barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 cieszę się, że jesteś z nami
7
Była telekomunikacja Polska, jest telekomunikacja Warszawska
0
@July_6_BcN Dlaczego? Dębica zasługuje na coś więcej
5
@michal26 prędzej zyska od Trzaskowskiego niż od Mentzena. Wysokie wyniki Rafaua są pochodną słabych wyników Hołownii
3
Na szczęście Końskie w tym roku już odbębnione
1
Stanowski 2025.
Borek 2030.
0
@takisobiektos jego koniec to będzie jak PL2050 będzie dalej legitymizować działania Tuska i staną się przystawką PO obok Lewicy.
6
Hołownia jakby po swoich wypowiedziach wyszedł w przyszłym tygodniu z rządu to mógłby walczyć o II turę. Ale będąc w KOalicji jego słowa można wziąć tylko z uśmiechem
0
@Szmulek w poniedziałek będzie w Republice gdzie jest elektorat PiS
13
Upadek Rafau'a
6
Ogólnie dość dobra debata pod kątem formatu - 3 pytania w każdej sekcji co pozwoliło na trochę głębsze poznanie programów kandydatów. Na plus dużo pytań między kandydatami.
Na minus: czas trwania, przy wszystkich kandydatach to trwałaby ona do 2 w nocy, co jest nie do przejścia 12 maja.
Ale dobrze by było jakby TVP w likwidacji nie zeszło z tego kursu przy następnej debacie.
13
Trzaskowski poległ dzisiaj najgorszą bronią.
Stał się memem przez swoje wypowiedzi.
7
Trzaskowski ledwo zipie
1
Maciak vs Braun would feed generations
4
Beznadziejne pytanie Kotłowni
8
Hahahahahahhhahaha
3
@MOLESTA xDDDDD
10
W normalnym kraju 11 kwietnia byłby końcem Rafała Trzaskowskiego w wyborach.
2
Był czerwony Ramos. Jest tęczowy Rafał.
7
Ruch Dobrobytu i Pokoju. Przy nich Braun jest antyrosyjski.
7
Jakubiaka nie chcą wpuścić. Grubo
4
@michal26 Trzaskowski
2
Stan na 20:18: Trzaskowski się zakiwał. I to jest piękne
2
@kamiVeB gada jak polityk opozycyjny bo ten rząd nic z tego nie realizuje
0
@Kozinho. On się za bardzo napina. Tutaj są przegrani, a w sumie przegrany w postaci Trzaskowskiego
0
@Starrk ale tutaj przynajmniej jest więcej kandydatów niż dwóch
2
@MesQueUnClub96 top gdyby nie to że od 1.5 roku wspiera rząd Tuska
3
@Starrk w TVN jest ustawka Trzaskowskiego a nie debata
0
Ja tam do III RP nie ma mam już żadnych oczekiwań, więc pośmiać przynajmniej się można.
11
Sensyszn jedzie do Końskich na debatę w TVP xDDD