barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
PILNE! Republika potrzebuje 200 tys. zł na organizację debaty w Końskich.
0
@Eto'o9 R10 mają remisowy H2H z Rayo, ale bilans bramkowy przy w/o mógłby dać im miejsce przed Rayo @Pedri16Future
3
Lewy to mógł spokojnie 5 bramek dzisiaj yebnąć xD
0
@Popitek12 Drugiego skończy w tym roku na Wimbledonie, calma
4
Wijaplej kończy swoją przygodę na rynku medialnym Polski. Przygodę, bo karierę to miał Orange Sport.
0
@BorzyKrzys specjaliści od gry w LKE. Niewiarygodne
0
Ale te orzeszki ziemne z Lidla to takie goaty. I jeszcze 5 zł paczka xd
1
@Karzel no właśnie nie xD
@KierownikLucas Radek Misiura to TOP źródło na X, więc nie wiem czy to fake
14
Szokujące doniesienia od Relevo.
5
Jeszcze 45 minut i Osassuna będzie mogła nas pocałować w d:)
0
@mekston tak jak JE Mateusz Borek powiedział - Lewy potrzebuje dużo czasu by wrócić po kontuzji
2
Szkoda tej kontuzji Lewego jak w 2021, wtedy Lewy i Bayern stracili szansę na LM, teraz też LM i Złoty But. Ale jeszcze przyszły sezon!
0
Dawać, Złoty But jeszcze możliwy!!!
0
Weźcie temu Wiśniowskiemu mikrofon, madrycki głos w Twoim domu
1
Define greatness
0
@Marusek przełącze się telewizja publiczna, w końcu powinna być obiektywna...a nie, czekaj
1
@mokrychlopiec następny rząd PiSu nie bedzie już samodzielny. Muszą wejść z kimś w koalicje. W 2020 oddałem glos nieważny
1
@Stinger_ nie potrzebowałem tych debat by wiedzieć co zrobić. Głos ważny przeciw Trzaskowskiemu. Sorry Tusk i Koalicja, trzeba było lepiej rządzić i się tak nie kompromitować przez ostatnie 1,5 roku
5
Piwka nie można
9
@AlwaysBlaugrana Niby każdy poseł ma wolny mandat, ale partyjna dyscyplina przy głosowaniach zabija ideę Sejmu. Jestem w stanie uwierzyć, że w każdej partii dałoby się znaleźć ogarniętych ludzi, ale są zakładnikami i dyscypliny i miejsc na listach w następnych wyborach.
0
@arasz1819 czemu brednie? Zakładasz że jak wygra KN to Lewica będzie zdychać, bo będzie wykluczona, to dlaczego Trzaskowski i ktokolwiek z PO miałby rozmawiać z Konfederacją? xD
0
@arasz1819 z tą logiką dla Konfederacji jest tylko jedna opcja - Nawrocki. Bo przecież Tusk wsadzi za kratki liderów Konfy, a sama partia zostanie rozwiązana ;p
5
Konfederacja: Civil War
W kinach w 2027.
0
@Gibbon_FCB Największą gównoburzę to akurat kręcą wyborcy Konfederacji
0
@arasz1819 Dla lewicy Czarzastego nie ma, bo i tak skończą jako przystawka PO. Dla Lewicy Zandberga myślę, że jest opcja.
1
@michal26 Sikorski bije na łeb Trzaskowskiego i taka jest prawda. Tak jak PiS mógłby być w strachu o II turę gdyby startował Bosak zamiast Mentzena, tak PiS miałby o wiele trudniej teraz gdyby był Sikorski
0
@arasz1819 a widziałeś co się dzieje na lewicy?
1
@mlodyg_ jakieś argumenty przeciw tej tezie?
2
@michal26 w sztabie Trzaskowskiego wiedzą, że ta mobilizacja to klucz do wygrania, stąd od wieczora 18 maja jest grana centrolewicowo światopoglądowa gadka. U Mentzena też grał na centrolew niż wyborców Mentzena. Piwo z kimś takim jak Mentzen to kłopot.
2
Spadek entuzjazmu na lewej stronie co do głosowania na Trzaskowskiego po piwie z Mentzenem ("koalicja libków") to czerwona linia dla szans Trzaskowskiego. Bez dużej mobilizacji i pozostaniu w domach wyborców ideowej lewicy to - it's over dla Trzaska