2

@MesQueUnClub96 cieszę się, że jesteś z nami

7

Była telekomunikacja Polska, jest telekomunikacja Warszawska

0

@July_6_BcN Dlaczego? Dębica zasługuje na coś więcej

5

@michal26 prędzej zyska od Trzaskowskiego niż od Mentzena. Wysokie wyniki Rafaua są pochodną słabych wyników Hołownii

3

Na szczęście Końskie w tym roku już odbębnione

1

Stanowski 2025.
Borek 2030.

0

@takisobiektos jego koniec to będzie jak PL2050 będzie dalej legitymizować działania Tuska i staną się przystawką PO obok Lewicy.

6

Hołownia jakby po swoich wypowiedziach wyszedł w przyszłym tygodniu z rządu to mógłby walczyć o II turę. Ale będąc w KOalicji jego słowa można wziąć tylko z uśmiechem

0

@Szmulek w poniedziałek będzie w Republice gdzie jest elektorat PiS

13

Upadek Rafau'a


6

Ogólnie dość dobra debata pod kątem formatu - 3 pytania w każdej sekcji co pozwoliło na trochę głębsze poznanie programów kandydatów. Na plus dużo pytań między kandydatami.
Na minus: czas trwania, przy wszystkich kandydatach to trwałaby ona do 2 w nocy, co jest nie do przejścia 12 maja.

Ale dobrze by było jakby TVP w likwidacji nie zeszło z tego kursu przy następnej debacie.

13

Trzaskowski poległ dzisiaj najgorszą bronią.
Stał się memem przez swoje wypowiedzi.

7

Trzaskowski ledwo zipie

1

Maciak vs Braun would feed generations

4

Beznadziejne pytanie Kotłowni

8

Hahahahahahhhahaha

3

@MOLESTA xDDDDD

10

W normalnym kraju 11 kwietnia byłby końcem Rafała Trzaskowskiego w wyborach.

2

Był czerwony Ramos. Jest tęczowy Rafał.

7

Ruch Dobrobytu i Pokoju. Przy nich Braun jest antyrosyjski.

7

Jakubiaka nie chcą wpuścić. Grubo

4

@michal26 Trzaskowski

2

Stan na 20:18: Trzaskowski się zakiwał. I to jest piękne

2

@kamiVeB gada jak polityk opozycyjny bo ten rząd nic z tego nie realizuje

0

@Kozinho. On się za bardzo napina. Tutaj są przegrani, a w sumie przegrany w postaci Trzaskowskiego

0

@Starrk ale tutaj przynajmniej jest więcej kandydatów niż dwóch

2

@MesQueUnClub96 top gdyby nie to że od 1.5 roku wspiera rząd Tuska

3

@Starrk w TVN jest ustawka Trzaskowskiego a nie debata

0

Ja tam do III RP nie ma mam już żadnych oczekiwań, więc pośmiać przynajmniej się można.

11

Sensyszn jedzie do Końskich na debatę w TVP xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?