barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli po Leganes będzie +4 to tak. Ale równie dobrze może być +1
3
Za tydzień mega ważna kolejka, między LM, Real i Barcelona wyjazdy na drużyny grające o utrzymanie. Jak przepchamy zwycięstwo to będzie znak, że liga jest możliwa.
0
@rodineusz nie wiemy, ale to będzie mecz, który dużo ustali
0
@rodineusz mecz w którym możemy przegrać tytuł będzie najpewniej majowy Klasyk.
3
Real ma teraz Alaves wyjazd, Bilbao u siebie i Getafe wyjazd. Mecze co 3 dni.
Myślę, że gdzieś stracą punkty. Za tydzień Leganes trzeba przepchnąć i będzie git.
1
Chelsea od przerwy reprezentacyjnej zagrała 1 mecz, my już po 4...
Betis w świetnej formie i trzeba cenić ten punkt. RM przegrał więc nie trzeba martwić się zmniejszeniem przewagi. Jedziem.
0
@BorzyKrzys ciekawe czy będzie dużo woke
0
@MesQueUnClub96 ale w okolicach
0
@MesQueUnClub96 Piła pogoda. 8 stopni.
2
@BorzyKrzys jako Ślązak przepraszam za Kohuta
1
7 kwietnia wielki strajk kierowców Uber/Bolt w Polsce. Na czele strajku stoi Piwko nie można, który organizuje siły.
0
@siara10 ahahhah co poddymił
6
Verstappen to inna liga. Niewiarygodne.
0
@Piotrek_1992 mają od tego czwartek na szczęście. Oby tylko Wisła nie awansowała do europejskich pucharów
0
@FcPortoFan1999 Z Wisłą jest duży problem, na przeciwko stadionu na Reymonta jest kampus AGH i studenci w dni meczowe boją się o własne zdrowie. Po meczach przychodzą na ławeczki przy akademikach i chleją. Ochrona i Policja nic z tym nie robi.
1
W wyniku zamieszek i szkód wyrządzonych na trybunie gości podczas meczu Odry Opole z Magdeburgiem, sektor dla kibiców przyjezdnych jest w remoncie i będzie niedostępny na mecze z Polonią Warszawa i... Wisłą Kraków.
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj w środku miasta przed autem przeszedł mi jeż
0
Biden już wymyślił. Kolejny ekstra przelew dla Soto Grado przed finałem rozwiąże sprawę Barcelony
0
Polki na dobrej drodze do awansu do Dywizji A Ligi Narodów. Pajor dzisiaj z 2 bramkami.
3
@gaucho104 POzdrawiam z gorących
0
Betis nam leży, u siebie, nawet z zmianami powinniśmy wygrać.
1
@Bykunn a jak Ci ludzie mają coś wiedzieć o ekonomii jak od prawie 30 lat jadą na autopilocie, bo w głównej mierze ogarnia to Unia? ;)
0
@FcPortoFan1999 Trzaskowski robił zbiórkę w 2020. Ale najwyraźniej tematu już nie ma.
1
@PatrykBarca Szczerze mówiąc: tak, nie ma. Taki jest właśnie stan mentalny elit politycznych III RP. Myślę, że napiszę niedługo post wyjaśniający dlaczego tematy takie jak aborcja, ogólnie dot. ideologii są tak ważną osią sporu w Polsce.
1
@FcPortoFan1999 To prawda Oskarze. Dlatego trzeba to zaorać.
18
Wiele się musiało zmienić, żeby TVP Info nadal pozostało telewizją reżimową.
0
@kubinho1032 jakiego systemu? PO ma postawioną jakąś sieć do której politycy logują się po VPN? Wątpię. Jak już to chodziło o wykorzystanie skrzynki do rozsyłania phishingu, ale to nie ma nic związanego z "system informatycznym"
6
@CurryTheGoat30 algorytm wziął poprawkę na sędziów
6
Cóż, okazało się, że te systemy informatyczne Platformy to skrzynka mailowa. Ciekawe.
0
@nightwishygt jedyny rządowy klub to Real Madryt