barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pedri16Future Lewandowski, Raphinha, Kounde... Koncertowo by sobie zniszczyli kariery w Chelsea
0
@FcPortoFan1999 z kim tam Pogoń Siedlce ma takie dymy?
11
@blakkudium Okropne
0
"Jawor" w sojuszu z Wrocławskim Śląskiem wypowiada wojnę 3 maja Zagłębiowi Lubin.
0
@FcPortoFan1999 Fajnie jakby Zverev wygrał
2
Roland-Garros. Tik-tak
0
@FcPortoFan1999 czy Hamburg dokonał fuzji z niemieckim odpowiednikiem Amici Wronki?
0
@FcPortoFan1999 No to nie jest Mistrzem. Chyba że wystarczy być raz zgłoszonym do meczu ligowego
0
@FcPortoFan1999 a ten Mis(c)iura to chociaż minutę zagrał w tym sezonie żeby dostawał medal? xd
0
@FcPortoFan1999 Pewne jest jedynie to że Porto nie zagra w lidze fraudów 25/26
0
@DolMac zabezpieczenie przed atakami DDOS które były na stronę w ostatnich dniach
0
@FcPortoFan1999 dobrze wiesz jak to jest z Twoimi predykcjamk
0
@fart wolisz X-kom? Xd
2
Radom = Warszawa = Legia
0
@FcPortoFan1999 niee, skończ, żadnych przewidywań!!
13
Inter przegral trzeci mecz z rzędu. Ostatni raz Barcelona miała taką serie w 2016 roku na wiosnę, kiedy odpadła z LM z Atletico i przegrała dwa mecze ligowe.
4
7 lat temu MCU osiągnęło swój peak.
5
Jak Mbappe strzelił z wolnego, to za tydzień Pogoń z Pucharem i Kane też. Rok przełomów
25
@partymaker ja bałem się że się nie doturla
8
@Vurt miałem czutkę że strzeli - to były idealne okoliczności. Ale i tak finał przegrany przynajmniej
3
Duch Kamila Gali wstąpił w Rudigera.
1
@Aragorn33 Rudiger, Vasquez i Vinicius lub Bellingham. Raczej 3 czerwa tylko
2
@macio_944 Celta ma jeszcze rachunki do wyrównania :)
0
@Wojtelele17 w normalnym kraju nie grałby może i do końca roku. On chciał po prostu zamordować sędziego
8
W 2 połowie Real wrzucił wszystko co miał jeszcze w baku, wyciągnęli na 2:1 ale potem skończyli grać. W dogrywce praktycznie nie istnieli, nasi byli lepiej dysponowani.
Wygraliśmy dogrywkę grając pomocą Eric - Gavi - Fermin. To jest naprawdę niesamowite :D
Cieszy to, że z golami Pedri, Ferran i Kounde. Każdy zasłużył swoim sezonem.
Jedno główne trofeum już jest, zobaczymy co w 2 kolejnych. My mamy dogrywkę w nogach, ale Inter ma dzien mniej i robią wyjazd do Barcelony. Oby jak najszybciej wrócili Balde i Lewy.
VAMOSSSSS!!!
8
Okradzeni z karnego, 2-3 żółtych kartek dla Realu a może i 1 czerwa.
Sędzia dramat. Ale wynik świetny :)
2
Po gwizdach słychać ze więcej naszych
1
Dudek: nigdy nie widziałem tak mocnego Realu. Odważnie
0
@MrPGG zgadza się, w zasadzie niedługo mina 2 lata od jego debiutu
5
@Commando Europejskie wartości są zbieżne z chrześcijańskimi. To unijne wartości są częściowo wynaturzeniem