0

Dzisiaj taki typowy awans Realu Madryt: wygrać 1. mecz, w rewanżu drżeć o awans, ale gol/karny z dupy ratuje Ci życie.
Bo różnica między nami, a Realem w ostatnich latach polegała na tym, że my w meczach jak w Rzymie czy na Anfield nie potrafiliśmy strzelić tego jednego jedynego gola. Real to robił jak z Juventusem, czy Chelsea.

0

@norbi77 Przed bramką na 3:1 BVB było tak obsrane, że trzeba było strzelić na 2:2.

0

@GeraltzKatalonii Nie no, początek był słaby, szybki gol Bayernu ale MSN zrobiło coś z niczego. Potem jednak Bayern kontrolował mecz i wygrał 3:2. Bramki na wyjeździe też sporo robiły

0

Powiem tak: Szkoda najbardziej serii bez porażki. Ale Szczęsny sam sobie napracował tym karnym na taki wynik. To podpięło (zbyt wcześnie) BVB do tlenu.
Gol na 2:1 zabił mecz, BVB było na deskach i wystarczyło ich dobić. Potem gol na 3:1, ale ogólnie dobra reakcja drużyny.

Cóż. W 2015 też przegraliśmy rewanż z Bayernem. Jesteśmy w 1/2 i to najważniejsze.

1

Gol powinien paść dla nas, Lewy musi podać do Yamala, mimo tego że Fermin tez zepsuł.
Zobaczymy, szkoda byłoby przegrać także przy awansie, ale nic nie może wiecznie trwać :)

1

@MessiSuarezNeymar "El Jarek"

5

@Kondziubarca czyli kolejna okazja do skompromitowana się. Gratulacje Rafał

2

@July_6_BcN śliski typ. w dodatku kryptomadryciak

0

@MesQueUnClub96 it's over

1

@clyde Rossmann Run - kuźnia przyszłych olimpijczyków.

3

Madryciak nie ma na kogo głosować, Trzaskowski za Atletico, Hołownia Barcelona, Mentzen Barcelona, Stanowski Barcelona, Nawrocki pewnie też Barcelona, bo Polacy. Zandberg pewnie pluje na piłkę, bo milionerzy, Biejat, Senyszyn nic nie wiedzą. Kogo proponujecie?

3

Stanowski 2025
Borek 2030
Ćwiąkała 2035

9

@KrychaFCB Tomasz Piątek XDDD

1

@damianex10 zrazi swoich ale może pozyska wśród pisowskiego betonu. A tego z internetu już się nie dowiesz

5

To jest ogólnie problem polskich szkół, że są łamane prawa dziecka

2

@Kgorecki2500 na pewno mniej tendencyjne niż w debatach w TVPis

1

@dzbanke nie ma to jak studiować 5 lat i nie obronić pracy magisterskiej.

4

@Encore w dodatku poszedł do TV która ogląda praktycznie tylko beton PiSowski. Pozyskanie tego elektoratu jest kluczowe by wejść do II tury.
Dla mnie wydaje mi się że jest to niemożliwe, bo w Republice będzie już tylko mocniej promowany Nawrocki. A do wyborów jeszcze trochę

1

@Faro ale tymi jajami ośmiesza polską scenę polityczną

2

Te debaty wygrywa Stanowski, ale jako że nie jest poważnym kandydatem to trudno o nim tak mówić

0

@Bobo25 zorganizują 12 maja

0

@Mankind Jakubiak to wygląda jak supporter Nawrockiego, a nie kandydat

0

@FcPortoFan1999 nie, jest wiele tematów do przedyskutowania

3

Bardzo dobra decyzja Republiki o kolejnej debacie. Potrzeba ich jak najwięcej. 9 mają Rafał będzie w ogromnych tarapatach

9

No i pięknie jedzie Sławek, u wielu ludzi 60+ to pozostanie w głowie

31

Hołownia, chłopie, masz klub w Sejmie, możesz składać ustawy i je dawać pod głosowanie jako Marszałek Sejmu. Jak Tusk odrzuci to będzie wszystko jasne

2

Miało nie być ripost, totalnie wymknęła się z kontroli ta część debaty.
Hołownia i Mentzen obaj słabo. Klepią swoje frazesy

0

Hołownia w myśl zasady: my wygraliśmy więc inni morda w kubeł.

0

@Hosh ale przynajmniej niskie

15

Stanowski ora. Wygrywa debatę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?