0

@BorzyKrzys JE Max Allegri, lubię bardzo.

1

iShowSpeed strzelił tyle samo bramek z otwartej gry na Wembley co Cristiano?

1

Conceincao musi wylecieć. AC Milan znajduje się w bardzo złej sytuacji, po mistrzostwie i półfinale LM wraca straszny marazm.

3

W programach typu postaw na milion czy milionerzy już dawno powinno dojść do zwiększenia stawki, którą można wygrać. Nie ma nawet co porównywać jakie możliwości dawał milion złotych 15 lat temu, a jakie teraz

2

Kościół. Szkoła. Strzelnica.

5

10 pkt straty w lidze beduinów? To wina Tuska. Dobranoc
https://x.com/generatorspermy/status/1876284420174606751

3

@Cule2013 Cillessen niedoceniany

2

@macio_944 Ładny hologram. POzdrawiam

1

Dwa rogaliki marcińskie i tej kiełbaski trochę jeszcze

29

@VegetaPolska pierwsza ofiara tuskowego szkolenia wojskowego

2

@BezglutenowyPedri skoro nie będzie obowiązkowe to co? Z drugiej strony uważam, że to może być wstęp do powrotu do "poboru"

0

@barteq żona odchodzi, prime nadchodzi

5

Legia dostała w Molde, ale potrafiła się zrewanżować i w 2. połowie Molde też dostało w Molde. Pięknie

1

@Popitek12 Ribery matuidi giroud

1

Czyli jednak Legia dostaje w Molde.

23

@Roobo Chciałbym żeby Tusk lub Kaczyński chociaż raz w roku tak wyszli do ludzi

2

To dla Ciebie, @MesQueUnClub96 :3


1

@ObiwanKenobi największe wątpliwości mam co do jego szybkości i ogólnej motoryki. Może być dobrym zmiennikiem kiedy drużyna siedzi nisko na dupie w obronie jak wczoraj, ale w większości przypadków Balde nie zastąpi pod tym względem

0

@FcPortoFan1999 Czyli Molde nie da w Molde.

1

A jutro Legia dostanie w Molde?

3

@Encore Janek lubi grzmieć

0

@mekston Dla mnie umarł po odejściu GOATa w zeszłym roku, ale trzeba żyć dalej.

19

Nie byłoby tego zwycięstwa Barcelony gdyby nie wkład Czesława Michniewicza w rozwój taktyki "laga na Robercika". Dzięki, Czesiek!

1

@Szalik liczy się to co na stronie UEFY, a tam nie ma żółtej

5

Bez Carrerasa w rewanżu, spora strata dla Benfici

0

@Maker0 nie dostał żółtej

1

Widzę, że Leverkusen idiotycznymi decyzjami pięknie podarowało Bayernowi awans. Niech się tłuką z Interem ;p

47

200% wyciśnięte z meczu. Fenomenalny Wojtek, wreszcie bramkarz wybronił nam mecz w Europie. Świetnie, naprawdę świetnie.

0

Na oficjalnej stronie UEFA Araujo BEZ żółtej kartki.

0

Bór czyli miód na moje uszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?