4

PILNE! Republika potrzebuje 200 tys. zł na organizację debaty w Końskich.

0

@Eto'o9 R10 mają remisowy H2H z Rayo, ale bilans bramkowy przy w/o mógłby dać im miejsce przed Rayo @Pedri16Future

3

Lewy to mógł spokojnie 5 bramek dzisiaj yebnąć xD

0

@Popitek12 Drugiego skończy w tym roku na Wimbledonie, calma

4

Wijaplej kończy swoją przygodę na rynku medialnym Polski. Przygodę, bo karierę to miał Orange Sport.


0

@BorzyKrzys specjaliści od gry w LKE. Niewiarygodne

0

Ale te orzeszki ziemne z Lidla to takie goaty. I jeszcze 5 zł paczka xd

1

@Karzel no właśnie nie xD
@KierownikLucas Radek Misiura to TOP źródło na X, więc nie wiem czy to fake

14

Szokujące doniesienia od Relevo.


5

Jeszcze 45 minut i Osassuna będzie mogła nas pocałować w d:)

0

@mekston tak jak JE Mateusz Borek powiedział - Lewy potrzebuje dużo czasu by wrócić po kontuzji

2

Szkoda tej kontuzji Lewego jak w 2021, wtedy Lewy i Bayern stracili szansę na LM, teraz też LM i Złoty But. Ale jeszcze przyszły sezon!

0

Dawać, Złoty But jeszcze możliwy!!!

0

Weźcie temu Wiśniowskiemu mikrofon, madrycki głos w Twoim domu

1

Define greatness


0

@Marusek przełącze się telewizja publiczna, w końcu powinna być obiektywna...a nie, czekaj

1

@mokrychlopiec następny rząd PiSu nie bedzie już samodzielny. Muszą wejść z kimś w koalicje. W 2020 oddałem glos nieważny

1

@Stinger_ nie potrzebowałem tych debat by wiedzieć co zrobić. Głos ważny przeciw Trzaskowskiemu. Sorry Tusk i Koalicja, trzeba było lepiej rządzić i się tak nie kompromitować przez ostatnie 1,5 roku

5

Piwka nie można

9

@AlwaysBlaugrana Niby każdy poseł ma wolny mandat, ale partyjna dyscyplina przy głosowaniach zabija ideę Sejmu. Jestem w stanie uwierzyć, że w każdej partii dałoby się znaleźć ogarniętych ludzi, ale są zakładnikami i dyscypliny i miejsc na listach w następnych wyborach.

0

@arasz1819 czemu brednie? Zakładasz że jak wygra KN to Lewica będzie zdychać, bo będzie wykluczona, to dlaczego Trzaskowski i ktokolwiek z PO miałby rozmawiać z Konfederacją? xD

0

@arasz1819 z tą logiką dla Konfederacji jest tylko jedna opcja - Nawrocki. Bo przecież Tusk wsadzi za kratki liderów Konfy, a sama partia zostanie rozwiązana ;p

5

Konfederacja: Civil War

W kinach w 2027.

0

@Gibbon_FCB Największą gównoburzę to akurat kręcą wyborcy Konfederacji

0

@arasz1819 Dla lewicy Czarzastego nie ma, bo i tak skończą jako przystawka PO. Dla Lewicy Zandberga myślę, że jest opcja.

1

@michal26 Sikorski bije na łeb Trzaskowskiego i taka jest prawda. Tak jak PiS mógłby być w strachu o II turę gdyby startował Bosak zamiast Mentzena, tak PiS miałby o wiele trudniej teraz gdyby był Sikorski

0

@arasz1819 a widziałeś co się dzieje na lewicy?



1

@mlodyg_ jakieś argumenty przeciw tej tezie?

2

@michal26 w sztabie Trzaskowskiego wiedzą, że ta mobilizacja to klucz do wygrania, stąd od wieczora 18 maja jest grana centrolewicowo światopoglądowa gadka. U Mentzena też grał na centrolew niż wyborców Mentzena. Piwo z kimś takim jak Mentzen to kłopot.

2

Spadek entuzjazmu na lewej stronie co do głosowania na Trzaskowskiego po piwie z Mentzenem ("koalicja libków") to czerwona linia dla szans Trzaskowskiego. Bez dużej mobilizacji i pozostaniu w domach wyborców ideowej lewicy to - it's over dla Trzaska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?