1

The day Roger Federer destroyed Rafael Nadal at Indian Wells


0

@Comentateiro Nie chodzi o świetne asymilowania tylko chociaż o szacunek do polskiej kultury, prawa, obyczajów i nie występowanie przeciwko temu. Ci zasiłkowi mysla, że przyjeżdżają do Europy i mogą zachowywać się jak w swoich krajach trzeciego świata. Co do uwagi o psieckach to zgadzam się.

1

@Comentateiro wiadomo, że chodzi o imigrantów z Dzikiego Wschodu i Afryki, głównie ekonomicznych, którzy chcą przyjechać do Europy na socjal i nie asymilować się.

0

Villarreal powinno ich luźno powieźć. Przyda się margines przed jutrem

0

Popularni Los Negros zaczynają walkę o 3 punkty.

0

Wróć, synu marnotrawny.

9

@MesQueUnClub96 jeszcze 2 miesiące i będziesz nas raczył swoją obecnością podczas najdłuższych wakacji w życiu.

3

@UriBoyka problem w tym, że to już nie psycholog tylko ktoś więcej. Nie chcę sugerować, że partnerka, ale kto wie czy Abramowicz nie zastąpiła matki w życiu Igi. A takie przywiązanie może być bardzo mocne.

0

@FcPortoFan1999 w 44 minucie dowiedzieli się, że kasa będzie na kontach. I zaczęli grać

1

IMO jeżeli podwójne dotknięcie było intencjonalne to nie, nie powinno być powtórki. Problem w takim podejściu jest taki, że sędziowie musieliby oceniać czy podwójny kontakt był celowy, czy nie. Ten Alvareza na 99% nie był.

0

@VeB 1899 jeżeli do Eleven to ciekawe co z Chabiniakiem. Był dwójka koło Święcickiego na wiele Klasyków i dziwne by było jakby został zdegradowany

0

@escarabajo Newcastle, Bayern, Jagiellonia, Atletico, a pewnie jeszcze coś by się znalazło...

0

@FcPortoFan1999 to niech tam idzie i skończy krzywdzić drużyny. Miał swój peak na MŚ i od tamtego momentu jechanie tylko na nazwisku, a kontrowersji pelno

1

Skończmy z POlityka, lepiej pogadać o tym jak Szymon Marciniak znowu przekręcił mecz.

6

@udarpawarotam Na PiS zagłosowało najwięcej wyborców i też nie realizują swojego programu. Uroki demokracji i koalicji

28

@udarpawarotam w jaki sposób Mentzen i Konfederacja miałaby realizować swój program kiedy nie jest u władzy?

0

@FcPortoFan1999 strata punktów z Litwą albo Maltą. Będę tam.

9

Ten tydzień byłby piękny, ale Szymon "Rządowy" Marciniak musiał nam go zepsuć. Na szczęście Legia i Jagiellonia poprawiają wizerunek Polski w Europie.

0

@mordini123 i tak Legia i Jagiellonia musiałyby 2 mecze wygrać, co jest mało prawdopodobne

2

Molde samo dało sobie w Molde. Niesamowite

6

@Kapitan hawk i potem nagłówki, że oni są NIESAMOWICI. To jest ten mental

0

@Encore RSSS jest słabe, z Lyonem albo Bilbao polecą.

32

Wylew bramkarza godny meczu przeciwko Realowi Madryt

2

@Kgorecki2500 jak będzie frekwencja 10% to będzie sukces. O tych wyborach jest kompletna cisza

31

Potrzebujesz żeby Twoja drużyna szwindlem przeszła do następnej fazy rozgrywek?

Better Call Marciniak.

2

Rafael Nadal: Trawa była moją drugą najlepszą nawierzchnią.


1

@xvcWinterSoldier Używałem Opere zanim to było modne

0

@AmigoBlancos Pięknie skopiowany tekst z notatnika ;)

1

@Majczel97 Oblak też powinien obronić strzał Rudigera, a jeszcze pomógł piłce wpaść do siatki. Szanse Atletico w karnych były minimalne, myśle, że wiedzieli, że muszą to zakończyć w 120 minutach dlatego mecz się otworzył w dogrywce, a nie jeszcze bardziej zamknął.

0

@Mitch_Atleta prawdę napisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?