1

POrozmawiajmy o kibolskich ustawkach Tuska.

4

Mentzen - może i faszol wg KO, ale na podatkach przynajmniej się zna.

0

To jest ostateczna nieprawda

7

Gol. Samobójczy. Trzaskowski. Asysta Soros.

3

Ale on wkurza z ta "nieprawdą"

0

"nieprawda", "absolutna nieprawda" i tak można se gadać xD

0

Ruskie zagłuszają?

0

@krol211 byle nie Real

0

Norrie wygrywa TB z Djokoviciem w wielkim 2025

0

W takim razie spieniężyłbym Olmo (City zainteresowane), a na 10tke Raphinha oraz Fermin, ew. Ferran mógłby grać podwieszonego napastnika.

7

Policja ściga Zorro z Tarnowa, który wywiesił wczoraj baner przeciw Rafałowi Trzaskowskiemu. Chodzi o zarzut wywieszenia baneru bez zgody właściciela obiektu.

2

Jak tyle o ustawkach dzisiaj, to z mojej strony absolutny klasyk. Miało to swoją aurę.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas pomylić się zawsze można, pytanie w którą stronę. Faworyzowali Trzaskowskiego w I turze

4

Trzaskowski potrzebuje (na ten moment) mobilizacji antyPiS na miarę 15 X. Nie wiem, czy jest to wykonalne. Piątek i sobota kluczowa.


3

@Encore ok. 12 500 pizz dziennie

1

@Aragorn33 btw. Prezydent RP ma całą kancelarie i doradców, on nie musi się na wszystkim znać. Nawrocki jest lepszy w historii, gorszy w ekonomii. U Mentzena jest odwrotnie. Gdybyśmy żyli w systemie prezydenckim gdzie prezydent pełni rolę szefa rządu to rzeczywiście takie wypowiedzi ws. ekonomii Nawrockiego byłyby problemem.

3

@KSIazE666 czyli jak jest kandydatem mówiącym jak PiS to źle, a jak krytykuje PiS to też źle xD
W sensie, w Republice i innych mediach przyjaznych PiSowi nigdy KN nie dostanie pytania czy działania Morawieckiego ws. Zielonego Ładu czy migracji były dobre, bo to są tematy tabu.

2

@ptrx dlatego uważam, że kadencja prezydenta powinna być skrócona do 4 albo nawet 3 lat. Prezydent w obecnym ustroju RP nie ma aż takiej władzy do kreowania wizji państwa, która powinna być długofalowa, ale pełni rolę kontroli wobec rządu. A więc w przypadku zmian w parlamencie nie powinno się czekać aż 5 lat na zmianę w pałacu

0

@meteo100 tak, oglądałem cały. Nawrocki ma bardzo nisko zawieszona poprzeczkę, dlatego mam taką, a nie inną opinie. Podatek katastralny i sprawa mieszkania to dwie sprawy gdzie się zaplątał, ale tego Mozna było się spodziewać.
Będziemy porównywać dokładnie po rozmowie z Rafałem :)

1

@Encore to jest bardzo przyjemna drabinka

13

Dobra rozmowa, dobry Nawrocki i Mentzen. Wyrobił się KN i to trzeba przyznać. Czekamy na Trzaskowskiego. Już wiadomo, że nie będzie mógł się w co drugim zdaniu odwoływać do PiSu i odwracać kota ogonem, więc czuje kłopoty, kłopoty Rafała.

3

Nadchodzi wojna izraelsko-irańska.


1

@FcPortoFan1999 LEch Poznań.

3

@takisobiektos i to mówi kibic Milanu? Fajnie się tam macie :D

4

Ostatnie zwycięstwo MU z Tottenhamem to 2022 i Cristiano na ławce. ETH nie wpuścił go przez 90 minut.

0

@fc20barca Siedlce szanuje

5

Kane i Spurs to było za dużo. Rozeszli się, zaczęły się puchary dla obu stron.
Fajnie, że Spurs to ma.

Ostatnimi frajerami w Europie jest Pogoń.

0

@michal26 pytanie jaki wynik wykreciłby Stanowski gdyby startował na poważnie, bo wtedy raczej taki scenariusz zakładano.

0

@wyrek nie ma i nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?