barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 dpsy, szpitale i więzienia zlatuję + zagranica
2
@RobiS jeżeli płacisz podatki od x lat na inne państwo to nie powinieneś głosować
5
Najgorsze w takich bliskich wynikach jest to, że zwycięzca z tak chwiejnym mandatem społecznym powinien w idealnym świecie być umiarkowany w swoich decyzjach (nie wygrał 80:20), a prawda jest taka, że bez względu czy wygra KN czy RT to będzie jazda bez trzymanki i robienie wszystkiego pod swój elektorat. A ta druga strona Polski się nie liczy
0
@MOLESTA mniej miał Braun i Mentzen, a tam 90% głosów poszło na KN
4
@Kgorecki2500 https://polandelects.com
5
Wg IPSOS 55-45 dla RT wśród nowych wyborców. To może być tiebreaker.
2
@mekston pytanie ilu nie poszło do wyborów, a tego się nie dowiemy
1
@marcin62 no tak, tylko dziwnym trafem u mnie dopiero od roku ich widzę, a przed 2024 nie było xD
1
ewybory mogą mieć dobrą predykcję. IMO Trzaskowski to bierze
0
PAD 2020 - 54% w USA
Nawrocki 2025 - 56% w USA
0
@Criss18Barca o ile Konfederacja nie zostanie zdelegalizowana :p
0
@Aragorn33 IPSOS zawiera
0
@Aragorn33 no pomylił się, dali PAD 50,4 skończył z 51
1
@Tasde jest uwzględniona na pewno w IPSOS, w OGB chyba też
0
Jeżeli exit IPSOS pomyli się tak jak w 2020; wygra Nawrocki.
Ale zwycięstwo w exit zawsze jest ważną wskazówką.
0
Vamos!!!! Ależ to udźwignął
2
Ależ potężny tenis z obu stron, ale chyba Shelton wrzuca wszystko co ma
1
Shelton niczym Rafa w prime; Rafa w prime jednak by dowiózł te przewage
3
No i dobrze że Piastri, a nie Norris.
1
@blakkudium i zobaczymy gdzie te KMŚ się odbędą - są pogłoski, że USA może znowu zorganizować, a jeżeli turniej miałby być rozgrywany na zasadzie próby przed Mundialem, to w Hiszpanii, Portugalii i Maroku. Wygrać KMŚ na Bernabeu albo Camp Nou byłoby kuszące
1
@Snajper10 MATS to wrak bramkarza, Pena na wylocie, a Szczęsny ostatnio obniżył loty. W zarządzie zrozumieli że trzeba mieć bramkarza który da coś ekstra by wygrać LM
0
Jak coś się tam nie rozleci to PSG ma szansę na obronę trypletu, w kraju zero rywalizacji, a jeszcze francuski PZPN im zmniejszył ligę do 18 zespołów i przekładają mecze na życzenie,a nie że jakiś Tebas sapie, że nie.
1
@trolownik tamten Inter a dzisiejszy to 2 różne zespoły
4
13 sierpnia: PSG - Tottenham
2
Te finały LM są tak żenujące od kilku lat że głowa mala
0
Na angielskiej Wikipedia już PSG jako current champions xD
3
A w środę mecz Portugalia Niemcy, czwartek Hiszpania Francja.
3
Tak, tak, madrycioku, Inter ma serce, Inter ma znajomość u Varciniaka i Boenkela
0
@tbas problem w tym że w 1 meczu od początku musieliśmy gonić więc siłą rzeczy nie dało się grać z kontry. W Mediolanie natomiast przespaną 1.polowa
4
Dostaną 5tke w finale hahahaha jaki wstyd. Karma za VARciniaka