barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
FC Barcelona: Civil War. Tylko kto stanie za MATSem?
0
Ależ Brazylię ratują nowe zasady kwalifikacji do MŚ, przy starych już byłby czerwony alarm.
3
@DeXt3rVeB Oby Cristiano dzisiaj uratował futbol.
4
Czas Michała Probierza na stanowisku selekcjonera dobiega końca.
0
Hahaha na wojnę
0
Prime Cristiano Ronaldo 2008
0
@sciahoo jakoś nie przeszkadzał mu swój wiek by wyrzucić stosunkowo łatwo Zvereva. Dużo robi głowa, a z pokoleniem lat 90. Djoković czuje się jak ryba w wodzie.
1
@RozowaPantera Sinner w 4 setach, niestety
0
A tutaj ciekawa historyczna statystyka szlemowa. Federer z największym % wygranych TB, przed Djokoviciem.
0
@regatta52 mało jest zawodników którzy mają pozytywny H2H na Djokoviciu i zagrali więcej niż 3 mecze między sobą. Roddick z tego co wiem ma, ale prawie wszystkie mecze rozegrali przed 2011.
0
Nie oglądałem 3. seta i nawet nie zauważyłem, że Djoković miał 2 piłki setowe. Nie przy swoim serwisie, ale jednak dwie szanse. Siedzi mocno w głowie Nole Włoch i dlatego ma tak trudny matchup przeciwko niemu. Z Alcarazem jest odwrotnie (oprócz Wimbledonu)
https://x.com/SelvaPr007/status/1931142040366235794
10
Dawno nie widziałem tak uwłaczającej ludzkiej inteligencji afery jak ta dot. rzekomego sfałszowania wyborów. Współczuję ludziom, którzy w to wierzą.
4
Sinner jest obecnie w trybie Federer 2005-06, >90% wygranych, ale na drodze do jego totalnej dominacji stoi jeden człowiek. Chichot losu sprawił, że znowu jest to Hiszpan.
1
@FcPortoFan1999 wszystko zależy od drabinki :) Liczę na mecz Hurkacz - Djoković w głębszej fazie turnieju
7
Big 3 na Wielkim Szlemie w wieku 38 lat (rocznikowo):
Federer:
AO - 4R
RG - SF
Wimbledon - F
USO - QF
Nadal:
AO - DNS
RG - 1R
Wimbledon - DNS
USO - DNS
Djoković:
AO - SF
RG - SF
Wimbledon - ???
USO - ???
0
@FcPortoFan1999 myślę, że Djoković chce tylko wygrywać, a jak już widzi Sinner i Alcaraz mu odjeżdżają. Może przyjechać za rok, zrobić QF/SF, ale to tyle
3
Mateusz Borek? Fachowość, rzetelność, asertywność.
12
Koniec. Wygrywamy trójmecz z Mołdawia 5:4.
0
@Barca_Big_Moment No ale dla Alcaraza lepszy Sinner niż Djoković
1
Djoković rzucił wszystko co ma by nie było 2-0 a znowu Sinner serwuje po seta
29
Borek gangster dopóki Lewandowski nie był obok
0
A więc set prawdy przed Djoko
1
@mekston niesamowite jak w ostatnich latach kariery serwis ratuje mu mecze
3
W półfinałach RG w tym roku mamy trzech medalistów ostatnich igrzysk na mączce i nr 1 rankingu. TOP skład
2
Specjalność zakładu
0
O ludzie, co tu się stało
1
@mekston jest zamknięty
0
Ależ dominacja Alcaraz teraz
1
Mamy to, już nie można tego oddać.
0
Typowy Muset: dzisiaj wszystko wchodzi, a w niedzielę oklep od Sinner/Djokovicia do zera