barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Hołownia, chłopie, masz klub w Sejmie, możesz składać ustawy i je dawać pod głosowanie jako Marszałek Sejmu. Jak Tusk odrzuci to będzie wszystko jasne
2
Miało nie być ripost, totalnie wymknęła się z kontroli ta część debaty.
Hołownia i Mentzen obaj słabo. Klepią swoje frazesy
0
Hołownia w myśl zasady: my wygraliśmy więc inni morda w kubeł.
0
@Hosh ale przynajmniej niskie
15
Stanowski ora. Wygrywa debatę
1
Jest Rafau. To było pewne
0
@FcPortoFan1999 może po prostu Borek powinien gościnnie wystąpić w LidzePL? Tam by mógł wszystko sobie elegancko uplastycznić
1
@Kgorecki2500 Bez Wocha i Maciaka, ciekawe, wątpię, że nie dostali zaproszenia
0
@FcPortoFan1999 Borek oczywiście musi dorzucić swoje trzy grosze, mimo, że jest LigaPL. O Barcelonie nie będzie dużo bo LaLiga Bonita
0
@FcPortoFan1999 A nie mówiłem
0
@FcPortoFan1999 Adam Sławiński, Igor Lewczuk i Robert Podoliński. Creme della creme
0
Jutro w Mocy Futbolu (Borek): LegiaTV, coś o Lechu, LKE, bandycki faul Mbappe i zapewnianie, że Bernabeu już nie takie remontady widziało (nigdy nie odrobili trzech bramek w dwumeczu)
4
Cotygodniowy mood legiacks
0
@FcPortoFan1999 Liga a finał to co innego
1
@Torto najgorsze jest to że i tak mają pewny Puchar, bo Pogoń znowu zrobi Pogoń
8
@Danny Gaucho w myśl zasady: piłka może przejść, zawodnik nie
1
@FcPortoFan1999 Sporting Benfica w przedostatniej kolejce. Kino
0
Według sędziego Mpaypal walczył o piłkę. Ciekawa interpretacja.
1
Arouca zrobiła psikusa Benfice. Ajajaj
2
@FcPortoFan1999 xd. Ciekawe czy będzie w ogóle o coś ten mecz
3
Oczywista pora. Pierwszy Klasyk był w sobotę wieczorem, to teraz musieli zrobić pod Azję
0
@Gibbon_FCB jakby doznał kontuzji gracz Alaves to by dostał więcej. Tak to tylko3 mecze max
5
@MesQueUnClub96 a w mokrych poznajesz prawdziwego kierowcę więc słabo
2
Amica Wronki wraca do gry o MP. Mniejsze zło niż X-komowcy, to oczywiste.
2
@mekston niedobrze
0
@VegetaPolska EA FC też pewnie wyjdzie w sierpniu
2
@Comentateiro "Oracz" w 2025 xd
1
@Tridente2015 no tak, ale pojawia się info że dopiero od 4 meczów zawieszenia kara dotyczy też rozgrywek RFEF, tutaj Puchar Króla
0
@FcPortoFan1999 Tylko albo aż 59 pkt straty Kamila do Hubiego...
6
Duży sukces Kamila Majchrzaka. W finale pokonany Marin Cilić