0

@tbas grają u siebie

1

Zakończył w momencie kontry i nie dał czerwa. żołnierz już na rozkaz

8

W Eleven retransmisja z strumyka i komentarza nie wyłączyli. Zdarza się

2

Szkoda że Lipsk to wypuścił. Byłby potencjał na popularne jaja

1

@DonAndrzejos ponoć Bearman lepszy xd

4

Brawo dla Legii za bardzo dobry finał. Pogoń wiadomo co

3

To koniec dla Pogonii

1

Zero tituli. Do zobaczenia za rok

0

Barca - Villarreal w niedzielę 18 maja o 19:00. Idealnie przed exit pollami

2

@FcPortoFan1999 zamknięte bramy wejściowe, pyskówka z POlicją

0

Kibice Legii mają problem z wejściem na stadion na pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

1

@tristan87 słychać strzały, więc nie wiadomo

0

Doszło do pierwszych starć pod Narodowym


0

@FcPortoFan1999 A Pogoń przystępuje z zero tituli. Jak żyć?

0

@Eklerek a oni już wszystko chyba zaplanowali pod premierę miesiąc wcześniej.

2

Dla mnie oczywiste z tej wypowiedzi jest to, że Szczęsny zagra z Interem i Realem.

6

@Goralkov no bez przesady że ten mecz przerwy zaburzy formę Wojtka. Niech się zregeneruje, popracuje na treningach i zagra z Interem oraz Realem.

2

@Commando dzisiaj wylosował się nacjonalistyczny Tusk snujący wizję imperium polskiego. Ziew dla idiotów

1

@Mezocyklon87 ale jakiego? Inakiego, Nico?

2

Nadal: Debel z Alcarazem? Nie zdobyliśmy medalu, ale spróbujemy w Los Angeles (śmiech)

12

Wierny żołnierz Fiorentino na ostatnią bitwę w sezonie

1

@xVENUMx Bilbao luźno

0

Typowa Iga w 2025. Coś tam pogra i w decydującej fazie turnieju odcięcie prądu. Trzeba szykować się na spadek w rankingu i sezon przejściowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Striker przy likwidacji zasady goli na wyjazdach rewanże u siebie trochę straciły swoje znaczenie. Ale nadal posiadanie momentum u siebie jest łatwiejsze niż na wyjeździe, a to jest istotne w kontekście rewanżu i awansu.

4

Dla mnie oczywistym powinno być, że zespół z wyższym rozstawieniem w parze gra rewanż u siebie. Ale dodałbym zasadę, że w przypadku wyeliminowania drużyny z wyższym rozstawieniem w parze, to w następnej fazie ta drużyna, która gra dalej przejmuje od drużyny wyeliminowanej rozstawienie. I tak np. PSG, które pokonało Liverpool, w 1/4 i 1/2 gra z [1] i tym samym ma rewanże u siebie.
https://x.com/thexdeaf/status/1917687829385118006

4

A te Kawasaki to co zrobiło?

0

Teraz trzeba obserwować kogo dadzą do sędziowania rewanżu. Jak Marciniaka, to lipa.

1

Rewanż musimy zagrać jak z Atletico. Nie stracić szybko gola, niżej dupą i czekać na swoje okazje. Remis z tego punktu widzenia jest dobry. Przy 2-3, 3-4 byłoby ciężko

0

@esem91 zresztą raz już wygraliśmy 4:0 a i tak było drżenie o wynik w rewanżu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?