barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
menela hahahah
0
Szpak weź przejdź na ta emerytura
1
Costa po prostu nie umie grać tą filozofią gry co Hiszpania
1
Dani Alves z PorTugalii... TVP LOGIC
0
Costa to może banany prostować za tą grę w reprezentacji.
0
Chile i Holandia wychodzą z grupy.
3
Podobała mi się gra Meksyku ale remis zawdzięczają Ochoi
2
No to Belgia wygra ten mecz ale o półfinale to chyba tylko marzyć mogą :D
0
hahaha mówiłem, że Belgia nie wypali na tym mundialu
0
Belgia jeszcze 1 bramka i pierwszy typ bedzie poprawny :D
1
1:1
0
ja tam sie ciesze ;D
0
HAHAHA a nie mówiłem?! 1:0
0
oh dziekuje za ten komplement
0
No to już nie wiem co pisać. Jedni mówią ze to czarny koń jedni że to faworyt :DPS Lubie wzbudzać kontrowersje swoimi typami
1
Raz się żyje. Belgię trema zje przez tego czarnego konia turnieju
0
Belgia 1:1 Algeria
Brazylia 2:1 Meksyk
Rosja 0:1 Korea
0
OFICJALNIE Rakitic w Barcelonie!
1
JEssssst Rakitic welcome in Barccca
0
Life Is Brutal
0
Tomek Muller dobry jest na tych mundialach
4
Cristiano "w mur" Ronaldo
4
życiem
0
Z Ghana już tak łatwo nie będzie Deuch
1
GOOOOOOOOOL
1
Pepe ta małpką z Realu xD
1
PEPE CZERWO
0
Eder i zaraz FIFA się przypomina ;)
2
Niemcy ładna piłka ale 1/2 max na mundialu jak dla mnie
0
GERMANY POWEREEEEEEEEER