- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
1
Nawrocki objął prowadzenie w elektoracie niegłosującym w I turze wg prognozy ewybory. W niedzielę to by był KO dla Trzaskowskiego.
0
@barcelonaLM źródło jak wrzucasz takie rzeczy.
0
@AlwaysBlaugrana https://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2025-polska/prognoza-przedwyborcza/
Przepływy na dole. Zarazem jednak RT dalej prowadzi bez niezdecydowanych w prognozie. Przepływy od Mentzena mocno podejrzane - także te wyniki są dziwne. Jednakże badanie elektoratu niegłosującego w I turze jest trochę odmienne, więc warto na to zwrócić uwagę.
0
@barcelonaLM za granicą bardzo duży procent rejestracji w Kanadzie jak dobrze pamiętam.
Zagranica może wyjątkowo mocno prawicowo zagłosować.
0
@barcelonaLM wyniki Mentzena są dość realne. Raczej wątpię natomiast że Nawrocki zmotywuje więcej ludzi którzy nie głosowali w I turze. Za granicą zawsze wygrywa KO a jest rekordowa mobilizacja
2
@michal26 USA i Kanada tak, ale w UK raczej całkowicie odwrotnie. Naprawdę chciałbym uniknąć sytuacji w której ludzie niemieszkający w Polsce od kilku/kilkunastu lat wybierają nam prezydenta
0
@AlwaysBlaugrana nie ma szans, tym bardziej po środowym filmie SM, że Nawrocki ma tylko 52% głosów Mentzena. Jeszcze popołudniu miał blisko 70%. Tak samo przed wieczorną aktualizacją RT wygrywał w niegłosujących w I turze 56-44.
0
@barcelonaLM no nie wiem. W UK wysoki wynik uzyskali też Mentzen i Braun
0
@barcelonaLM ten dzisiejszy filmik to ma małe znacznie. Większość osób sobie wyrobiła zdanie już po niedzielnym piwie. Realnie RT ugrał dużo więcej u Mentzena niż się wszyscy spodziewali i pewnie te 28% mógł ugrać.