0.
2
Hahhahahahahahahah wg realowców Ronaldo gra słabo bo jego koledzy nie umią mu piłki podać. Co oni jeszcze nie wymyśla aby ich pupilek był najlepszy.
4
Jak to ku*wa jest, że patrząc na liczbę komentarzy bardziej interesujemy sie spotkaniem od kibiców Realu -_-
Ps. Przestańcie sie przejmować Ronaldo ważne, że w Madrycie dalej zima -4 :D
3
9 na 9 rowno ;d
2
tylko 2:0 ludzie za martino byloby 20:0 luczo aut messi aut wszyscy aut.
Żart ;d