barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@kuz dziadek ma już coraz mniejszy wpływ na klub, a wiewiórki na mieście mówią, że finanse Realu wcale nie są w tak dobrym stanie
14
4600 dni w serwisie. Ładny wynik. Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
IMO KMŚ będzie mieć znaczenie większe niż się przewiduje.
0
Znowu pojawia się teorie spiskowe czy CIA nie maczało palców
1
@MesQueUnClub96 ekspert. Dziękuję
1
@Encore można bardziej rotować w lidze i pucharze aby mieć świeższy zespół na LM
2
@Coutinho007 No niby tak, ale oglądałem z kibicem Milanu i był mocno anty-Inter. Oni (Inter) tam chyba większą kosę mają z Juventusem, ale nie wiem.
4
Hahaha wchodzę na stronę kibiców Milanu a tam ludzie normalnie piszą, że kibicowali Interowi z nami albo będą im kibicować w finale.
Nieźle. Dobrze, że między nami, a rządowymi nie ma miejsca na takie porozumienia. Co to w ogóle za woke podejście xd
0
@mekston jestem przeciwny ZP dla Yamala w tym wieku. Lepiej Pedriego pchać
0
@norbi77 PSG może bardziej namieszać, Inter to raczej wypompowany będzie po sezonie.
2
Pogoń Londyn, Arsenal Szczecin.
0
Wygrana PSG to złota piłeczka dla Dembele. Wygrana Interu? Dla mnie wtedy duże znaczenie może mieć jeszcze KMŚ, a tam nie wiadomo co znowu wyczarują rządowi. Mbappe będzie mógł wrócić do gry
11
@michaleu Inter jest obrzydliwy od lat, 2010 i w ogóle. W Mediolanie tylko Milan
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli będzie (a będzie) Spurs - MU to też dramat. W konferencji Chelsea - Betis. Może kowale uratują hiszpańską piłkę
0
@Nazio_87 dlaczego to zawsze są takiej jakości gówniane screeny przy takich sprawach
6
PSG - Inter. Zrzygam się. Gorszy byłby tylko PSG - Real. Drużynami gardzę, ale w PSG przynajmniej Lucho. Mniejsze zło 31 maja, mniejsze zło 1 czerwca. Takie jest życie
1
@VegetaPolska zdziałałby jeszcze mniej
14
Nassery zbutelkowały mecz i mistrza. To koniec.
0
@Walker no i teraz też będzie gówno z haram ball Interu
3
Dajesz Szczęsnego/MATSa zamiast Donnarumy i jest 0:1 i dwumecz zaczyna się na nowo.
Niestety Wojtek nie zrobił niczego ekstra, a Sommer zrobił. Widać, że był w lepszej formie w tym sezonie Tek, a obniżka przyszła z rozpoczęciem presji przez Niemca.
4
To jest ten rok PSG. Nie ma Mboppa, więc można przełknąć. Lucho się należy
0
@arasz1819 ale powiedz, jaki polityk PiS nie jest dla Ciebie tym szambem? :)
1
@lucca87 Arsenal nie powtórzy dwóch wolnych w ćwierćfinale LM, Inter z rok starszym Mkhitaryanem i Calhanoglu nie będzie już taki silny, Dembele nie wylosuje się już taka dyspozycja itd. Tak można sobie przewidywać :)
Jedna wielka niewiadomą jest wpływ KMŚ na zespoły które będą w niej grać. Całe zespoły zamiast przygotowywać się do presezonu będą grały po drugiej stronie oceanu. To może wyjść w sezonie, szczęście pod kątem przygotowania fizycznego
0
@arasz1819 Nawrocki z sztabem się zakiwali, już to zrobili też z podatkiem katastralnym. Ja tam jeszcze się wstrzymuje czy to będzie mieć istotny wpływ na wybory.
0
@arasz1819 do tej pory tego nie robili, bo cała ta afera to głównie wina sztabu.
0
@lithotripter wygra oszust, ale nasz. I PiS się nie rozleci. To jest najważniejsze. A de facto ważniejsze niż Polska.
0
@arasz1819 to było jedyne wyjście z tej sytuacji. Ktoś tam wreszcie ruszył łbem w sztabie
2
@MesQueUnClub96 witam
2
Beton PiSowski jest w stanie obrazić się na Mentzena, bo skrytykował Nawrockiego (ale Nawrocki już może grzać wypowiedź o płatnych studiach...) i gdyby znalazł się w II turze, to na Mentzena nie zagłosują.
Ci sami ludzie będą mówić, ze w II turze odbędzie się "bitwa o Polskę", żeby nie oddać jej całkowicie w łapy Tuska. Ale jeżeli w II turze nie będzie kandydata PiS to w sumie można oddać wybory.
Więc chodzi o Polskę, czy tylko o to żeby PiS dalej istniał?