barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
The day Roger Federer destroyed Rafael Nadal at Indian Wells
0
@Comentateiro Nie chodzi o świetne asymilowania tylko chociaż o szacunek do polskiej kultury, prawa, obyczajów i nie występowanie przeciwko temu. Ci zasiłkowi mysla, że przyjeżdżają do Europy i mogą zachowywać się jak w swoich krajach trzeciego świata. Co do uwagi o psieckach to zgadzam się.
1
@Comentateiro wiadomo, że chodzi o imigrantów z Dzikiego Wschodu i Afryki, głównie ekonomicznych, którzy chcą przyjechać do Europy na socjal i nie asymilować się.
0
Villarreal powinno ich luźno powieźć. Przyda się margines przed jutrem
0
Popularni Los Negros zaczynają walkę o 3 punkty.
0
Wróć, synu marnotrawny.
9
@MesQueUnClub96 jeszcze 2 miesiące i będziesz nas raczył swoją obecnością podczas najdłuższych wakacji w życiu.
3
@UriBoyka problem w tym, że to już nie psycholog tylko ktoś więcej. Nie chcę sugerować, że partnerka, ale kto wie czy Abramowicz nie zastąpiła matki w życiu Igi. A takie przywiązanie może być bardzo mocne.
0
@FcPortoFan1999 w 44 minucie dowiedzieli się, że kasa będzie na kontach. I zaczęli grać
1
IMO jeżeli podwójne dotknięcie było intencjonalne to nie, nie powinno być powtórki. Problem w takim podejściu jest taki, że sędziowie musieliby oceniać czy podwójny kontakt był celowy, czy nie. Ten Alvareza na 99% nie był.
0
@VeB 1899 jeżeli do Eleven to ciekawe co z Chabiniakiem. Był dwójka koło Święcickiego na wiele Klasyków i dziwne by było jakby został zdegradowany
0
@escarabajo Newcastle, Bayern, Jagiellonia, Atletico, a pewnie jeszcze coś by się znalazło...
0
@FcPortoFan1999 to niech tam idzie i skończy krzywdzić drużyny. Miał swój peak na MŚ i od tamtego momentu jechanie tylko na nazwisku, a kontrowersji pelno
1
Skończmy z POlityka, lepiej pogadać o tym jak Szymon Marciniak znowu przekręcił mecz.
6
@udarpawarotam Na PiS zagłosowało najwięcej wyborców i też nie realizują swojego programu. Uroki demokracji i koalicji
28
@udarpawarotam w jaki sposób Mentzen i Konfederacja miałaby realizować swój program kiedy nie jest u władzy?
0
@FcPortoFan1999 strata punktów z Litwą albo Maltą. Będę tam.
9
Ten tydzień byłby piękny, ale Szymon "Rządowy" Marciniak musiał nam go zepsuć. Na szczęście Legia i Jagiellonia poprawiają wizerunek Polski w Europie.
0
@mordini123 i tak Legia i Jagiellonia musiałyby 2 mecze wygrać, co jest mało prawdopodobne
2
Molde samo dało sobie w Molde. Niesamowite
6
@Kapitan hawk i potem nagłówki, że oni są NIESAMOWICI. To jest ten mental
0
@Encore RSSS jest słabe, z Lyonem albo Bilbao polecą.
32
Wylew bramkarza godny meczu przeciwko Realowi Madryt
2
@Kgorecki2500 jak będzie frekwencja 10% to będzie sukces. O tych wyborach jest kompletna cisza
31
Potrzebujesz żeby Twoja drużyna szwindlem przeszła do następnej fazy rozgrywek?
Better Call Marciniak.
2
Rafael Nadal: Trawa była moją drugą najlepszą nawierzchnią.
1
@xvcWinterSoldier Używałem Opere zanim to było modne
0
@AmigoBlancos Pięknie skopiowany tekst z notatnika ;)
1
@Majczel97 Oblak też powinien obronić strzał Rudigera, a jeszcze pomógł piłce wpaść do siatki. Szanse Atletico w karnych były minimalne, myśle, że wiedzieli, że muszą to zakończyć w 120 minutach dlatego mecz się otworzył w dogrywce, a nie jeszcze bardziej zamknął.
0
@Mitch_Atleta prawdę napisał