barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PeteR10 byle jakie gówno jako faul w ataku odgwizdują i nie ma gola. Ale Marciniak z VARem nie chcieli doprowadzić kibiców do furii więc zadbali o widowisko. To jest zwykły gwiazdor któremu już odbiło.
2
Od kilku tygodni widać jego zjazd, ale daje wciąż liczby. Zobaczymy co pokaże w przyszłym sezonie. IMO i tak nie będzie chciał odejść, więc nawet jakby ktoś dawał 100 baniek to on się nie zgodzi. Chyba, że Arabia by go obsypała złotem, ale wątpię.
Lewoskrzydłowym Rapha nie jest i potrzeba na tę pozycję kogoś jak Yamal.
2
@heniusss dzięki za poprawkę, oczywiście chodzi o ten rok, mentalnie jednak jestem gdzieś w 2023, bo tak ten czas leci
5
2009: tryplet
2010: liga + 1/8 PK + półfinał LM
2011: liga + LM + finał PK
2012: PK + wicemistrz + półfinał LM
2015: tryplet
2016: dublet + ćwierćfinał LM
2018: dublet + ćwierćfinał LM
2019: liga + finał PK + półfinał LM
2025: PK + mistrz??? + półfinał LM
Jak spojrzymy na chłodno to mamy szansę na najlepszy sezon po trypletowych sezonach i 2011. A konkurencja, z osiągnięciami prime Barcelony Pepa i MSN jest spora.
Wygrajmy w niedziele i postawmy kamień węgielny pod kolejny świetny okres naszego klubu.
1
@Gaz porównaj sobie kogo wpuszczał Inter, a kogo my. Taremi vs Pau Victor, Zieliński vs Fermin, de Vrij vs Fort itd.
1
@Sulimo Dyskobolia Grodzisk Mazowiecki
0
@stool temat Taha nie upadł przypadkiem? Jak nie będzie 1:1 to żadnych transferów nie będzie.
0
@Encore oby nie, za młody jest na ZP. Niech poczeka sobie
1
@michal26 Do II tury jeszcze daleko i mogą być różne chwyty by to odkręcić. A w tej aferze to najbardziej jest winny sztab i Nawrocki, którzy nie ustalili w żadnym momencie wspólnej wersji. Po cholerę Nawrocki jeszcze poszedł do Rymanowskiego? Dziecinne błędy
0
@BorzyKrzys gdyby od razu się Martin wywalił po tej nakładce to byłaby o wiele większa szansa na VAR. Chociaż znając Marciniaka wydaje mi się że nawet wtedy by nie VARowano. To gwiazdor, który nie chce psuć widowiska
0
@BorzyKrzys akurat Araujo już młody nie jest, z nim tak już będzie. Musiałaby być cudowna przemiana w presezonie, ale wątpię, bo to siedzi w głowie.
1
@Roobo zbyt łatwo oddawaliśmy wynik, tzn. dwa razy trzeba było gonić z 0:2. To kosztowało zbyt dużo sił.
0
@Blanco16 może jest lepszy ale jak go zmieścić w kadrze? Kounde na PO gra lepiej niż na środku, a nie ma sensu usadzać na ławce Francuza.
0
@Blanco16 Prędzej Girmaldo. Ale mając Kounde i Balde nie potrzebujemy dużego nazwiska na bok tylko solidnego zmiennika.
0
@Coutinho007 te drużyny wystąpią na KMŚ i jedna wielka niewiadomą jest jak to wpłynie na przyszły sezon. Normalny cykl presezonu będzie zaburzony
2
Pecha też mieliśmy z tym, że rewanż na wyjeździe. Real w 2022 czy 2024 kluczowe mecze rewanżowe gral u siebie. To są te detale. W 2021 czy 23 dostali mecz na wyjeździe w półfinale i polecieli sromotnie. UEFA się wydurnia że rozstawienia z fazy ligowej nie mają znaczenia
5
@Pedri16Future pierwszy dublet od 2018 roku by to był. Trzeba doceniać.
1
@DizZ11 final finalem, fajny jest jak się go wygrywa. Dokładając jeszcze 4 mecze w lidze, gdzie takie PSG sobie odpoczywa to nie wiem czy byśmy to uciągli. Doue, Dembele, Barcola, Kvicha wychodzący za naszą linie obrony... Tam wszystko się zgadza na papierze.
Oczywiście to taki cope teraz, ale lepiej przegrać półfinał niż finał. I to jeszcze z tym katarskim klubem to by było okropne. Potrzebujemy głębszej kadry by walczyć o LM
17
Wydawało się że przegraliśmy czysto sportowo, ale widze że wychodzi coraz większy smrod o sędziowaniu tego meczu i można mówić o wypaczeniu wyniku.
Błąd Marciniaka rok temu z Bayernem robi się drobnostka do tego co odwalili teraz.
Wspólnie z Holendrami i Van Boenkelem, który przekręcił już Danie na Euro 2021.
0
@DonAndresFCB więcej rotacji w lidze, oszczędzanie zawodników. Wtedy narażasz się na odpadnięcie z PK czy straty punktów w lidze, ale masz przewagę fizyczna w końcowych fazach LM.
7
Jak uda się domknąć ligę i uniemożliwić obronę tytułu Realowi to w przyszłym sezonie powinno się porzucić te chęć trypletu i rzucić wszystko po LM. Chyba, że latem dojdzie do porządnej rozbudowy kadry, ale pewnie tego nie będzie.
Mamy solidne podstawy po tym sezonie i w przyszłym sezonie powinno być łatwiej pod względem mentalnym.
19
Była "ręka" Toure w 2010. Jest "brak faulu" Dumfriesa.
Dla mnie? Trochę skandal.
2
Jestem dumny z tej drużyny, jest poczucie rozczarowania, ale ten sezon i te powroty w wielu meczach budują świetny mental młodych na przyszłość. To na 100% zaowocuje. Czasami lepiej dla takich jak Yamal by nie wygrywać wszystkiego od razu.
22
No ludzie jakie frajerstwo. Frajerstwem byłoby oddanie awansu przy prowadzeniu 0-3 dzisiaj, a nie po to jak wróciliśmy do gry. Zrobiliśmy i tak cud szczerze mówiąc.
Mi jest tylko żal Lewego i Szczęsnego, czy Inigo. Reszta kadry jest jeszcze młoda i będą mieć wiele okazji.
4
Dziękuję Panowie. To nie czas na wyzwiska.
Przegraliśmy ten dwumecz słabością rezerwy. To o czym było mówione od początku sezonu - zbyt krótka kołdra. I tak udało się zrobić wiele, a jest jeszcze liga i krajowy tryplet na horyzoncie.
Podnieśmy się i jedziemy dalej!
8
@D10SLEO zawsze tak jest. To jest POPiSowska Polska. Zawsze muszą Cię zaliczyć do jednego z dwóch obozów.
8
@Bzyczekk cienkie od Maciaka
7
Hadaj: 5000 zł na trzecie i kolejne dziecko. JEst moc
0
@FcPortoFan1999
3
Czas na debatę sztabów. Dawaj łogień Hadaj