1

@MesQueUnClub96 What a time to be alive

1

@Cule2013 jeżeli zagramy w półfinale to też jest gwarancja

0

@SzczenaWojtula "Skoro będą mieli swój przemysł na Ukrainie to większa będzie szansa , że Rosja tak szybko nie zaatakuje Ukrainy bo byłby to pośredni atak na USA."
Ale właśnie wizja kondominium USA-Rosja nad Ukrainą, gdzie USA dostaną minerały, a Rosja kontrolę polityczną sprawi, że Rosja już nie będzie atakować Ukrainy, bo dostaną to co chcą.
Idąc dalej, obecność USA na UKR też nie zabezpiecza Polski, bo nie wiadomo czy już teraz Polska i obecność USA u nas nie jest przedmiotem negocjacji. Jeżeli dojdzie do ustępstw amerykańskich, co gorsza do wyjścia wojsk amerykańskich z Polski, to jasnym się stanie, że w najlepszym przypadku będziemy "ziemią niczyją", czyli państwem bez ambicji i zredukowanym wojskiem.

0

@TR3YWAY pozazdrościć przyjaciela

0

Uwielbiacie rozmawiać o sędziach.

1

Tak dla Neymara za grosze.

3

@Roobo Terytorium Ukraina nie odzyska więc straty kolejnych wsi (a o takich zdobyczach Rosji mówimy od kilkunastu miesięcy) wiele nie zmienia. Ukraińcy uważają, że to co teraz proponuje Trump to zaprzepaszczenie szansy na zbudowanie odpornego, suwerennego państwa ukraińskiego, co oznaczałoby, że te setki tysięcy ludzi, który zginęli/są ranni poszło brutalnie mówiąc na marnę.
Mając milionową armię w polu trudno ot tak podpisać wszystko co się dostaje na stół, bo Ci ludzie mogą rozpętać wojnę domową. To nie Polska 1945.
Sytuacja ogólnie jest tragiczna i co nie zrobiłby teraz Zełeński w przyszłości może doprowadzić Ukrainę do katastrofy.

8

@maroon Pokój na warunkach Trumpa i Putina to uczynienie z Ukrainy kondominium amerykańsko-rosyjskiego z podziałem wpływów. Suwerenności zero. I serio, Trump ma gdzieś Ukrainę. On chce jak najszybciej dowieźć pokój i zamknąć temat. Nie uważam żeby zbytnio zależało mu kto tam będzie rządził na Ukrainie, więc proruskiego prezydenta też zaakceptują.
Co do Polski to na pytanie czy żołnierze USA zostaną w Polsce, to tylko odpowiedział, że Polska świetnie się sprawuje. Ale sedno pytania zostało pominięte.

6

@Roobo Prowadząc wojnę na niskiej intensywności walk nie upadnie prędko. Ukraina rozwinęła już swój przemysł rakietowy i dronowy, więc nie są zależni tylko od pomocy Zachodu. Poza tym nie grozi im upadek Kijowa w tydzień.

3

@Roobo Ale umowa o minerałach nie jest umową, która obliguje Ukrainę do przyjęcia pokoju na warunkach USA i Rosji. W kontekście zakończenia wojny USA (poza ekstremalnymi opcjami) nie ma karty by zmusić Ukrainę do zaakceptowania dealu ponad ich głowami

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo. Małe szanse, że coś się zmieni

12

Dopóki w Polsce każde kolejne wybory będą plebiscytem przeciwko czemuś/komuś to nie ruszymy do przodu i nie staniemy się państwem na miarę XXI wieku.

1

MŚ w sportach zimowych są tak bez sensu. Zdobywca Pucharu Świata to prawdziwy mistrz świata

0

@RosjaninBut Mnie tak irytuje te stawianie sprawy przez PiS i ich akolitów w mediach, że albo USA albo poddaństwo Niemcom. Oczywiście wszystko na rzecz prowadzenia wojny z Tuskiem. Zero refleksji o sojuszu południkowym, nawet Zandberg już o tym mówi. Oni szkodzą Polsce takim podejściem

0

@Czajka90 centrowe

0

@misterio obawiam się że to nie jest trolling tylko choroba psychiczna. Nikt nie traci tyle czasu i energii na trolling

4

@MesQueUnClub96 wiadomo, ze chodzi o KOalicję rządowa

7

Ta konwencja Nawrockiego to taka klapa. Ziemkiewiczem i Dudą z Solidarności chcą pozyskiwać wyborców spoza jądra PiS? To powodzenia

1

@FcPortoFan1999 niestety żeby ten Puchar Polski się nie odbił Puszczy na utrzymaniu w E-klasie

6

Piękne obrazki w Niepołomicach. Fajny stadion, większy nie potrzebny (na razie:))

1

@RosjaninBut no i niech wychodzą, lepsze to niż puste gadanie że będą kogoś bronić

1

@Popitek12 Ale Diego Forlan gut?

2

@maroon Correa to złoty zmiennik, niedoceniany piłkarz, żołnierz Simeone. Julian już teraz jest światowej klasy piłkarzem

0

Fernando Torres, Kun Aguero, Diego Forlan, śp. Jose Antonio Reyes, Diego Costa, Radamel Falcao, David Villa, Mario Mandzukić, Kevin Gameiro, Antoine Griezmann, Alvaro Morata, Luis Suarez, Angel Correa, Julian Alvarez.

Napastnicy ATM ostatnich 20 lat robią wrażenie.

0

@FcPortoFan1999 Cracovia jeszcze dzielnie walczy by utrzymać miano najlepszej drużyny Małopolski. Ale Puszcza nie odpuszcza

0

@FcPortoFan1999 Chciałbym tam osobiście wybrać się na mecz i poczuć atmosferę tego wielkiego stadionu

1

Jutro o 12:15 mecz o 6 punktów w Niepołomicach dla Puszczy. Wreszcie u siebie.

4

@Derean Bo on był dobrym obrońcą, szczególnie w sezonie 18/19, wydawało się, że zajmie lukę po Umtitim. Ale psycha siadła

2

Mój ulubiony przydomek - Los Negros

0

Real to wygra i tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?