4

@Kgorecki2500 dpsy, szpitale i więzienia zlatuję + zagranica

2

@RobiS jeżeli płacisz podatki od x lat na inne państwo to nie powinieneś głosować

5

Najgorsze w takich bliskich wynikach jest to, że zwycięzca z tak chwiejnym mandatem społecznym powinien w idealnym świecie być umiarkowany w swoich decyzjach (nie wygrał 80:20), a prawda jest taka, że bez względu czy wygra KN czy RT to będzie jazda bez trzymanki i robienie wszystkiego pod swój elektorat. A ta druga strona Polski się nie liczy

0

@MOLESTA mniej miał Braun i Mentzen, a tam 90% głosów poszło na KN

5

Wg IPSOS 55-45 dla RT wśród nowych wyborców. To może być tiebreaker.

2

@mekston pytanie ilu nie poszło do wyborów, a tego się nie dowiemy

1

@marcin62 no tak, tylko dziwnym trafem u mnie dopiero od roku ich widzę, a przed 2024 nie było xD

1

ewybory mogą mieć dobrą predykcję. IMO Trzaskowski to bierze

0

PAD 2020 - 54% w USA
Nawrocki 2025 - 56% w USA

0

@Criss18Barca o ile Konfederacja nie zostanie zdelegalizowana :p

0

@Aragorn33 IPSOS zawiera

0

@Aragorn33 no pomylił się, dali PAD 50,4 skończył z 51

1

@Tasde jest uwzględniona na pewno w IPSOS, w OGB chyba też

0

Jeżeli exit IPSOS pomyli się tak jak w 2020; wygra Nawrocki.
Ale zwycięstwo w exit zawsze jest ważną wskazówką.

0

Vamos!!!! Ależ to udźwignął

2

Ależ potężny tenis z obu stron, ale chyba Shelton wrzuca wszystko co ma

1

Shelton niczym Rafa w prime; Rafa w prime jednak by dowiózł te przewage

3

No i dobrze że Piastri, a nie Norris.

1

@blakkudium i zobaczymy gdzie te KMŚ się odbędą - są pogłoski, że USA może znowu zorganizować, a jeżeli turniej miałby być rozgrywany na zasadzie próby przed Mundialem, to w Hiszpanii, Portugalii i Maroku. Wygrać KMŚ na Bernabeu albo Camp Nou byłoby kuszące

1

@Snajper10 MATS to wrak bramkarza, Pena na wylocie, a Szczęsny ostatnio obniżył loty. W zarządzie zrozumieli że trzeba mieć bramkarza który da coś ekstra by wygrać LM

0

Jak coś się tam nie rozleci to PSG ma szansę na obronę trypletu, w kraju zero rywalizacji, a jeszcze francuski PZPN im zmniejszył ligę do 18 zespołów i przekładają mecze na życzenie,a nie że jakiś Tebas sapie, że nie.

1

@trolownik tamten Inter a dzisiejszy to 2 różne zespoły

4

13 sierpnia: PSG - Tottenham

2

Te finały LM są tak żenujące od kilku lat że głowa mala

0

Na angielskiej Wikipedia już PSG jako current champions xD

3

A w środę mecz Portugalia Niemcy, czwartek Hiszpania Francja.

3

Tak, tak, madrycioku, Inter ma serce, Inter ma znajomość u Varciniaka i Boenkela

0

@tbas problem w tym że w 1 meczu od początku musieliśmy gonić więc siłą rzeczy nie dało się grać z kontry. W Mediolanie natomiast przespaną 1.polowa

4

Dostaną 5tke w finale hahahaha jaki wstyd. Karma za VARciniaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?