barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
W 2 połowie Real wrzucił wszystko co miał jeszcze w baku, wyciągnęli na 2:1 ale potem skończyli grać. W dogrywce praktycznie nie istnieli, nasi byli lepiej dysponowani.
Wygraliśmy dogrywkę grając pomocą Eric - Gavi - Fermin. To jest naprawdę niesamowite :D
Cieszy to, że z golami Pedri, Ferran i Kounde. Każdy zasłużył swoim sezonem.
Jedno główne trofeum już jest, zobaczymy co w 2 kolejnych. My mamy dogrywkę w nogach, ale Inter ma dzien mniej i robią wyjazd do Barcelony. Oby jak najszybciej wrócili Balde i Lewy.
VAMOSSSSS!!!
8
Okradzeni z karnego, 2-3 żółtych kartek dla Realu a może i 1 czerwa.
Sędzia dramat. Ale wynik świetny :)
2
Po gwizdach słychać ze więcej naszych
1
Dudek: nigdy nie widziałem tak mocnego Realu. Odważnie
0
@MrPGG zgadza się, w zasadzie niedługo mina 2 lata od jego debiutu
5
@Commando Europejskie wartości są zbieżne z chrześcijańskimi. To unijne wartości są częściowo wynaturzeniem
0
@Piotrek1993 w telewizji hiszpańskiej prime time jest o 22:00. Taka kultura. Główny program piłkarski Chiringuito np. zaczyna się o północy
0
@FcPortoFan1999 Federer jednak w jego wieku grał lepiej.
0
@mekston jak dostanie półfinał Alcaraz, a w finale Sinner lub na odwrót to będzie ciężko wygrać.
0
Djoković. Smutno się patrzy na tej zjazd. Ale swoje jednak zrobił w poprzednim roku
1
Biggest "What If" in tennis history
7
A ja w to wierzę, że Perez chciał osobiście wyznaczyć sędziego, który jest przychylny Madrytowi.
0
Witam i nieudany pucz Pereza.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Serb...
0
@takisobiektos Nie jest od przekrętu z Newcastle
0
@FcPortoFan1999 Joao Cancelo i Joao Felix - once in a lifetime
10
Z lepszych informacji: Nie będzie Invincibles PSG w Ligue 1. Bułka bohaterem
1
@FcPortoFan1999 Bo kibicuje byłym zawodnikom Benfici stąd takie sezonowe zainteresowania innymi klubami. To tak jak kibice Barcelony z Pepem albo Messim
0
@FcPortoFan1999 Mniej bezstronny od Marciniaka by nie był. No i swoim mentalem poustawiałby od razu zawodników
0
@FcPortoFan1999 to jest ultras Benfici przecież, redaktor Misiura
0
@Criss18Barca oczywiście propozycja wyszła od Pereza. Marciniak znowu wyciągnąłby pomocną dłoń
1
Koniec imprezy, finał się odbędzie, ale w RMTV poszczekali, Pedrerol porobił jako pożyteczny idiota Pereza, na sędziów wywarto jeszcze większą presję.
0
@BorzyKrzys ! PILNE !
0
Jedyny termin na rozegranie finału z RSSS to środek tygodnia między przedostatnią, a ostatnią kolejką lub środek tygodnia po ostatniej kolejce gdy awansujemy do finału LM.
0
@FcPortoFan1999 czarny papież, Pogoń z tituli i można kończyć ten świat
2
Pogoń 5-4. To się musiało tak skończyć
4-2 to niebezpieczny wynik
33
Perez pomógł przy dzwigniach, pomógł przy rejestracji Olmo, teraz chce dać więcej odpoczynku Barcelonie przy walce o potrójna koronę.
Cule.
0
@FcPortoFan1999 niech się utrzymają jakimś cudem
1
@Kondziubarca zabrakło "zawsze modlę się o silna Barcę"
1
Obrzydliwe naciski na sędziów rządowego klubu.