barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kondziubarca czyli kolejna okazja do skompromitowana się. Gratulacje Rafał
2
@July_6_BcN śliski typ. w dodatku kryptomadryciak
0
@MesQueUnClub96 it's over
1
@clyde Rossmann Run - kuźnia przyszłych olimpijczyków.
3
Madryciak nie ma na kogo głosować, Trzaskowski za Atletico, Hołownia Barcelona, Mentzen Barcelona, Stanowski Barcelona, Nawrocki pewnie też Barcelona, bo Polacy. Zandberg pewnie pluje na piłkę, bo milionerzy, Biejat, Senyszyn nic nie wiedzą. Kogo proponujecie?
3
Stanowski 2025
Borek 2030
Ćwiąkała 2035
9
@KrychaFCB Tomasz Piątek XDDD
1
@damianex10 zrazi swoich ale może pozyska wśród pisowskiego betonu. A tego z internetu już się nie dowiesz
5
To jest ogólnie problem polskich szkół, że są łamane prawa dziecka
2
@Kgorecki2500 na pewno mniej tendencyjne niż w debatach w TVPis
1
@dzbanke nie ma to jak studiować 5 lat i nie obronić pracy magisterskiej.
4
@Encore w dodatku poszedł do TV która ogląda praktycznie tylko beton PiSowski. Pozyskanie tego elektoratu jest kluczowe by wejść do II tury.
Dla mnie wydaje mi się że jest to niemożliwe, bo w Republice będzie już tylko mocniej promowany Nawrocki. A do wyborów jeszcze trochę
1
@Faro ale tymi jajami ośmiesza polską scenę polityczną
2
Te debaty wygrywa Stanowski, ale jako że nie jest poważnym kandydatem to trudno o nim tak mówić
0
@Bobo25 zorganizują 12 maja
0
@Mankind Jakubiak to wygląda jak supporter Nawrockiego, a nie kandydat
0
@FcPortoFan1999 nie, jest wiele tematów do przedyskutowania
3
Bardzo dobra decyzja Republiki o kolejnej debacie. Potrzeba ich jak najwięcej. 9 mają Rafał będzie w ogromnych tarapatach
9
No i pięknie jedzie Sławek, u wielu ludzi 60+ to pozostanie w głowie
31
Hołownia, chłopie, masz klub w Sejmie, możesz składać ustawy i je dawać pod głosowanie jako Marszałek Sejmu. Jak Tusk odrzuci to będzie wszystko jasne
2
Miało nie być ripost, totalnie wymknęła się z kontroli ta część debaty.
Hołownia i Mentzen obaj słabo. Klepią swoje frazesy
0
Hołownia w myśl zasady: my wygraliśmy więc inni morda w kubeł.
0
@Hosh ale przynajmniej niskie
15
Stanowski ora. Wygrywa debatę
1
Jest Rafau. To było pewne
0
@FcPortoFan1999 może po prostu Borek powinien gościnnie wystąpić w LidzePL? Tam by mógł wszystko sobie elegancko uplastycznić
1
@Kgorecki2500 Bez Wocha i Maciaka, ciekawe, wątpię, że nie dostali zaproszenia
0
@FcPortoFan1999 Borek oczywiście musi dorzucić swoje trzy grosze, mimo, że jest LigaPL. O Barcelonie nie będzie dużo bo LaLiga Bonita
0
@FcPortoFan1999 A nie mówiłem
0
@FcPortoFan1999 Adam Sławiński, Igor Lewczuk i Robert Podoliński. Creme della creme