0

@Herato 2 pkt musimy zdobyć. Czyli 2 remisy. Przy jednym remisie i 2 porażkach RM redukuje stratę: -5, -2, +1

3

Dobrze że wygraliśmy bo Ernandez Ernandez przebił Marcinioka z Holendrami xDDD Co za skandaliczne sędziowanie. Jprdl.

4

Araujo chyba jest skończony, Vini i Mbappe z przodu a Flick wpuścił prof. Christensena.

1

@Sysia11 Christensen zamiast Araujo w Mediolanie i gramy o LM

1

Trudno wygrać mecz bez bramkarza, ale Wojtek ładna obrona na wagę utrzymania zwycięstwa i mistrza w 90 minucie. Nie było spalonego

0

ŻOŁNIERZ co się starał! Śmietnik zamiast serca żeby odwołać piątą bramkę!
KOCHAM TĘ DRUŻYNĘ! NIKT NAM NIE WYRWIE TEGO MISTRZA!

3

2008. Queens + Wimbledon vs peak Federer
2010. Red Grand Slam.
2013. Summer Grand Slam.
TOP 1 on clay. TOP 5 on hard. TOP 10 on grass.


1

Wałęsa powiedział, że jak Trzaskowski przegra to będzie wojna domowa.
Mnie przekonał.

2

18 maja. Infinity War.
1 czerwca. Endgame.

3

Pogoń Siedlce w walce o niemożliwe. Utrzymanie wciąż możliwe.

1

ŁKS Łódź wygrał dzisiaj nie tylko na boisku. Udane natarcie pod Śląskim.


4

@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Infantino już jasno się wyraził przed rewanżem kto ma wygrać.

1

Pakistan nieźle się ośmieszył tą wymianą ognia z Indiami. Ale mają atomówki więc nic im nie zrobisz na poważnie.
Teraz wyobraźcie sobie w jakiej sytuacji byłaby Rosja gdyby Polska, jak Pakistan, nawet w momencie porażek na froncie, mogłaby uderzyć atomowo na Rosję. Taki odpowiednik izraelskiej opcji Samsona. To całkowicie zmienia optykę potencjalnej wojny. Ale wielcy tego świata nigdy na to nam pozwolą.

2

@mekston jedynym w tourze który może go zatrzymać na RG jest Alcaraz. A Carlitos musiałby wskoczyć na swój prime poziom. Ewentualnie Zverev jakby znowu grał jak z Nadalem w 2022. Djoković to prędzej Wimbledon

1

@Criss18Barca Ma zrobić swoje, czyli wygrać mistrzostwo Polski. :)

1

@takisobiektos Federer 2006 mode

14

Jagiellonia uratowała futbol polski. Leszku, zrób swoje.

0

@RC28 popularni Los Negros :)

0

@mekston ciekawe czy zagra w Strasbourgu tydzień przed RG. Przy tylu wczesnych lotkach z turniejów chyba nie ma sensu czekać tylko do RG bez poważnej gry

1

@A4ron bez przesady, nawet Seles po wiele gorszym zdarzeniu pozbierała się i wygrała jeszcze szlema. Zbyt hermetyczne środowisko mentalne powoduje że nie ma dostępu do Igi nikt, kto mógłby jej pomóc i obiektywnie stwierdzić przyczyny problemów

0

@A4ron W normalnej relacji Daria już by dawno poleciała, ale tam jest coś osobistego co ją łączy z Igą. A to jest bardzo złe...

0

W Rzymie klapa, nie ma powodu by w Paryżu było inaczej. Czy kolejna przerwa coś da? Potem trawa, a z takim serwisem to można już myśleć o US Open Swing. I tak sezon przeleci.

0

@MesQueUnClub96 rozwalisz jeszcze rozszerzenia w przyszłym tygodniu i wracasz, powodzenia!

6

Franco się w grobie przewraca. Ja bym zmienił nazwę na Inter Madryt

1

@budel17 jeżeli w I turze obecnie będą spłaszczone wyniki to w 2030 będzie szansa na zakończenie duopolu. Zakończeniem duopolu już byłyby rządy PiSu (bardziej prawdopodobne) lub PO z Konfederacją. Pod warunkiem oczywiście, że Konfa nie podzieliłaby losów innych partii koalicyjnych III RP

1

@tbas jak on przepchnął już PSG rok temu. Jak znowu poprowadzi finał to będzie to znak jak żenująca instytucja jest UEFA

1

Araujo ma pewne predyspozycje by być TOPowym obrońcą, ale zbyt dużo błędów w ważnych momentach się nawarstwiło. Szkoda dla niego i klubu aby go trzymać tylko na ogórków w lidze. Powinien odejść.

9

@Astad Kowalczyk rywalizowała z systemowym dopingiem, Małysz nie miał aż tak pod górkę by osiągnąć sukces. Chociaż też mierzył się z jednymi z najlepszych w historii.

0

@OBSERWATOR2021 Bocheński byłby lepszym wyborem

4

Kotłownia jest obrzydliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?