barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker byliśmy już co najmniej 2 razy w 1:1, w ostatnim okienku oraz w letnim okienku 2022 gdy przychodził Lewy
0
@F3DO Nie ma takiej możliwości
0
Oczywistym było też to, że nawet po wliczeniu tych 100 baniek w lecie znowu moglibyśmy wylecieć z 1:1. Co okienko LaLiga może decydować, czy klub może rejestrować lub nie
0
@Muszynianka Cartuja, 26 kwietnia
2
@MeMyselfAndI Tak, rządowych.
2
Niegodny mecz rządowych przy obecności Rafaela Nadala.
3
47 letni Modric gra kolejna dogrywke, co za klub hahahahaha
6
Kolejna dogrywka dla Realu, ale Arsenal i tak się zesra xD
0
Mają taką jakość z przodu że na pojedynczych przebłyskach mogą jechać cały sezon. Poza tym Anczelot na ławce i pakt z diabłem oraz pomoc sędziów. KONIEC
0
Mbappe albo Modrić dupskiem/scremerem na awans
2
@MesQueUnClub96 2 głupie porażki z Leganes i Las Palmas, mogło być -9 i liga by już im odjechała
0
Może jakaś dogrywka kuźwa ten?
1
Oczywiście brak karnego dla RSSS. Ziew.
0
@FcPortoFan1999 Ulalala, dawno nie słyszałem go na majku
11
Ter Stegen będzie potrzebował tygodni na powrót do najlepszej dyspozycji, to byłoby nieodpowiedzialne ot tak wrzucać bramkarza w najważniejszym momencie sezonu.
0
@FcPortoFan1999 IMO miałby sporą szansę patrząc na to, że dobrze grało mu się z Djokoviciem w 2019. W Rzymie czy Paryżu by nie ugrał, ale w Madrycie tak
5
@clyde Nie, to jest normalne.
0
@FcPortoFan1999 Wygrany Dubai, finał w IW, wygrana w Miami. W Madrycie też duża szansa na coś, ale ten TB z Thiemem... Potem niedoceniony jak na swój wiek półfinał RG no i Wimbledon... :)
1
@Popitek12 Isner. Z serwbotem do 1 i 4 w setach. GOAT
3
Roger Federer is still the oldest man to win a Masters title
5
Ziobro nie trafi do aresztu. Zaskakujące postanowienie sądu.
1
@michal26 IMO Le Pen to polityk zbyt bardzo już naznaczona porażkami. Zjednoczenie Narodowe potrzebuje nowej twarzy w wyborach prezydenckich i Jordan Bardella to ciekawa postać. Niestety to że jest mężczyzną też może mieć znaczenie
5
Jest i kolejny żołnierz.
1
@Karzel mecz z Bilbao w ostatniej kolejce więc może być specyficzny. Jezeli Athletic będzie mieć zapewnione miejsce w LM to myślę, że nam pomogą jeżeli będziemy tego potrzebować. Nienawiść do Madrytu o wiele większą.
1
@Irmscher10 No i? Są ludzie, którzy wycierają swoją gębę Bogiem i popełniają takie zbrodnie. Nikt nie powiedział, że każdy katolik to święty człowiek.
12
@Arkon Chłopie, 2025 rok, a Ty wybór kobiety w wyborach sprowadzasz do kwestii aborcji. Czy jest większy przejaw uprzedmiotowienia kobiet niż takie myślenie? Czy już kobieta nie może mieć własnego sumienia i poglądów?
1
@Tasde Zależy co rozumiesz przez słowo "katolicy". Jeżeli to, że niby 80-90% ludzi deklaruje takie wyznanie w Polsce i przez to większość zbrodni popełniają katolicy to ok. Ale wystarczy przejść się w niedzielę do kościoła i zobaczyć, że z tych 80% robi się max. 30%, gdzie mediana wieku to ponad 50 lat.
7
@Irmscher10 Robisz to samo co Mentzen ale obrócone o 180 stopni, tworzysz obraz strasznego katolika i spokojnych muzułmanów, którzy są lepsi dla społeczeństwa. Sławek robi odwrotnie; tworzy obraz strasznego muzułmanina, który jest potencjalnym zamachowcem i spokojnych Polaków, katolików, zgodnych (siłą rzeczy) z polskim kodem kulturowym.
Tak się nie da dyskutować.
15
@Irmscher10 Tak, tak, każdy katolik to przemocowiec, cham, gwałciciel i nie wiadomo co jeszcze. Ziew.
1
@Ilka zakochałem się w hiszpańskiej reprezentacji w 2008 roku, a jako, że za sukcesami tamtej Hiszpanii stali w większości gracze Barcelony to zainteresowanie Barceloną stało się naturalne. I tak poszło ;)