barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OzzyFCB a ja się boje ludzi którym Drwal nie smakuje
0
Ciekawe jaki jest rekord Polski w zjedzeniu palety pączków na czas przez 1 osobę.
3
@Jakchcesz jeszcze tylko pójść pobiegać i będzie można zjeść więcej
6
Wiadomym jest, że pączek w Biedronce/Lidlu nie jest warty 19 czy tam 9 groszy przy zakupie 24. Sprzedawane są po kosztach, a przy okazji ludzie wejdą do sklepu i jeszcze coś kupią, więc sklep nie traci. Poza tym jeżeli się nie mylę to te pączki z palet są dostępne na co dzień, tylko normalnie kosztują ok. 1,5 zł za jeden.
Cała ta dyskusja przypomina mi coroczne dramy o Drwala w McD i zastanawianie się jak komuś może smakować ta kanapka, kiedy za tę samą cenę zjemy "kraftowego" burgera. No komuś smakuje i tyle, a co ktoś robi z pieniędzmi to jego sprawa.
Skład tych pączków z palet nie jest aż taki straszny. Wlewanie do siebie monsterka, zupek chińskich, czy jedzenie gotowców, które wystarczy wstawić do mikrofali wcale mniej chemii nie mają.
0
@Borneo decyzję w TS podejmuje chyba większość sędziów w składzie, a nie samodzielnie prezes? Poza tym pewnie obecna władza powiedziałaby że TS nie istnieje, bo Manowska jest neo
1
@Borneo to za złamanie Konstytucji to chyba jest Trybunał Stanu dla byłego premiera?
7
@Dejvo Real jest magiczny w systemowej korupcji i udawaniu ofiary
1
@Hosh Mocne, ale prawdziwe słowa.
3
Żewłakow zapomniał, że dzisiaj nie komentował dla LegiaTV. Najbardziej jednostronny komentarz dwójki od Bońka na majku w finale LM Barca - United 2011.
6
@Miszak Paryż, Madryt, Warszawa. Marciniak lubi przepychać stołeczne kluby.
14
A widzę, że kradzież dzisiaj w VARszawie. Widmo sezonu bez pucharów to wyciągnięto pomocną dłoń.
2
@Dieselzor TVP1
0
Ehh, dramat. Pogoń zero tituli nie zatrzyma Legii
3
Rządowi w finale PK.
0
@Filipem Tzw. Toomuchmoney. Swoje w historii futbolu już zrobił
0
@mekston Aston Villa może być niewygodna w 1/4
1
Bruno zmarnuje sobie karierę w MU. Ciekawe jakie liczby by wykręcał w normalnym klubie
0
@mekston rewanż u siebie LFC ma w ew. 1/2
4
Jagiellonia, brawo!
1
@MesQueUnClub96 W tym pucharze jest najwięcej niespodzianek
4
@MesQueUnClub96 a jest przystojny?
6
@Cochise Faktem jest, że Trump realizuje tylko interes amerykański. Przydałoby się żeby Polska prawica zrozumiała, że ten interes w 100% nie pokrywa się z polskim
2
Jak dobrze, że "wzorcowy" sojusznik USA nie oberwie cłami nałożonymi na UE.
A nie, czekaj... Zbyt słabo polerowaliśmy.
0
@MesQueUnClub96 xD
4
Verstappen i Alonso "kibicuję", Ollie Bearman "nie przepadam". Piotrek Stog jak zawsze z RiGCZem
8
@BorzyKrzys duma Wielkopolski. Czyli Wielkiej Polski. A nie "Warszawy".
0
@HubertMlody nie liczą się
0
Liczymy na odważna decyzję Komitetu Dyscyplinarnego RFEF i sankcje sportowe dla Realu Madryt, włącznie z ujemnymi punktami.
3
@BezglutenowyPedri De Jong nie nadaje się do gry pod presją, kiedy drużyna kontroluje środek pola to jeszcze jakoś ujdzie, ale kiedy ATM mocnej zaatakował to właśnie wychodzą jego mankamenty. Z Casado na boisku może nie wypuscilibyśmy tego prowadzenia. Blondas musi odejść albo znacząco zmniejszyć zarobki
2
@Bykunn to fakt, dla głośnych i cichych zwolenników obecnej władzy jedynym wyborem jest Trzaskowski, Hołownia jest skompromitowany, Biejat xD, a Zandberg i reszta to już plankton. Stąd takie poparcie dla Trzaskowskiego, które jest większe niż poparcie dla KO