barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I always win things in 2nd season.
0
@turhiay Podpisać nie podpisze, bo wtedy straciłby mobilizację na centrolewie, a to by był koniec jego szans. Prawicowca też nie przekona, tym bardziej jak Mentzen pójdzie z nim na zwarcie i wytknie jego hipokryzję. Ale jakby nie poszedł to oddałby wybory walkoverem. Teraz może tylko minimalizować straty
1
@partymaker jakby odszedł z MU to by odpalił jak Antony. To dobry grajek
1
@turhiay Typowe, tak jak konta PiSowców którzy przy jakimś "błędzie" Mentzena w trakcie kampanii twierdzili, że mieli na niego głosować, ale jak zaatakował PiS to jednak zmienili zdanie :D To taka psychologiczna zagrywka.
Co do poparcia wyborców Mentzena dla Rafała, to mam je w prognozie na 20%. Zastanawiałem się nad 15%, jeżeli rozmowa Trzaskowskiego z Mentzena przebiegnie tak jak myślę, to pewnie zmienię procent.
6
@turhiay Skoro Mentzen i cała Konfa od kilku miesięcy mówią: byle nie Trzaskowski, to inaczej być nie może. Ja w mojej prognozie mam przepływ z I tury z Mentzena do Nawrockiego na poziomie 70%. Ale myślę, że szybciej będzie on większy niż niższy
0
@michal26 w 2020 w II turze oddałem glos nieważny. Duda niczym mnie nie przekonał, rządził PiS już wtedy 5 lat, więc zmęczenie było spore, a Trzaskowski mimo, że miałem jego obraz w glowie minimalnie lepszy niż teraz, to też nie uważałem, że powinien być prezydentem. Chociaż tak samo jak teraz wygrana Trzaskowskiego doprowadziłaby do upadku rządu PiSowskiego.
Obecnie różnica między Nawrockim, a Dudą jest taka, że KN nie jest umoczony ani praca w rządzie, ani byciem prezydentem. Trzaskowski przez te 5 lat stał się o wiele gorszym kandydatem. No i porażka Trzaskowskiego jest najprostszą drogą do upadku tego rządu i zwiększenia roli Konfederacji w następnym parlamencie. W II turze więc z mojej strony głos ważny przeciw Trzaskowskiemu.
9
@GTBTP rządy takie jak Tuska są wodą na młyn dla sił prawicowych. Znowu jakby PiS z Konfą dokręcili śrubę po wyborach to będzie duży wzrost lewicy, szczególnie Zandberga. I tak na zmianę, taka jest natura demokracji. Jeżeli któraś z stron chciałaby zabetonować się u władzy to nie ma wyjścia i musi skręcić w stronę autorytarną
7
@BorzyKrzys Upadek Stankiewicza smutny. Za rządów PiS ceniłem go, relatywnie obiektywnie się wypowiadał. To samo prof. Dudek, chociaż on tam bardziej ma złość na Nawrockiego niż cały PiS czy Konfę.
3
@Zoker co tu się dzieje xd
3
@MesQueUnClub96 czyli śledzisz wykop? Jaki ulubiony tag?
1
@michal26 też można by było pomyśleć że w Polsce powiatowej są większe rezerwy, a więc większe szanse Nawrockiego, ale jeżeli spojrzy się na porównanie frekwencji z 15 X i I tury 2025 to im dalej na zachód Polski, tym frekwencja 18 maja bardziej odbiegała od 15 X. A więc potencjalni wyborcy Trzaskowskiego w II turze mogli zostać w domach. A może po prostu to zawiedzeni wyborcy Koalicji, którzy tylko częściowo pójdą do wyborów w II turze? Dużo pytań
4
Z moich prognoz na II turę wychodzi, że różnica będzie mniejsza niż w 2020 roku, czyli poniżej 400 tys. głosów. Dokładnie to 160 tys. głosów, z minimalną przewagą Nawrockiego. Wszystko zależy od liczby nowych wyborców w II turze i mobilizacji elektoratów. W 2020 Trzaskowski wygrał 51-49 wśród nowych wyborców. Teraz potrzebuje co najmniej 55%, przy czym 55% powoduje różnicę w głosach na poziomie kilkunastu tysięcy, co jest scenariuszem złym dla Polski - protesty wyborcze zasypałyby Sąd Najwyższy, którego co gorsza nie chce uznawać obecna władza.
5
1 czerwca ten człowiek będzie na swojej finałowej życiowej misji.
1
@gumaz jeżeli wiesz to wystarczy ;)
@July_6_BcN zbyt duże emocje :)
5
Dobry wieczór. :)
1
@Encore fajny Avek. Pozdrawiam
0
@Deathwing112 No ona to traktuje seks tylko jako okazja do prokreacji, nawet w małżeństwie. Seks oralny absolutnie nie, mimo, że w małżeństwie nie jest on zakazany przez KKK. Naturalne metody antykoncepcji też są ok
0
@gumaz długo nie było nic o dziewictwie Natalii.
1
@Eklerek Piastri jest lepszy, ale brytole oczywiście muszą robić swoje
1
Idę na bazarek. Zaraz się zacznie
1
@FcPortoFan1999 Cracovia!!!! Brawo
0
@FcPortoFan1999 o ludzie...
6
Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść.
Oczywiście dowiedziały się o tym zwierzęta z lasu i wpadły w panikę.
Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień.
Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwol mi żyć jeszcze jeden dzień, a ja pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień.
Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A nie mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.
2
Sparta Rotterdam nie istnieje. PSV idzie po mistrza. Koszmar Ajaxu.
2
Gaśnice idą w ruch w całej Polsce...
0
Najmłodsi zdobywcy ZP
https://scontent.fktw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/482343757_1184565053066471_3921552015124590893_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=qK1RbR819-MQ7kNvwHE3YOJ&_nc_oc=Adk3qoWDf61Z8MgQ6cMbfT457-DRrH9lKHrh5aCV0LGyCCrcvA2s3VsgOmNn_2nTojE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw3-1.fna&_nc_gid=nyyFPTqqE0z3emGSNX8xNw&oh=00_AfL7pSxEjhw2kPwVk0ue3uMQ-wLWOZUaD20wo_JPMxMRyg&oe=682FAE2F
1
Zabiorę Cię na dziką plażę...
0
Teoria z wpływem pogody ma chyba sens tylko do miast, na Śląsku i w Małopolsce najwyższa frekwencja na południu tych województw gdzie od rana leje.
24
Czynny prokurator w III RP sugeruje dziennikarzowi śledczemu, że powinien zastopować z swoją pracą żeby nie zaszkodzić sobie i swojej rodzinie.
Chore.
5
Fenomenalny gol Cristiano Jr.