4

Mossad w wielu krajach Europy wynajmuje ludzi do wykupu kart SIM i potem dzieją się takie cuda przy głosowaniu widzów.

4

To jest po prostu hańba że ktoś w Polsce głosował na Izrael. Albo to robota Mossadu

1

Kolejna kompromitacja Polski, ale co się ponapinali to ich xd

0

Po północy, a Ci nawet nie zaczęli liczyć xdd

1

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce. Mecz o wszystko. Prawie jak finał Ligi Mistrzów.

0

@HarveySpecter no i dobrze, że pada, mogło być trochę cieplej, ale deszczu trzeba

0

Mogłeś mieć wszystko w Barcelonie

3

@Encore matury skończone, prime powraca

1

@Rhaan 24/25 ofc

0

@Sysia11 Saddam Huijsen i terrorball Alonso

17

Gamper w Szwajcarii by fajnie siadł. Ogólnie tęskno za presezonami w Europie, ale kasa nie ta.

1

Obejrzałem spoty wyborcze w TVP. Stanowskiego chyba najlepszy, Senyszyn też niezły, a główni kandydaci bez szału. Mentzen tylko z negatywnym przekazem antyPO. Trzaskowski z ciekawym pomysłem, ale wmawianie kitu o jakimś "Tanim prądzie" czy "Szczelnej granicy" to słaby żart. Zandberg zdecydowanie zbyt długi spot i bez odpowiedniej dynamiki.

3

@MOLESTA to jest w ogóle chore że tak ją zaatakowano. W koszulce Barcelony była czy co? Ale i tak tego nic nie tłumaczy

6

19 lat i 1 dzień temu doszło do szoku.


0

@Damiain myślę, że po presezonie znowu będzie mocny na jesień. Pytanie co z wiosną. Dla 37 letniego napastnika to normalne że całego sezonu nie da się przejechać na wysokim poziomie

1

W Chiringuito madryccy akolici już się odpalają, że w "normalnej" piłce nożnej Barcelona po tym sezonie byłaby zdegradowana

7

2008:
Real - 31 mistrzostw
Barcelona - 18 mistrzostw
Bilans: -13

2025:
Real - 36 mistrzostw
Barcelona - 28 mistrzostw
Bilans: -8

4

Dzisiaj Athletic Bilbao zagwarantował sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Gratulacje dla Ernesto i ekipy

1

@Romario87 oni ledwo stoją, a KMŚ mają wygrać loool.

4

@Matan_Zajcev to pierwszy krajowy tryplet w historii, w 08/09, 14/15 czy 15/16 nie udawało się. W 15/16 przegraliśmy SPH z Bilbao, w 17/18 był dublet ale przegrany SPH z Realem.

7

Patrząc tylko na trofea to sezon jest 9/10, ale biorąc pod uwagę z jakiego punktu startowaliśmy rok temu i jak nie było żadnego wielkiego okienka w lato to sezon trzeba ocenić na 11/10.

3

Bydło nie pozwoli nam świętować. Ale pieprzyć to. CAMPEONESSS

0

@takisobiektos oby chociaż 4R na RG

0

@MesQueUnClub96 nikt nawet nie wie jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, więc po co się tak przejmować opinia i trollingiem ludzi z Rambli? Opinia o Tobie tutaj nie implikuje jakim człowiekiem jesteś i jak powinieneś o sobie myśleć

1

@fart niestety najpewniej nawiązała kontakt z tym dziadem i pojechała do niego (widziano ją na nagraniach na jednym z peronów). Rodzice pewnie nic nie wiedzieli, bo gdzie by to dziecku zaglądać do telefonu. Cale szczęście że nic się nie stało

1

Take me back. Rome 2019


4

Systemy informatyczne Platformy Obywatelskiej. Czytaj jeden serwer z bazą danych członków PO. Rzekomy cyberatak. Od ponad miesiąca żadnego śledztwa.

1

@IAmLegend dla jednych najmniej prorosyjski może być Trzaskowski, bo walczy o Ukrainę, dla drugich Nawrocki, bo PiS od zawsze ostrzega przed imperializmem rosyjskim (słynne słowa śp. Lecha Kaczyńskiego w Tibilisi), a w tym samym czasie Tusk robił reset

24

Ci co obsrani bo afera wyszła. Teraz oczywiście jakieś SMS podszywające się pod PO haha :D


10

@Ojciec5tkidzieci i unieważni to SN którego nie uznaje władza :D i tak się to kręci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?