barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas grają u siebie
1
Zakończył w momencie kontry i nie dał czerwa. żołnierz już na rozkaz
8
W Eleven retransmisja z strumyka i komentarza nie wyłączyli. Zdarza się
2
Szkoda że Lipsk to wypuścił. Byłby potencjał na popularne jaja
1
@DonAndrzejos ponoć Bearman lepszy xd
4
Brawo dla Legii za bardzo dobry finał. Pogoń wiadomo co
3
To koniec dla Pogonii
1
Zero tituli. Do zobaczenia za rok
0
Barca - Villarreal w niedzielę 18 maja o 19:00. Idealnie przed exit pollami
2
@FcPortoFan1999 zamknięte bramy wejściowe, pyskówka z POlicją
0
Kibice Legii mają problem z wejściem na stadion na pół godziny przed rozpoczęciem meczu.
1
@tristan87 słychać strzały, więc nie wiadomo
0
Doszło do pierwszych starć pod Narodowym
0
@FcPortoFan1999 A Pogoń przystępuje z zero tituli. Jak żyć?
0
@Eklerek a oni już wszystko chyba zaplanowali pod premierę miesiąc wcześniej.
2
Dla mnie oczywiste z tej wypowiedzi jest to, że Szczęsny zagra z Interem i Realem.
6
@Goralkov no bez przesady że ten mecz przerwy zaburzy formę Wojtka. Niech się zregeneruje, popracuje na treningach i zagra z Interem oraz Realem.
2
@Commando dzisiaj wylosował się nacjonalistyczny Tusk snujący wizję imperium polskiego. Ziew dla idiotów
1
@Mezocyklon87 ale jakiego? Inakiego, Nico?
2
Nadal: Debel z Alcarazem? Nie zdobyliśmy medalu, ale spróbujemy w Los Angeles (śmiech)
12
Wierny żołnierz Fiorentino na ostatnią bitwę w sezonie
1
@xVENUMx Bilbao luźno
0
Typowa Iga w 2025. Coś tam pogra i w decydującej fazie turnieju odcięcie prądu. Trzeba szykować się na spadek w rankingu i sezon przejściowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Striker przy likwidacji zasady goli na wyjazdach rewanże u siebie trochę straciły swoje znaczenie. Ale nadal posiadanie momentum u siebie jest łatwiejsze niż na wyjeździe, a to jest istotne w kontekście rewanżu i awansu.
4
Dla mnie oczywistym powinno być, że zespół z wyższym rozstawieniem w parze gra rewanż u siebie. Ale dodałbym zasadę, że w przypadku wyeliminowania drużyny z wyższym rozstawieniem w parze, to w następnej fazie ta drużyna, która gra dalej przejmuje od drużyny wyeliminowanej rozstawienie. I tak np. PSG, które pokonało Liverpool, w 1/4 i 1/2 gra z [1] i tym samym ma rewanże u siebie.
https://x.com/thexdeaf/status/1917687829385118006
4
A te Kawasaki to co zrobiło?
0
Teraz trzeba obserwować kogo dadzą do sędziowania rewanżu. Jak Marciniaka, to lipa.
1
Rewanż musimy zagrać jak z Atletico. Nie stracić szybko gola, niżej dupą i czekać na swoje okazje. Remis z tego punktu widzenia jest dobry. Przy 2-3, 3-4 byłoby ciężko
0
@esem91 zresztą raz już wygraliśmy 4:0 a i tak było drżenie o wynik w rewanżu.