barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Hahaha KO Biejat. Zandbi robi mijankę
4
Trzaskowski weź wyjdź, chłop nie wie co mówić i sapie że ktoś ma obsesję xd
17
Ta debata to duże zwycięstwo sił prawicowych
3
Braun pięknie hahaah
10
Nie ma zielonego ładu. Ciekawe.
2
Tymczasem Rosja odrzuca ultimatum ws. zawieszenia broni i rozmów w Stambule. I to by było na tyle
2
Problem narkotykowy w sztabie Trzaskowskiego. Dymy
6
@Hosh 4 ale jak wygra Trzaskowski to zmienię na 7 przed inżynierami
6
Takie podejście jak Jakubiaka do USA to też przesada. Co mnie obchodzi że USA też ma mieć prawo do zbijania kokosów? To oni stworzyli obecny kapitalizm. Jak nie potrafią grać w grę na własnych zasadach to ich problem
4
Trzaskowski co za jełop
5
Rafau zmień plyte, gadasz jakby Zandberg zrezygnował z bycia premierem xd
18
To jest kur. Jakiś skandal.
2
@Comentateiro Mentzen mówi o modelu niemieckim. Śląska Kasa Chorych dobrze działała
2
Przeraża mnie fakt, że są w Polsce ludzie, którzy twierdzą, że Schenpf jeszcze wyszła obronną ręką z tego beefu z Stanowskim
1
Trzaskowski tragicznie dobrany garnitur. I bajdurzy jak zawsze, ale to standard
2
@AlphaNumeric a zachód Europy, gdzie dzietność jeszcze jest i tak zawyżona przez rodziny islamskie jak ma się do tego, że to nie absurd?
1
@AlphaNumeric przecież prawdę powiedział: to rzecz kulturowa
0
@directedbyfcb Rodrygo, Valverde na PO i Vallejo na ŚO
0
@FcPortoFan1999 jeszcze wczoraj był w Lyonie i pewnie zapił porażkę Realu...
1
Wiadome było że będą to tłumaczyć rzekomą radością z dostrzeżenia błędu jakby ten gol padł przy remisie i rozstrzygałby o mistrzostwie któreś z drużyn
0
@Criss18Barca na to wychodzi. Obecnie max możemy mieć 91 pkt. Tylko albo aż 6 pkt więcej niż za Xaviego. Te 2 wygrane Klasyki (a sezon temu przegrane) to klucz dlaczego Xavi nie wygrał mistrza, a Barcelona Flicka najprawdopodobniej tak
1
W zeszłym sezonie Barcelona zdobyła 85 pkt. Obecnie może zagwarantować sobie mistrzostwo przy 84 pkt (jeżeli Real wygra wszystko do końca)
5
PILNE
Kuba Borek pocisnął swojego ojca pod najnowszym poście na IG:
Mati Borek: W mieście Benzemy, zastanawiam się, w którą stronę podąża Real. #rozkminki #real #benzema #klasyk
Kuba Borek: W stronę przeciwną od Barcelony ????! #viscabarca❤️????
4
@etobzyk kogo obchodzi już ten wtorek? Mistrza trzeba zaklepać i patrzymy w przyszłość.
0
@Majkel34 zdecydowanie najlepszy sezon od 2014/15. W 2016 ćwierćfinał LM, a nie półfinał. W 2019 przegrana z Valencią w finale CdR
1
Ciekawe czy Boraldo jutro będzie w Mocy Futbolu czy znowu jakiś "wyjazd" xdd
0
@Wojciech123 moralne zwycięstwo Legii
2
@BorzyKrzys Zondacrypto "Arena" i ch... xDDD Ten klub to taki dramat
5
Lata mijają, świętowanie "Pichichi" w Madrycie znowu będzie główną atrakcją na koniec sezonu
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
4
@fotohobby 5 bramka była pięknym podsumowaniem, ale Madryt nie mógłby przełknąć dwóch manit w sezonie