1

@OzzyFCB a ja się boje ludzi którym Drwal nie smakuje

0

Ciekawe jaki jest rekord Polski w zjedzeniu palety pączków na czas przez 1 osobę.

3

@Jakchcesz jeszcze tylko pójść pobiegać i będzie można zjeść więcej

6

Wiadomym jest, że pączek w Biedronce/Lidlu nie jest warty 19 czy tam 9 groszy przy zakupie 24. Sprzedawane są po kosztach, a przy okazji ludzie wejdą do sklepu i jeszcze coś kupią, więc sklep nie traci. Poza tym jeżeli się nie mylę to te pączki z palet są dostępne na co dzień, tylko normalnie kosztują ok. 1,5 zł za jeden.
Cała ta dyskusja przypomina mi coroczne dramy o Drwala w McD i zastanawianie się jak komuś może smakować ta kanapka, kiedy za tę samą cenę zjemy "kraftowego" burgera. No komuś smakuje i tyle, a co ktoś robi z pieniędzmi to jego sprawa.
Skład tych pączków z palet nie jest aż taki straszny. Wlewanie do siebie monsterka, zupek chińskich, czy jedzenie gotowców, które wystarczy wstawić do mikrofali wcale mniej chemii nie mają.

0

@Borneo decyzję w TS podejmuje chyba większość sędziów w składzie, a nie samodzielnie prezes? Poza tym pewnie obecna władza powiedziałaby że TS nie istnieje, bo Manowska jest neo

1

@Borneo to za złamanie Konstytucji to chyba jest Trybunał Stanu dla byłego premiera?

7

@Dejvo Real jest magiczny w systemowej korupcji i udawaniu ofiary

1

@Hosh Mocne, ale prawdziwe słowa.

3

Żewłakow zapomniał, że dzisiaj nie komentował dla LegiaTV. Najbardziej jednostronny komentarz dwójki od Bońka na majku w finale LM Barca - United 2011.

6

@Miszak Paryż, Madryt, Warszawa. Marciniak lubi przepychać stołeczne kluby.

14

A widzę, że kradzież dzisiaj w VARszawie. Widmo sezonu bez pucharów to wyciągnięto pomocną dłoń.

2

@Dieselzor TVP1

0

Ehh, dramat. Pogoń zero tituli nie zatrzyma Legii

3

Rządowi w finale PK.

0

@Filipem Tzw. Toomuchmoney. Swoje w historii futbolu już zrobił

0

@mekston Aston Villa może być niewygodna w 1/4

1

Bruno zmarnuje sobie karierę w MU. Ciekawe jakie liczby by wykręcał w normalnym klubie

0

@mekston rewanż u siebie LFC ma w ew. 1/2

4

Jagiellonia, brawo!

1

@MesQueUnClub96 W tym pucharze jest najwięcej niespodzianek

4

@MesQueUnClub96 a jest przystojny?

6

@Cochise Faktem jest, że Trump realizuje tylko interes amerykański. Przydałoby się żeby Polska prawica zrozumiała, że ten interes w 100% nie pokrywa się z polskim

2

Jak dobrze, że "wzorcowy" sojusznik USA nie oberwie cłami nałożonymi na UE.

A nie, czekaj... Zbyt słabo polerowaliśmy.

0

4

Verstappen i Alonso "kibicuję", Ollie Bearman "nie przepadam". Piotrek Stog jak zawsze z RiGCZem


8

@BorzyKrzys duma Wielkopolski. Czyli Wielkiej Polski. A nie "Warszawy".

0

@HubertMlody nie liczą się

0

Liczymy na odważna decyzję Komitetu Dyscyplinarnego RFEF i sankcje sportowe dla Realu Madryt, włącznie z ujemnymi punktami.

3

@BezglutenowyPedri De Jong nie nadaje się do gry pod presją, kiedy drużyna kontroluje środek pola to jeszcze jakoś ujdzie, ale kiedy ATM mocnej zaatakował to właśnie wychodzą jego mankamenty. Z Casado na boisku może nie wypuscilibyśmy tego prowadzenia. Blondas musi odejść albo znacząco zmniejszyć zarobki

2

@Bykunn to fakt, dla głośnych i cichych zwolenników obecnej władzy jedynym wyborem jest Trzaskowski, Hołownia jest skompromitowany, Biejat xD, a Zandberg i reszta to już plankton. Stąd takie poparcie dla Trzaskowskiego, które jest większe niż poparcie dla KO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?