1

I always win things in 2nd season.

0

@turhiay Podpisać nie podpisze, bo wtedy straciłby mobilizację na centrolewie, a to by był koniec jego szans. Prawicowca też nie przekona, tym bardziej jak Mentzen pójdzie z nim na zwarcie i wytknie jego hipokryzję. Ale jakby nie poszedł to oddałby wybory walkoverem. Teraz może tylko minimalizować straty

1

@partymaker jakby odszedł z MU to by odpalił jak Antony. To dobry grajek

1

@turhiay Typowe, tak jak konta PiSowców którzy przy jakimś "błędzie" Mentzena w trakcie kampanii twierdzili, że mieli na niego głosować, ale jak zaatakował PiS to jednak zmienili zdanie :D To taka psychologiczna zagrywka.

Co do poparcia wyborców Mentzena dla Rafała, to mam je w prognozie na 20%. Zastanawiałem się nad 15%, jeżeli rozmowa Trzaskowskiego z Mentzena przebiegnie tak jak myślę, to pewnie zmienię procent.

6

@turhiay Skoro Mentzen i cała Konfa od kilku miesięcy mówią: byle nie Trzaskowski, to inaczej być nie może. Ja w mojej prognozie mam przepływ z I tury z Mentzena do Nawrockiego na poziomie 70%. Ale myślę, że szybciej będzie on większy niż niższy

0

@michal26 w 2020 w II turze oddałem glos nieważny. Duda niczym mnie nie przekonał, rządził PiS już wtedy 5 lat, więc zmęczenie było spore, a Trzaskowski mimo, że miałem jego obraz w glowie minimalnie lepszy niż teraz, to też nie uważałem, że powinien być prezydentem. Chociaż tak samo jak teraz wygrana Trzaskowskiego doprowadziłaby do upadku rządu PiSowskiego.
Obecnie różnica między Nawrockim, a Dudą jest taka, że KN nie jest umoczony ani praca w rządzie, ani byciem prezydentem. Trzaskowski przez te 5 lat stał się o wiele gorszym kandydatem. No i porażka Trzaskowskiego jest najprostszą drogą do upadku tego rządu i zwiększenia roli Konfederacji w następnym parlamencie. W II turze więc z mojej strony głos ważny przeciw Trzaskowskiemu.

9

@GTBTP rządy takie jak Tuska są wodą na młyn dla sił prawicowych. Znowu jakby PiS z Konfą dokręcili śrubę po wyborach to będzie duży wzrost lewicy, szczególnie Zandberga. I tak na zmianę, taka jest natura demokracji. Jeżeli któraś z stron chciałaby zabetonować się u władzy to nie ma wyjścia i musi skręcić w stronę autorytarną

7

@BorzyKrzys Upadek Stankiewicza smutny. Za rządów PiS ceniłem go, relatywnie obiektywnie się wypowiadał. To samo prof. Dudek, chociaż on tam bardziej ma złość na Nawrockiego niż cały PiS czy Konfę.

3

@Zoker co tu się dzieje xd

3

@MesQueUnClub96 czyli śledzisz wykop? Jaki ulubiony tag?

1

@michal26 też można by było pomyśleć że w Polsce powiatowej są większe rezerwy, a więc większe szanse Nawrockiego, ale jeżeli spojrzy się na porównanie frekwencji z 15 X i I tury 2025 to im dalej na zachód Polski, tym frekwencja 18 maja bardziej odbiegała od 15 X. A więc potencjalni wyborcy Trzaskowskiego w II turze mogli zostać w domach. A może po prostu to zawiedzeni wyborcy Koalicji, którzy tylko częściowo pójdą do wyborów w II turze? Dużo pytań

4

Z moich prognoz na II turę wychodzi, że różnica będzie mniejsza niż w 2020 roku, czyli poniżej 400 tys. głosów. Dokładnie to 160 tys. głosów, z minimalną przewagą Nawrockiego. Wszystko zależy od liczby nowych wyborców w II turze i mobilizacji elektoratów. W 2020 Trzaskowski wygrał 51-49 wśród nowych wyborców. Teraz potrzebuje co najmniej 55%, przy czym 55% powoduje różnicę w głosach na poziomie kilkunastu tysięcy, co jest scenariuszem złym dla Polski - protesty wyborcze zasypałyby Sąd Najwyższy, którego co gorsza nie chce uznawać obecna władza.

5

1 czerwca ten człowiek będzie na swojej finałowej życiowej misji.


1

@gumaz jeżeli wiesz to wystarczy ;)
@July_6_BcN zbyt duże emocje :)

5

Dobry wieczór. :)

1

@Encore fajny Avek. Pozdrawiam

0

@Deathwing112 No ona to traktuje seks tylko jako okazja do prokreacji, nawet w małżeństwie. Seks oralny absolutnie nie, mimo, że w małżeństwie nie jest on zakazany przez KKK. Naturalne metody antykoncepcji też są ok

0

@gumaz długo nie było nic o dziewictwie Natalii.

1

@Eklerek Piastri jest lepszy, ale brytole oczywiście muszą robić swoje

1

Idę na bazarek. Zaraz się zacznie

1

@FcPortoFan1999 Cracovia!!!! Brawo

0

@FcPortoFan1999 o ludzie...

6

Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść.
Oczywiście dowiedziały się o tym zwierzęta z lasu i wpadły w panikę.
Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień.

Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwol mi żyć jeszcze jeden dzień, a ja pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień.


Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A nie mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.

2

Sparta Rotterdam nie istnieje. PSV idzie po mistrza. Koszmar Ajaxu.

2

Gaśnice idą w ruch w całej Polsce...

1

Zabiorę Cię na dziką plażę...

0

Teoria z wpływem pogody ma chyba sens tylko do miast, na Śląsku i w Małopolsce najwyższa frekwencja na południu tych województw gdzie od rana leje.

24

Czynny prokurator w III RP sugeruje dziennikarzowi śledczemu, że powinien zastopować z swoją pracą żeby nie zaszkodzić sobie i swojej rodzinie.
Chore.


5

Fenomenalny gol Cristiano Jr.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?