0

@FcPortoFan1999 Federer jednak w jego wieku grał lepiej.

0

@mekston jak dostanie półfinał Alcaraz, a w finale Sinner lub na odwrót to będzie ciężko wygrać.

0

Djoković. Smutno się patrzy na tej zjazd. Ale swoje jednak zrobił w poprzednim roku

1

Biggest "What If" in tennis history


7

A ja w to wierzę, że Perez chciał osobiście wyznaczyć sędziego, który jest przychylny Madrytowi.

0

Witam i nieudany pucz Pereza.

0

@FcPortoFan1999 Niestety Serb...

0

@takisobiektos Nie jest od przekrętu z Newcastle

0

@FcPortoFan1999 Joao Cancelo i Joao Felix - once in a lifetime

10

Z lepszych informacji: Nie będzie Invincibles PSG w Ligue 1. Bułka bohaterem

1

@FcPortoFan1999 Bo kibicuje byłym zawodnikom Benfici stąd takie sezonowe zainteresowania innymi klubami. To tak jak kibice Barcelony z Pepem albo Messim

0

@FcPortoFan1999 Mniej bezstronny od Marciniaka by nie był. No i swoim mentalem poustawiałby od razu zawodników

0

@FcPortoFan1999 to jest ultras Benfici przecież, redaktor Misiura

0

@Criss18Barca oczywiście propozycja wyszła od Pereza. Marciniak znowu wyciągnąłby pomocną dłoń

1

Koniec imprezy, finał się odbędzie, ale w RMTV poszczekali, Pedrerol porobił jako pożyteczny idiota Pereza, na sędziów wywarto jeszcze większą presję.

0

@BorzyKrzys ! PILNE !

0

Jedyny termin na rozegranie finału z RSSS to środek tygodnia między przedostatnią, a ostatnią kolejką lub środek tygodnia po ostatniej kolejce gdy awansujemy do finału LM.

0

@FcPortoFan1999 czarny papież, Pogoń z tituli i można kończyć ten świat

2

Pogoń 5-4. To się musiało tak skończyć
4-2 to niebezpieczny wynik

33

Perez pomógł przy dzwigniach, pomógł przy rejestracji Olmo, teraz chce dać więcej odpoczynku Barcelonie przy walce o potrójna koronę.

Cule.

0

@FcPortoFan1999 niech się utrzymają jakimś cudem

1

@Kondziubarca zabrakło "zawsze modlę się o silna Barcę"

1

Obrzydliwe naciski na sędziów rządowego klubu.

0

Weryfikacja nie powiodła się...

7

@Pedri16Future kiedy w 2013 Real grał z Liverpoolem?

6

@Andi18 ja mam 10 + pół litra się schładza. Kto przebije?

3

@Dzieniu jedyne zagrożenie to to, że nie złapiemy raz-dwa razy na spalone zawodników Realu i tak wygrają ten mecz. Bo z normalnej gry to nie wiem jak mieliby nas pokonać.

1

Celta w gazie, zobaczymy co pokażą w następnej kolejce na SB. Bardzo przydałoby się to 6+ pkt przewagi przed Klasykiem

7

@Kamiloza91 spokojnie, nadal to będzie ciężki dwumecz

1

@Andi18 matematycznie nie jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?