barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Miała być remontada w tym tygodniu no i jest. Ale w innym mieście
9
Piękne, cudowne. Nigdy nie wolno zwątpić. Jednak te 2 bramki zdobyte szybko były kluczowe. Brawo
0
Trzymamy kciuki jutro za Bilbao i tyle. Jest zniżka formy
0
Ostapenko? Końca nie widać.
1
@July_6_BcN babka ziemniaczana?
5
Nie no Bilbao luźno ich pojedzie.
1
Coś niesamowitego. United dzisiaj się odrodziło
5
z 2-0 na 2-4. U siebie. Grając dogrywkę w przewadze.
Coś obrzydliwego.
8
Jedni wygrywają z Realem, drudzy przegrywają z Legią
0
Bilbao ładnie. Może pukną rządowych
1
Ta ćwiartka z Rapidem i Djurgarden jest śmieszna. Legia/Jagiellonia by zrobiły tam półfinał
1
@mekston ale w hali więc zobaczymy
0
@takisobiektos it's over
2
Brawo Legia. Wstydu nie ma
0
Tylko 1000 legiacks na trybunach. Czego się boją?
1
Kłopoty, kłopoty Rafała
0
@FcPortoFan1999 2 maja danie główne jeszcze
3
@Gibbon_FCB oni nigdy nie odrobili trzech bramek straty w dwumeczu, a wszyscy gadali jak to historia za nimi przemawia. Właśnie gówno a nie historia
1
@kuz + drugi sekstet byłby możliwy
2
Mam nadzieję, że już drugi raz rządowi nie będą się tak nakręcać na remontade bo było to żenujące i był to pokaz braku szacunku do wyniku Arsenalu
0
@Pin0chet finał w kwietniu jest od dobrych kilku lat. Głupota ale cóż zrobić
1
@blakkudium dobrze że 1 mecz w środę, nie wtorek
14
Real Madryt jest dzisiaj pośmiewiskiem
31
Napinać się cały tydzień i przegrać mecz. Gratulacje.
1
Pieniądze poszły na awans Realu. nie będzie tak, że znowu spowodują ból dupy i nie dadzą zarobić.
9
Jedna z tych środkowotygodniowych kolejek powinna byc rozegrana na początku sezonu gdzie było jeszcze więcej wolnego.
1
@Barca_Big_Moment bardzo ciekawe rozumowanie wsrod rządowych. Nie wiem jaki zachodzi ciąg przyczynowo-skutkowy między meczem BVB, a ich
0
@Encore AV nie jest przekonane co do wykupu. Jeżeli Fati by odszedł to zobaczymy czy nie byłaby znowu kręcona opcja Rashforda w Barcelonie
7
Szkoda, że Rashford nie przyszedł zimą. Baller
0
@Derean Tam było o krok od kompromitacji PSG. My jednak pewniej staliśmy