barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 no tak, Dudek ma swój autorytet i ja cenię tego człowieka. Ale jego bias antyNawrocki nie pozwala mi w pełni uwierzyć w te słowa
7
@arasz1819 ale tak obiektywnie, jaką wartość mają takie słowa, że ktoś z kimś rozmawiał i że potwierdza autentyczność zeznań? Takie coś każdy może sobie wymyśleć.
1
@arasz1819 prof. Dudek to se może gadać; dobrze wiadomo od pół roku jak ma z górki na Nawrockiego. Gadał z jakimś człowiekiem, no spoko, ale to dalej puste słowa jak anonimowe zeznania Onetu.
4
@OBSERWATOR2021 Nie sądziłem, że tak szybko się stoczą. TVPiS zajęło trochę dłużej dojście do takiego poziomu
0
@mekston Łódzkie tak, Śląsk od dawna nie jest. W 2020 wygrał Trzaskowski, a przegrał
12
Zaskoczony? Nie. Ale na kilka godzin przed rozpoczęciem ciszy wyborczej
0
@Kgorecki2500 Zawsze ten zachód (z Warszawą) może dokonać secesji :)
6
Jak ten Stiller przejdzie do Realu to Pyrez też mu fundnie
0
@pax rosół z ziemniakami? Co to za aberracja!
0
@CLS63AMG Większość tego salonu ma przeszłość w PZPR więc nic dziwnego :)
4
@draxidox później w tym nagraniu Lis twierdził, że spotkanie RT z Martyniukiem to strzał w pysk PiSowi bo odbili jego człowieka :D
1
@Safrani Prezydentem przez 10 lat był człowiek, który okłamał ludzi ws. swojego wykształcenia i zataczał się nad grobami Polaków w Katynie. Rzekomo jest on uznawany przez salon III RP za najlepszego prezydenta.
7
@Mathew16 Jedynym wytłumaczeniem jest to, że oni serio postrzegają się jako elitę, która przychodzi do "plebsu" i daje im taki worek ziemniaków za który mają być wdzięczni.
20
Mistrzostwo polityków. Jakiś temat jest trudny -> powiedz, że nie znasz sytuacji. I gotowe
1
@Encore Wimbledon to jedyna szansa. Jest w formie, a w 1R teraz trafił na trudnego rywala
7
@gumaz ale jako katolik ma rację. Trudno żyć w zgodzie z KKK, praktykować sakramenty i popierać kogoś kto jest za aborcją do 12 tygodnia. Ja wiem, że każdy ma swoje sumienie i takich katolików praktykujących też się znajdzie, ale mi to się gryzie. A jak ktoś nie jest związany z Kościołem to co mu do tej opinii?
6
@Aragorn33 a środowisko Trzaskowskiego go nie odrzuca :)
5
@Pedri16Future przynajmniej jest szczery i mówi wprost, że Rafał to: tęczowe piątki, migranci i Zielony Ład
3
Dla mnie Yamal vs Espanyol.
0
@mekston W tym tygodniu remisowo jeżeli chodzi o błędy i afery, a taka sytuacja sprzyja siłom prawicowym
@Pedri16Future nie ma najmniejszych szans, 52-48 dla KN to już by był nokaut - biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności
4
ewybory 29.05 na 14:20 - prognoza bez niezdecydowanych:
RT - 50,6%
KN - 49,4%
Od poniedziałku RT z tendencją malejącą, w niedzielę miał 53,3%.
https://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2025-polska/prognoza-przedwyborcza/
1
@OBSERWATOR2021 + w nie głosujących w I turze RT raczej nie zbliży się do 60-40, a KN mieć "5" w przodu. Chociaż uważam, że tak naprawdę wszystko zależy od mobilizacji wyborców, którzy 15 X głosowali na partie rządowe. Dlatego RT minimalnym faworytem
0
Takie tam na linii USA - Chiny
1
Formalność.
0
@AlwaysBlaugrana nie ma szans, tym bardziej po środowym filmie SM, że Nawrocki ma tylko 52% głosów Mentzena. Jeszcze popołudniu miał blisko 70%. Tak samo przed wieczorną aktualizacją RT wygrywał w niegłosujących w I turze 56-44.
2
@michal26 USA i Kanada tak, ale w UK raczej całkowicie odwrotnie. Naprawdę chciałbym uniknąć sytuacji w której ludzie niemieszkający w Polsce od kilku/kilkunastu lat wybierają nam prezydenta
0
@AlwaysBlaugrana https://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2025-polska/prognoza-przedwyborcza/
Przepływy na dole. Zarazem jednak RT dalej prowadzi bez niezdecydowanych w prognozie. Przepływy od Mentzena mocno podejrzane - także te wyniki są dziwne. Jednakże badanie elektoratu niegłosującego w I turze jest trochę odmienne, więc warto na to zwrócić uwagę.
1
Nawrocki objął prowadzenie w elektoracie niegłosującym w I turze wg prognozy ewybory. W niedzielę to by był KO dla Trzaskowskiego.
0
@partymaker Wóz Trzaskowskiego robi zadymę
2
Mogę odpowiedzieć za Rafała