barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Federer jednak w jego wieku grał lepiej.
0
@mekston jak dostanie półfinał Alcaraz, a w finale Sinner lub na odwrót to będzie ciężko wygrać.
0
Djoković. Smutno się patrzy na tej zjazd. Ale swoje jednak zrobił w poprzednim roku
1
Biggest "What If" in tennis history
7
A ja w to wierzę, że Perez chciał osobiście wyznaczyć sędziego, który jest przychylny Madrytowi.
0
Witam i nieudany pucz Pereza.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Serb...
0
@takisobiektos Nie jest od przekrętu z Newcastle
0
@FcPortoFan1999 Joao Cancelo i Joao Felix - once in a lifetime
10
Z lepszych informacji: Nie będzie Invincibles PSG w Ligue 1. Bułka bohaterem
1
@FcPortoFan1999 Bo kibicuje byłym zawodnikom Benfici stąd takie sezonowe zainteresowania innymi klubami. To tak jak kibice Barcelony z Pepem albo Messim
0
@FcPortoFan1999 Mniej bezstronny od Marciniaka by nie był. No i swoim mentalem poustawiałby od razu zawodników
0
@FcPortoFan1999 to jest ultras Benfici przecież, redaktor Misiura
0
@Criss18Barca oczywiście propozycja wyszła od Pereza. Marciniak znowu wyciągnąłby pomocną dłoń
1
Koniec imprezy, finał się odbędzie, ale w RMTV poszczekali, Pedrerol porobił jako pożyteczny idiota Pereza, na sędziów wywarto jeszcze większą presję.
0
@BorzyKrzys ! PILNE !
0
Jedyny termin na rozegranie finału z RSSS to środek tygodnia między przedostatnią, a ostatnią kolejką lub środek tygodnia po ostatniej kolejce gdy awansujemy do finału LM.
0
@FcPortoFan1999 czarny papież, Pogoń z tituli i można kończyć ten świat
2
Pogoń 5-4. To się musiało tak skończyć
4-2 to niebezpieczny wynik
33
Perez pomógł przy dzwigniach, pomógł przy rejestracji Olmo, teraz chce dać więcej odpoczynku Barcelonie przy walce o potrójna koronę.
Cule.
0
@FcPortoFan1999 niech się utrzymają jakimś cudem
1
@Kondziubarca zabrakło "zawsze modlę się o silna Barcę"
1
Obrzydliwe naciski na sędziów rządowego klubu.
0
Weryfikacja nie powiodła się...
7
@Pedri16Future kiedy w 2013 Real grał z Liverpoolem?
6
@Andi18 ja mam 10 + pół litra się schładza. Kto przebije?
3
@Dzieniu jedyne zagrożenie to to, że nie złapiemy raz-dwa razy na spalone zawodników Realu i tak wygrają ten mecz. Bo z normalnej gry to nie wiem jak mieliby nas pokonać.
1
Celta w gazie, zobaczymy co pokażą w następnej kolejce na SB. Bardzo przydałoby się to 6+ pkt przewagi przed Klasykiem
7
@Kamiloza91 spokojnie, nadal to będzie ciężki dwumecz
1
@Andi18 matematycznie nie jeszcze