barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mossad w wielu krajach Europy wynajmuje ludzi do wykupu kart SIM i potem dzieją się takie cuda przy głosowaniu widzów.
4
To jest po prostu hańba że ktoś w Polsce głosował na Izrael. Albo to robota Mossadu
1
Kolejna kompromitacja Polski, ale co się ponapinali to ich xd
0
Po północy, a Ci nawet nie zaczęli liczyć xdd
1
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce. Mecz o wszystko. Prawie jak finał Ligi Mistrzów.
0
@HarveySpecter no i dobrze, że pada, mogło być trochę cieplej, ale deszczu trzeba
0
Mogłeś mieć wszystko w Barcelonie
3
@Encore matury skończone, prime powraca
1
@Rhaan 24/25 ofc
0
@Sysia11 Saddam Huijsen i terrorball Alonso
17
Gamper w Szwajcarii by fajnie siadł. Ogólnie tęskno za presezonami w Europie, ale kasa nie ta.
1
Obejrzałem spoty wyborcze w TVP. Stanowskiego chyba najlepszy, Senyszyn też niezły, a główni kandydaci bez szału. Mentzen tylko z negatywnym przekazem antyPO. Trzaskowski z ciekawym pomysłem, ale wmawianie kitu o jakimś "Tanim prądzie" czy "Szczelnej granicy" to słaby żart. Zandberg zdecydowanie zbyt długi spot i bez odpowiedniej dynamiki.
3
@MOLESTA to jest w ogóle chore że tak ją zaatakowano. W koszulce Barcelony była czy co? Ale i tak tego nic nie tłumaczy
6
19 lat i 1 dzień temu doszło do szoku.
0
@Damiain myślę, że po presezonie znowu będzie mocny na jesień. Pytanie co z wiosną. Dla 37 letniego napastnika to normalne że całego sezonu nie da się przejechać na wysokim poziomie
1
W Chiringuito madryccy akolici już się odpalają, że w "normalnej" piłce nożnej Barcelona po tym sezonie byłaby zdegradowana
7
2008:
Real - 31 mistrzostw
Barcelona - 18 mistrzostw
Bilans: -13
2025:
Real - 36 mistrzostw
Barcelona - 28 mistrzostw
Bilans: -8
4
Dzisiaj Athletic Bilbao zagwarantował sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Gratulacje dla Ernesto i ekipy
1
@Romario87 oni ledwo stoją, a KMŚ mają wygrać loool.
4
@Matan_Zajcev to pierwszy krajowy tryplet w historii, w 08/09, 14/15 czy 15/16 nie udawało się. W 15/16 przegraliśmy SPH z Bilbao, w 17/18 był dublet ale przegrany SPH z Realem.
7
Patrząc tylko na trofea to sezon jest 9/10, ale biorąc pod uwagę z jakiego punktu startowaliśmy rok temu i jak nie było żadnego wielkiego okienka w lato to sezon trzeba ocenić na 11/10.
3
Bydło nie pozwoli nam świętować. Ale pieprzyć to. CAMPEONESSS
0
@takisobiektos oby chociaż 4R na RG
0
@MesQueUnClub96 nikt nawet nie wie jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, więc po co się tak przejmować opinia i trollingiem ludzi z Rambli? Opinia o Tobie tutaj nie implikuje jakim człowiekiem jesteś i jak powinieneś o sobie myśleć
1
@fart niestety najpewniej nawiązała kontakt z tym dziadem i pojechała do niego (widziano ją na nagraniach na jednym z peronów). Rodzice pewnie nic nie wiedzieli, bo gdzie by to dziecku zaglądać do telefonu. Cale szczęście że nic się nie stało
1
Take me back. Rome 2019
4
Systemy informatyczne Platformy Obywatelskiej. Czytaj jeden serwer z bazą danych członków PO. Rzekomy cyberatak. Od ponad miesiąca żadnego śledztwa.
1
@IAmLegend dla jednych najmniej prorosyjski może być Trzaskowski, bo walczy o Ukrainę, dla drugich Nawrocki, bo PiS od zawsze ostrzega przed imperializmem rosyjskim (słynne słowa śp. Lecha Kaczyńskiego w Tibilisi), a w tym samym czasie Tusk robił reset
24
Ci co obsrani bo afera wyszła. Teraz oczywiście jakieś SMS podszywające się pod PO haha :D
10
@Ojciec5tkidzieci i unieważni to SN którego nie uznaje władza :D i tak się to kręci