3

@Pedri16Future Lewandowski, Raphinha, Kounde... Koncertowo by sobie zniszczyli kariery w Chelsea

0

@FcPortoFan1999 z kim tam Pogoń Siedlce ma takie dymy?

11

@blakkudium Okropne

0

"Jawor" w sojuszu z Wrocławskim Śląskiem wypowiada wojnę 3 maja Zagłębiowi Lubin.


0

@FcPortoFan1999 Fajnie jakby Zverev wygrał

2

Roland-Garros. Tik-tak


0

@FcPortoFan1999 czy Hamburg dokonał fuzji z niemieckim odpowiednikiem Amici Wronki?

0

@FcPortoFan1999 No to nie jest Mistrzem. Chyba że wystarczy być raz zgłoszonym do meczu ligowego

0

@FcPortoFan1999 a ten Mis(c)iura to chociaż minutę zagrał w tym sezonie żeby dostawał medal? xd

0

@FcPortoFan1999 Pewne jest jedynie to że Porto nie zagra w lidze fraudów 25/26

0

@DolMac zabezpieczenie przed atakami DDOS które były na stronę w ostatnich dniach

0

@FcPortoFan1999 dobrze wiesz jak to jest z Twoimi predykcjamk

0

@fart wolisz X-kom? Xd

2

Radom = Warszawa = Legia

0

@FcPortoFan1999 niee, skończ, żadnych przewidywań!!

13

Inter przegral trzeci mecz z rzędu. Ostatni raz Barcelona miała taką serie w 2016 roku na wiosnę, kiedy odpadła z LM z Atletico i przegrała dwa mecze ligowe.

4

7 lat temu MCU osiągnęło swój peak.


5

Jak Mbappe strzelił z wolnego, to za tydzień Pogoń z Pucharem i Kane też. Rok przełomów

25

@partymaker ja bałem się że się nie doturla

8

@Vurt miałem czutkę że strzeli - to były idealne okoliczności. Ale i tak finał przegrany przynajmniej

3

Duch Kamila Gali wstąpił w Rudigera.

1

@Aragorn33 Rudiger, Vasquez i Vinicius lub Bellingham. Raczej 3 czerwa tylko

2

@macio_944 Celta ma jeszcze rachunki do wyrównania :)

0

@Wojtelele17 w normalnym kraju nie grałby może i do końca roku. On chciał po prostu zamordować sędziego

8

W 2 połowie Real wrzucił wszystko co miał jeszcze w baku, wyciągnęli na 2:1 ale potem skończyli grać. W dogrywce praktycznie nie istnieli, nasi byli lepiej dysponowani.
Wygraliśmy dogrywkę grając pomocą Eric - Gavi - Fermin. To jest naprawdę niesamowite :D
Cieszy to, że z golami Pedri, Ferran i Kounde. Każdy zasłużył swoim sezonem.

Jedno główne trofeum już jest, zobaczymy co w 2 kolejnych. My mamy dogrywkę w nogach, ale Inter ma dzien mniej i robią wyjazd do Barcelony. Oby jak najszybciej wrócili Balde i Lewy.
VAMOSSSSS!!!

8

Okradzeni z karnego, 2-3 żółtych kartek dla Realu a może i 1 czerwa.
Sędzia dramat. Ale wynik świetny :)

2

Po gwizdach słychać ze więcej naszych

1

Dudek: nigdy nie widziałem tak mocnego Realu. Odważnie

0

@MrPGG zgadza się, w zasadzie niedługo mina 2 lata od jego debiutu

5

@Commando Europejskie wartości są zbieżne z chrześcijańskimi. To unijne wartości są częściowo wynaturzeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?