6

Hahaha KO Biejat. Zandbi robi mijankę

4

Trzaskowski weź wyjdź, chłop nie wie co mówić i sapie że ktoś ma obsesję xd

17

Ta debata to duże zwycięstwo sił prawicowych

3

Braun pięknie hahaah

10

Nie ma zielonego ładu. Ciekawe.

2

Tymczasem Rosja odrzuca ultimatum ws. zawieszenia broni i rozmów w Stambule. I to by było na tyle

2

Problem narkotykowy w sztabie Trzaskowskiego. Dymy

6

@Hosh 4 ale jak wygra Trzaskowski to zmienię na 7 przed inżynierami

6

Takie podejście jak Jakubiaka do USA to też przesada. Co mnie obchodzi że USA też ma mieć prawo do zbijania kokosów? To oni stworzyli obecny kapitalizm. Jak nie potrafią grać w grę na własnych zasadach to ich problem

4

Trzaskowski co za jełop

5

Rafau zmień plyte, gadasz jakby Zandberg zrezygnował z bycia premierem xd

18

To jest kur. Jakiś skandal.

2

@Comentateiro Mentzen mówi o modelu niemieckim. Śląska Kasa Chorych dobrze działała

2

Przeraża mnie fakt, że są w Polsce ludzie, którzy twierdzą, że Schenpf jeszcze wyszła obronną ręką z tego beefu z Stanowskim

1

Trzaskowski tragicznie dobrany garnitur. I bajdurzy jak zawsze, ale to standard

2

@AlphaNumeric a zachód Europy, gdzie dzietność jeszcze jest i tak zawyżona przez rodziny islamskie jak ma się do tego, że to nie absurd?

1

@AlphaNumeric przecież prawdę powiedział: to rzecz kulturowa

0

@directedbyfcb Rodrygo, Valverde na PO i Vallejo na ŚO

0

@FcPortoFan1999 jeszcze wczoraj był w Lyonie i pewnie zapił porażkę Realu...

1

Wiadome było że będą to tłumaczyć rzekomą radością z dostrzeżenia błędu jakby ten gol padł przy remisie i rozstrzygałby o mistrzostwie któreś z drużyn

0

@Criss18Barca na to wychodzi. Obecnie max możemy mieć 91 pkt. Tylko albo aż 6 pkt więcej niż za Xaviego. Te 2 wygrane Klasyki (a sezon temu przegrane) to klucz dlaczego Xavi nie wygrał mistrza, a Barcelona Flicka najprawdopodobniej tak

1

W zeszłym sezonie Barcelona zdobyła 85 pkt. Obecnie może zagwarantować sobie mistrzostwo przy 84 pkt (jeżeli Real wygra wszystko do końca)

5

PILNE
Kuba Borek pocisnął swojego ojca pod najnowszym poście na IG:
Mati Borek: W mieście Benzemy, zastanawiam się, w którą stronę podąża Real. #rozkminki #real #benzema #klasyk
Kuba Borek: W stronę przeciwną od Barcelony ????! #viscabarca❤️????

4

@etobzyk kogo obchodzi już ten wtorek? Mistrza trzeba zaklepać i patrzymy w przyszłość.

0

@Majkel34 zdecydowanie najlepszy sezon od 2014/15. W 2016 ćwierćfinał LM, a nie półfinał. W 2019 przegrana z Valencią w finale CdR

1

Ciekawe czy Boraldo jutro będzie w Mocy Futbolu czy znowu jakiś "wyjazd" xdd

0

@Wojciech123 moralne zwycięstwo Legii

2

@BorzyKrzys Zondacrypto "Arena" i ch... xDDD Ten klub to taki dramat

5

Lata mijają, świętowanie "Pichichi" w Madrycie znowu będzie główną atrakcją na koniec sezonu
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg

4

@fotohobby 5 bramka była pięknym podsumowaniem, ale Madryt nie mógłby przełknąć dwóch manit w sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?