5

Piwo co do wyborów nie będzie mieć większego znaczenia, Trzaskowski znowu traci na części mobilizacji elektoratu lewicy (no jak to z faszystą siedzieć przy piwie), nie wiem czy w jakimś stopniu ta sytuacja przekona wahających się wyborców Mentzena do głosowania na Trzaskowskiego.
Większe konsekwencje ta akcja może mieć co do następnych wyborów parlamentarnych, gdzie PiS może z nieufnością podchodzić do Nowej Nadziei, a w konsekwencji grać do rozłam Konfederacji. Oczywiście zyskuje też środowisko Brauna.

Uważam, że samo w sobie piwo między politykami nie jest niczym złym, ale pytanie trochę o szacunek wobec samego siebie - i tyczy się to zarówno PO, jak i Mentzena. Nie można iść na piwo i zarazem w tygodniu mówić, że Mentzen ma poglądy faszystowskie i antysemickie, a Mentzen nie może pić z czlowiekiem, który próbuje go oczerniać kampaniami finansowymi przez organizacje z obcych państwa. Oczywiście, można mówić że to tylko polityka, ale dla mnie atakowanie kogoś i nazywanie go faszystą wychodzi już poza ramę walki politycznej i jest to atak osobisty.

0

@Tasde PiS musi siedzieć cicho i atakować Mentzena dopiero po 1 czerwca

3

@12Frost12 polecam sprawdzić Demagoga po wczorajszej debacie, tam widać gdzie Trzaskowski kłamie

1

@arasz1819 nie trzeba mówić nigdy, bo prezydentem nie będzie do końca świata, ani swojego życia. Wystarczy powiedzieć, że za swojej kadencji nie wyobrażam sobie czegoś tam

18

Jak słyszę od polityka słowa jak: "na ten moment", czy "w tej chwili" to zawsze zaświeca mi się czerwona lampka.
Teraz policzmy ile razy tak powiedział Trzaskowski. Taka narracja to idealna wymówka, by potem zrobić z wyborców idiotów i stwierdzić, że "czasy się zmieniły".

2

@GeraltzKatalonii lepszy nie jest, ale zablokuje kluczowe sprawy. I to wystarczy

3

Program Nawrockiego i Mentzena jest zbieżny, nie wiem czemu miałby Nawrocki sztucznie się kłócić z Mentzenem jak Trzaskowski. Jedynie mógł bardziej KN akcentować poparcie dla podatku katastralnego od 4 mieszkania (czyli ogólnie zapis odnośnie podatków), ale reszta, po co?
Trzaskowski ani wczoraj, ani dzisiaj nie poszedł walczyć o głosy Mentzena i Brauna, a o tych, którzy 15 X głosowali na Koalicję. Ryzykowna gra, zobaczymy za tydzień czy skończy się powodzeniem.

0

@Marusek cytaty i działania polityków PO i ich kumpli w Europie to haki?

4

Trzaskowski to mowa nienawiści, polskie wojsko na Ukrainie w przeciągu 10 lat oraz euro, bo czasy się zmienią.

W dodatku gość nie wie kto prowadzi jego oficjalne konto, próbując przez 5 minut kluczyć, że nie wie o co chodzi.

3

Ciekawe co Marciniok wyczaruje w II polowie

1

Ależ to Hubi oddał. Bardzo dobry mecz z wyjątkiem dwóch TB.
Obu będzie bolał ten mecz na RG, a Hubi gra jeszcze z nieobliczalnym Fonsecą

2

Żenada RSSS. Trzeba jutro wygrać, bo nie wiadomo co ten TAS z Osassuną jeszcze wyczaruje

4

@mekston czyli neoGrand Prix Moncao jutro

2

@BorzyKrzys próbują dorównać EA w kwestii jakości serwerów

2

@mekston Tak, Carlos Alcaraz już 2krotnie uratował tenis

2

@Encore 25-ty na pewno chciałby dołożyć, żeby wyprzedzić Court. Jeszcze jest trawa

2

Hubert PROWADZI!!!

0

@mlodyg_ Rafał przede wszystkim to, że jego kampania jest wspierana zza granicy. To absolutna czerwona linia

3

Ależ wrócił Hubi

0

@MsBarca Polsat Sport

0

Hurkacz z Djokoviciem zagra na każdym szczeblu turniejów ATP: Szlem, ATP Finals, ATP 1000, ATP 500 i dzisiaj ATP 250. Brakuje tylko Igrzysk (chociaż za IO nie ma punktów, tak samo za Davis Cup)

14

Śmieszne jest czepianie się Polaków rzekomych uzależnień jednego z kandydatów, kiedy Ci sami ludzie uważają prezydenta-alkoholika, który zataczał się nad grobami w Katyniu za najlepszego prezydenta III RP.

31

Demagog gruzuje Trzaska. Co za czas by żyć


0

@FcPortoFan1999 Z Siedlec bliżej do Końskich niż ode mnie. Masz bliżej Oskarze...

1

@FcPortoFan1999 W Końskich jest zaplanowana na środę. Nawrocki ma być, Trzaskowski pewnie nie.

6

Trzaskowski może i wyglądał lepiej, ale to cytat, że Trzaskowski woli Sorosa od Orbana najbardziej będzie się nosił po prawej stronie, a po I turze widać, że to ona ma w Polsce większość głosów.
Jutro kolejny ważny dzień dla RT i od podejścia Mentzena dużo zależy, czy RT będzie miał jeszcze więcej problemów.

6

Rafał nikogo nie będzie ułaskawiał, bo żaden z jego kolegów nie pójdzie siedzieć

3

Soros, teraz pedofil. Ałć

0

Ja do Florentino Pereza: To wyście kupowali sędziów!

13

Dobrze panie Rafale, że katolika można obśmiać, wyobrażać, zakłócać jego prawo do uczestnictwa we mszy, ale na obywateli Państwa położonego w Palestynie słowa powiedzieć nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?