barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys JE Max Allegri, lubię bardzo.
1
iShowSpeed strzelił tyle samo bramek z otwartej gry na Wembley co Cristiano?
1
Conceincao musi wylecieć. AC Milan znajduje się w bardzo złej sytuacji, po mistrzostwie i półfinale LM wraca straszny marazm.
3
W programach typu postaw na milion czy milionerzy już dawno powinno dojść do zwiększenia stawki, którą można wygrać. Nie ma nawet co porównywać jakie możliwości dawał milion złotych 15 lat temu, a jakie teraz
2
Kościół. Szkoła. Strzelnica.
5
10 pkt straty w lidze beduinów? To wina Tuska. Dobranoc
https://x.com/generatorspermy/status/1876284420174606751
3
@Cule2013 Cillessen niedoceniany
2
@macio_944 Ładny hologram. POzdrawiam
1
Dwa rogaliki marcińskie i tej kiełbaski trochę jeszcze
29
@VegetaPolska pierwsza ofiara tuskowego szkolenia wojskowego
2
@BezglutenowyPedri skoro nie będzie obowiązkowe to co? Z drugiej strony uważam, że to może być wstęp do powrotu do "poboru"
0
@barteq żona odchodzi, prime nadchodzi
5
Legia dostała w Molde, ale potrafiła się zrewanżować i w 2. połowie Molde też dostało w Molde. Pięknie
1
@Popitek12 Ribery matuidi giroud
1
Czyli jednak Legia dostaje w Molde.
23
@Roobo Chciałbym żeby Tusk lub Kaczyński chociaż raz w roku tak wyszli do ludzi
2
To dla Ciebie, @MesQueUnClub96 :3
1
@ObiwanKenobi największe wątpliwości mam co do jego szybkości i ogólnej motoryki. Może być dobrym zmiennikiem kiedy drużyna siedzi nisko na dupie w obronie jak wczoraj, ale w większości przypadków Balde nie zastąpi pod tym względem
0
@FcPortoFan1999 Czyli Molde nie da w Molde.
1
A jutro Legia dostanie w Molde?
3
@Encore Janek lubi grzmieć
0
@mekston Dla mnie umarł po odejściu GOATa w zeszłym roku, ale trzeba żyć dalej.
19
Nie byłoby tego zwycięstwa Barcelony gdyby nie wkład Czesława Michniewicza w rozwój taktyki "laga na Robercika". Dzięki, Czesiek!
1
@Szalik liczy się to co na stronie UEFY, a tam nie ma żółtej
5
Bez Carrerasa w rewanżu, spora strata dla Benfici
0
@Maker0 nie dostał żółtej
1
Widzę, że Leverkusen idiotycznymi decyzjami pięknie podarowało Bayernowi awans. Niech się tłuką z Interem ;p
47
200% wyciśnięte z meczu. Fenomenalny Wojtek, wreszcie bramkarz wybronił nam mecz w Europie. Świetnie, naprawdę świetnie.
0
Na oficjalnej stronie UEFA Araujo BEZ żółtej kartki.
0
Bór czyli miód na moje uszy