barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut dla byłej i obecnej opozycji ważniejsze jest trwanie partii niż państwo dlatego szukają patronów na Zachodzie: PO u Niemców, PiS u Amerykanów. Sami tworzą obraz Polski jako państwa sezonowego, którego istnienie zależy tylko od woli zachodnich mocarstw. Obrzydliwe, ale taka jest III RP.
1
@BulaKG Oczywiście podstawą jest polityka USA i Izraela która nie dopuszcza żeby Iran posiadał broń jadrowa. Ale to już jest od lat. Izrael od zeszłego roku szuka zgody USA na atak na irańska infrastrukturę jądrową, a pojawienie się Trumpa w Białym Domu zwiększyło szansę na taką zgodę. Na razie Trump (co powiedział dzisiaj przy okazji spotkania z Netanjahu), że chce negocjować z Iranem. Ale wątpię żeby Ajatollah, dla którego Trump jest wrogiem nr 1 chciał dyskutować z Trumpem. Jeżeli negocjacje nie dadzą skutków, to USA i Izrael będą mieć wytłumaczenie do ataku.
0
Szykuje się inwazja Izraela i USA na Iran. Chyba, że Ajatollah całkowicie się podda, ale to byłby koniec reżimu mahometańskiego.
1
@Popitek12 Arsenal will finish the story
1
@agaFCB No i niestety tu mam wątpliwości czy Ferrero i reszta ogarną temat.
0
@FcPortoFan1999 Wtedy rzeczywiście było ciężko rywalizować Nadalowi z Djokoviciem, Federer miał niezły sezon, 2 finały GS zrobił. Carlitos nie jest w tak trudnym położeniu.
0
@FcPortoFan1999 podczas prime Feda czy Djokovicia? ;)
1
@Kgorecki2500 Thanos
0
@agaFCB Nie napisałem, że nie ma ambicji, tylko, że nie ma dużych ambicji, tj. powrotu na pierwsze miejsce w rankingu ATP. Pal licho czy jest Sinner, czy go nie ma. Jak chce sobie zrobić spokojny rok to spoko i tak już zrobił nadto jak na swój wiek. Oby tylko się nie pogubił mentalnie
0
@FcPortoFan1999 Jego ostatni wywiad. Przyznał, że jest zadowolony byciem rankingową trójką i nie dąży za wszelką cenę do powrotu na pierwsze miejsce. A to oczywiście przekłada się na nastawienie do turniejów. Dla mnie Alcaraz jest zbyt miękki i stara się zachowywać zbyt dobre relacje z głównymi rywalami. Sinner taki nie jest
0
@FcPortoFan1999 Alcaraz widać, że nie ma dużych ambicji, Djoković ledwo ledwo, Zverev xD, Medvedev szuka formy. Zobaczymy jaki Sinner wróci po przerwie
0
@partymaker Napoli, Borussia, Arsenal. Przegrywy
0
@FcPortoFan1999 oby nie bo utorowałby sobie drogę do kalendarzowego szlema
0
@MOLESTA City Pepa w LE uderzyłoby inaczej
2
Puszcza Niepołomice. Lubię, bardzo.
0
@Odcinkowy jeżeli Korona zajmie miejsce w TOP 4 to tak, następne sezony są już na bazie wyników w innych ligach
0
@LukaszFan przed rozpoczęciem kariery chyba można podejrzeć zespoły grające w europejskich pucharach? Jako że EA nie ma licencji do kilku lig mających zespoły w LKE to potem na siłę dobierają zespoły m.in. z E-klapy, chociaż obecność Puszczy jest kuriozalna. Ale chodzi mi o to, że zawsze była opcja podmiany drużyny żeby urealnić rozgrywkę. W starszych FIFAch też występował podobny problem
3
Jakieś zawieszenie kuźwa ten?
0
Don't drink and drive
But if you do
Call me
1
@Comentateiro może czas oddalić linie rzutu za 3
2
Wybieramy najlepszą ksywkę Realu Madryt:
- rządowi
- księgowi
- decyzyjni
- męczennicy
- znajomi sędziego
- Los Negros
0
@FcPortoFan1999 Krzysztof Ratajski by się pod tym podpisał
0
Pilne: Benfica najlepszym klubem w Portugalii.
0
@FcPortoFan1999 Kibicować nie musisz, najważniejsze żeby sympatia do Barcelony była większa niż do rządowych:)
0
Pilne: Piwko nie można spotkał się dzisiaj z Adrianem Zandbergiem.
4
W obliczu ceł, nie pijmy Coli, pijmy nasz słowiański kwas chlebowy.
3
@Messibestplayerintheworld możemy nawet 3 mecze zremisować, jeżeli jednym z nich będzie Klasyk
2
Lewy+Ball=Lewyball
24
Lepiej było zremisować dzisiaj, a nie z Atletico. Następny mecz w środę. Trzeba spokojnie się przygotować i iść po swoje.
1
Ten Real jest tak żałosny, tracąc 4 gole z RSSS i przegrywając z Valencią, że w normalnym świecie Arsenal powinien im stuknąć 4:0 u siebie i zakończyć dwumecz.
Ale wiadomo jak się to skończy.