barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@barcanawieki ciekawe co na to ich partnerki, chyba że to klub incelow xD
1
@Eklerek to jest niemożliwe ze poważny (rzekomo) polityk łapie się na takiego fejka
1
@Kgorecki2500 żadnych atomówek nie będzie, postrzelają trochę i tyle
3
Zdrowia Ousmane
10
@KamQiX nie wymagaj od niego aż tyle
0
@FcPortoFan1999 ależ będzie szoł. Szkoda tylko że chyba bez zadymy z wejściem na stadion jak w ostatnich latach
0
@FcPortoFan1999 a łysy Szymon znowu dostał finał PP? No to Legia już to ma. Poza tym chyba tego meczu nie obejrzę
0
@FcPortoFan1999 już widzę jak Tusk się na to zgodzi
0
@FcPortoFan1999 można się spodziewać wału na rzecz jednej z drużyn
3
1:1 powinno być. Wszystko otwarte, tu gen frajerstwa PSG może wyjść w każdej chwili.
0
@draxidox typowy Tuskaszenko
3
@Szczepanbog1 kanalia to jest Rudiger, Ramos fachowiec
7
Jutro półfinał LM, a u naszych dalej wstawianie fotek z celebry po wygraniu finału.
Pany, pora zmienić płytę, bo nie wygląda to dobrze!
1
@L4ngusta no i prawidłowo, już zapomniano o 4rsenalu, a to przecież kawał historii
0
@BorzyKrzys jakby był jakiś amigos z Argentyny to pewnie by się znaleźli
0
Najgorzej jak oglądasz na prędkości 2.0, a po powrocie do "na żywo" mecz wygląda jak slow Motion, a Borek brzmi jakby miał pogłos.
2
@Cvzx no z Realem strzelił
0
Żółta kartka dla piłkarza Arsenalu za odkopanie piłki? Gdzies to już widziałem
0
@Eklerek paradoksalnie na szlemie dostanie łatwiejsza drabinkę niż w Mastersach, przynajmniej w pierwszych rundach. Chociaż już rok temu ledwo przepchnął na RG z Cerundolo
1
Djoković wycofał się z turnieju w Rzymie.
2
@tbas 15 lat temu powiedzieliby że to wina gier komputerowych
4
@Criss18Barca przynajmniej żadnego madrycioka
12
@Kgorecki2500 no i prawidłowo
1
@BorzyKrzys no ona glowup przeszła w tej kampanii
0
@Pedri16Future Hübner to ponoć konto jakiegoś polityka PiS, lizodupa Kaczdogana i każdego jego decyzji
0
@BorzyKrzys szkoda że nie żymianizacja
0
Wybierz pokój. Głosuj na Maciaka
8
@SeWo77 populizm to gadanie że wystarczy dosypać pieniędzy do NFZ i będzie git
0
@michal26 ja mam wrażenie że te debaty są za długie żeby tutaj był wyraźny zwycięzca.
1
@PatrychoO będą jeszcze trzy co najmniej: wPolsce, Republika zapowiedziała kolejna 9 maja i 12 maja główna debata w TVP