8

@barcanawieki ciekawe co na to ich partnerki, chyba że to klub incelow xD

1

@Eklerek to jest niemożliwe ze poważny (rzekomo) polityk łapie się na takiego fejka

1

@Kgorecki2500 żadnych atomówek nie będzie, postrzelają trochę i tyle

3

Zdrowia Ousmane

10

@KamQiX nie wymagaj od niego aż tyle

0

@FcPortoFan1999 ależ będzie szoł. Szkoda tylko że chyba bez zadymy z wejściem na stadion jak w ostatnich latach

0

@FcPortoFan1999 a łysy Szymon znowu dostał finał PP? No to Legia już to ma. Poza tym chyba tego meczu nie obejrzę

0

@FcPortoFan1999 już widzę jak Tusk się na to zgodzi

0

@FcPortoFan1999 można się spodziewać wału na rzecz jednej z drużyn

3

1:1 powinno być. Wszystko otwarte, tu gen frajerstwa PSG może wyjść w każdej chwili.

0

@draxidox typowy Tuskaszenko

3

@Szczepanbog1 kanalia to jest Rudiger, Ramos fachowiec

7

Jutro półfinał LM, a u naszych dalej wstawianie fotek z celebry po wygraniu finału.
Pany, pora zmienić płytę, bo nie wygląda to dobrze!

1

@L4ngusta no i prawidłowo, już zapomniano o 4rsenalu, a to przecież kawał historii

0

@BorzyKrzys jakby był jakiś amigos z Argentyny to pewnie by się znaleźli

0

Najgorzej jak oglądasz na prędkości 2.0, a po powrocie do "na żywo" mecz wygląda jak slow Motion, a Borek brzmi jakby miał pogłos.

2

@Cvzx no z Realem strzelił

0

Żółta kartka dla piłkarza Arsenalu za odkopanie piłki? Gdzies to już widziałem

0

@Eklerek paradoksalnie na szlemie dostanie łatwiejsza drabinkę niż w Mastersach, przynajmniej w pierwszych rundach. Chociaż już rok temu ledwo przepchnął na RG z Cerundolo

1

Djoković wycofał się z turnieju w Rzymie.

2

@tbas 15 lat temu powiedzieliby że to wina gier komputerowych

4

@Criss18Barca przynajmniej żadnego madrycioka

12

@Kgorecki2500 no i prawidłowo

1

@BorzyKrzys no ona glowup przeszła w tej kampanii

0

@Pedri16Future Hübner to ponoć konto jakiegoś polityka PiS, lizodupa Kaczdogana i każdego jego decyzji

0

@BorzyKrzys szkoda że nie żymianizacja

0

Wybierz pokój. Głosuj na Maciaka


8

@SeWo77 populizm to gadanie że wystarczy dosypać pieniędzy do NFZ i będzie git

0

@michal26 ja mam wrażenie że te debaty są za długie żeby tutaj był wyraźny zwycięzca.

1

@PatrychoO będą jeszcze trzy co najmniej: wPolsce, Republika zapowiedziała kolejna 9 maja i 12 maja główna debata w TVP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?