barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Comentateiro no właśnie, czego ma się bać? I dlaczego go nie ma? RMFowi też odmówił
1
Opóźnijcie do 22:00 debatę, żeby Rafał z Kalisza przyjechał. Jego ustawkę pokazują w TVN24, a na internecie okrągłe tysiąc ludzi
0
@Wojciech123 a frekwencja ile? 85%? :D
0
@bodzio10 a co jest złego w RMF FM z perspektywy PO?
2
@Prorokk Królewicz musi mieć cieplarniane warunki. W RMF FM też odmówił debaty
1
@Gaz Już jest zapowiedziana jakaś niespodzianka ze strony sztabu KO na wieczór - prawdopodobnie zorganizują konkurencyjne wydarzenie gdzie RT będzie odpowiadał na pytania Polaków
1
Trzaskowski spadł poniżej 50% (licząc niezdecydowanych) w najnowszej prognozie ewybory - widać u nich ciekawą tendencję, że im bliżej wyborów tym większa jest liczba niezdecydowanych w ankietach ewybory.
2
Monfils pokazuje dlaczego BO5 w tenisie to całkowicie inny sport
14
@RafiVeB Ta afera Rafała wali na kilometr, jak nawet administratorzy jego strony na FB przypadkiem byli z 2 zagranicznych państw: Węgier i Belgii. Także przypadkowo tropy co do zagranicznego wsparcia prowadzą do tych 2 krajów. Ale poza WP się o tym nie dowiesz
1
@FcPortoFan1999 Poltycznym pogodynkiem
1
Odnośnie mojej prognozy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15714981#comment-15714981
Na ewybory wjechała aktualizacja rozkładu poparcia niegłosujących w I turze: po usunięciu niezdecydowanych 56,8-43,2 dla RT. W mojej prognozie zakładam na ten moment 60-40 dla RT.
56,8 to za mało dla RT aby wygrać nawet przy frekwencji ~72,3%. W 2020 wśród niegłosujących w I turze wygrał PAD 51-49.
1
@VamoSBarca88 Nie. Najbliższe 4 miesiące zapowiadają się pasjonująco.
1
@MesQueUnClub96 predykcje na sezon na trawie HH?
0
@Rhaan tak, tylko to nie jest sondaż, a prognoza. Prognozy w ostatnich latach są bardziej dokładne niż sondaże skompromitowanych pracowni typu Ibris, czy jakieś SocialChanges
0
@BorzyKrzys Dziękuję, niedługo otwieram stronę na buycoffee.to
1
@RoberDzik moje własne opracowanie, nie udostępniam :) Ale biorę przepływy elektoratów z różnych źródeł i staram się wybalansować wg własnej wiedzy i przeczucia
@turhiay tutaj przewaga wyniosłaby 130 tys. głosów
@Who_you_mam to frekwencja powoduje że Trzaskowski wygrywa w tej prognozie. Przy 70% na prowadzenie wychodzi Nawrocki
2
Prognoza II tura - 27.05
Trzaskowski - 50,27%
Nawrocki - 49,73%
Frekwencja ~ 72%
1
@Encore Oby kiedyś stworzył nowe Big 3 z Alcarazem i Sinnerem.
1
Szczęśliwe zakończenie: Zajączek wreszcie dostał marsa.
1
@MessiForeverTheBest bo tworzy się polaryzacyjne narracje, że każde kolejne wybory są tymi najważniejszymi
2
@MesQueUnClub96 a Hubi potrafi tylko servebotować
1
Hurkacz leci z Garrosa. Bardzo trudny rywal jak na 1R. Z plusów spokojne przygotowanie na trawę
1
@wyrek na to nawet są dowody w postaci administratorów jego konta na FB xD
0
@CLS63AMG Niemcy są największym płatnikiem netto UE, a więc trzeba by było policzyć ile z ich pieniędzy zostało sfinansowanych rzeczy w Polsce po 2004r.
0
@Filipem to już jest od lat i pewnie się nie zmieni. Gorsze są błędy dot. komentarzy. Wiele lat temu jeszcze był przed długi czas myk, że można było sobie samemu herbować komentarze ;)
1
@CLS63AMG Niestety słowa Sikorskiego mają trochę sensu, sprawa Ziem Odzyskanych nie jest taka prosta. W 1947 RFN z Amerykanami kreślili jeszcze scenariusze rewizji granicy uznając sprawę jedynie za tymczasową...
1
@partymaker jeżeli chodzi o dostępność strony (serwery) to nastąpiła znacząca poprawa, ale widać, że od strony programistycznej strona się trochę sypie.
1
@Alex1995 momentami już osiągnęła
0
@Sheva77 ale ja podziwiam Cristiano...
1
Last Dance na 9tce i szósta LM do gabloty. Chodź do nas, Królu.