barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato 2 pkt musimy zdobyć. Czyli 2 remisy. Przy jednym remisie i 2 porażkach RM redukuje stratę: -5, -2, +1
3
Dobrze że wygraliśmy bo Ernandez Ernandez przebił Marcinioka z Holendrami xDDD Co za skandaliczne sędziowanie. Jprdl.
4
Araujo chyba jest skończony, Vini i Mbappe z przodu a Flick wpuścił prof. Christensena.
1
@Sysia11 Christensen zamiast Araujo w Mediolanie i gramy o LM
1
Trudno wygrać mecz bez bramkarza, ale Wojtek ładna obrona na wagę utrzymania zwycięstwa i mistrza w 90 minucie. Nie było spalonego
0
ŻOŁNIERZ co się starał! Śmietnik zamiast serca żeby odwołać piątą bramkę!
KOCHAM TĘ DRUŻYNĘ! NIKT NAM NIE WYRWIE TEGO MISTRZA!
3
2008. Queens + Wimbledon vs peak Federer
2010. Red Grand Slam.
2013. Summer Grand Slam.
TOP 1 on clay. TOP 5 on hard. TOP 10 on grass.
1
Wałęsa powiedział, że jak Trzaskowski przegra to będzie wojna domowa.
Mnie przekonał.
2
18 maja. Infinity War.
1 czerwca. Endgame.
3
Pogoń Siedlce w walce o niemożliwe. Utrzymanie wciąż możliwe.
1
ŁKS Łódź wygrał dzisiaj nie tylko na boisku. Udane natarcie pod Śląskim.
4
@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Infantino już jasno się wyraził przed rewanżem kto ma wygrać.
1
Pakistan nieźle się ośmieszył tą wymianą ognia z Indiami. Ale mają atomówki więc nic im nie zrobisz na poważnie.
Teraz wyobraźcie sobie w jakiej sytuacji byłaby Rosja gdyby Polska, jak Pakistan, nawet w momencie porażek na froncie, mogłaby uderzyć atomowo na Rosję. Taki odpowiednik izraelskiej opcji Samsona. To całkowicie zmienia optykę potencjalnej wojny. Ale wielcy tego świata nigdy na to nam pozwolą.
2
@mekston jedynym w tourze który może go zatrzymać na RG jest Alcaraz. A Carlitos musiałby wskoczyć na swój prime poziom. Ewentualnie Zverev jakby znowu grał jak z Nadalem w 2022. Djoković to prędzej Wimbledon
1
@Criss18Barca Ma zrobić swoje, czyli wygrać mistrzostwo Polski. :)
1
@takisobiektos Federer 2006 mode
14
Jagiellonia uratowała futbol polski. Leszku, zrób swoje.
0
@RC28 popularni Los Negros :)
0
@mekston ciekawe czy zagra w Strasbourgu tydzień przed RG. Przy tylu wczesnych lotkach z turniejów chyba nie ma sensu czekać tylko do RG bez poważnej gry
1
@A4ron bez przesady, nawet Seles po wiele gorszym zdarzeniu pozbierała się i wygrała jeszcze szlema. Zbyt hermetyczne środowisko mentalne powoduje że nie ma dostępu do Igi nikt, kto mógłby jej pomóc i obiektywnie stwierdzić przyczyny problemów
0
@A4ron W normalnej relacji Daria już by dawno poleciała, ale tam jest coś osobistego co ją łączy z Igą. A to jest bardzo złe...
0
W Rzymie klapa, nie ma powodu by w Paryżu było inaczej. Czy kolejna przerwa coś da? Potem trawa, a z takim serwisem to można już myśleć o US Open Swing. I tak sezon przeleci.
0
@MesQueUnClub96 rozwalisz jeszcze rozszerzenia w przyszłym tygodniu i wracasz, powodzenia!
6
Franco się w grobie przewraca. Ja bym zmienił nazwę na Inter Madryt
1
@budel17 jeżeli w I turze obecnie będą spłaszczone wyniki to w 2030 będzie szansa na zakończenie duopolu. Zakończeniem duopolu już byłyby rządy PiSu (bardziej prawdopodobne) lub PO z Konfederacją. Pod warunkiem oczywiście, że Konfa nie podzieliłaby losów innych partii koalicyjnych III RP
1
@tbas jak on przepchnął już PSG rok temu. Jak znowu poprowadzi finał to będzie to znak jak żenująca instytucja jest UEFA
1
Araujo ma pewne predyspozycje by być TOPowym obrońcą, ale zbyt dużo błędów w ważnych momentach się nawarstwiło. Szkoda dla niego i klubu aby go trzymać tylko na ogórków w lidze. Powinien odejść.
9
@Astad Kowalczyk rywalizowała z systemowym dopingiem, Małysz nie miał aż tak pod górkę by osiągnąć sukces. Chociaż też mierzył się z jednymi z najlepszych w historii.
0
@OBSERWATOR2021 Bocheński byłby lepszym wyborem
4
Kotłownia jest obrzydliwy