barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Konradowskyy lata mijają, a TVP dalej łże.
0
@FcPortoFan1999 na razie ma cakewalk ale od 1/4 się zacznie
0
@BorzyKrzys haha teraz już premier Sikorski i ch.. a Tusk niech wraca do Brukseli
2
@Bykunn zależy po jakim kierunku, ale studia w przeciągu ostatnich 30 lat uległy takiej popularyzacji w społeczeństwie, że to jest nie jest coś wow. Wielu ludzi kształci się nie dla siebie, ale żeby potem mieć lepsze szanse na awans - czyli to firmy, szczególnie te duże, wymuszają na ludziach kształcenie
0
@Safrani w polskiej Biedronce?
9
@majkel95 ale wiesz, że obecny premier też przyznał się do brania udziału w ustawkach? I ponoć jeszcze z sprzętem :O
17
@Criss18Barca magister nic nie znaczy w dzisiejszych czasach, doktorat to też często i kupiony jest, zwłaszcza wśród polityków.
0
@Recha_0684 no teraz to co najwyżej druga
2
Idealny plan na 2027 :)
https://x.com/NigdyWiecejPiS/status/1929437544791388352
2
Hołownia zapowiedział możliwe wstrzymanie się w głosowaniu nad wotum zaufania, ale to w reakcji na fejka, że Tusk w mediach ogłosił tę decyzję, a nie przed liderami koalicji. Nie mniej jednak hipotetyczne wstrzymanie się od głosu PL2050 oznaczałoby, że PiS+Konfederacja+Razem+Republikanie mogliby zbudować większość do odrzucenia wotum
3
@Safrani byłoby dobrze jakby Tusk nie dostał wotum i byłoby wymuszenie zmiany premiera. Ale Trzecia Droga na to nie pójdzie...
4
@barteq teoretycznie jest nią teraz KO, ale wiadomo jak z wiarygodnością
0
@Arkon PiS musi zrozumieć, że nie podporządkuje sobie Konfederacji tak jak poprzednie partie i musi z Konfą współpracować po partnersku. A to całkowicie zmienia perspektywę na powrót PiSu do władzy. Kaczyński dla takiej współpracy będzie tylko obciążeniem. Po 2027 powinien już sobie dać spokój, miał 8 lat władzy całkowitej i doszło do czego doszło.
Tusk może już tylko liczyć na jakąś posadkę w Brukseli. Dobrze jakby nie dostał wotum zaufania i Hołownia z Kosiniakiem wymusili zmianę premiera. To jest jedyna szansa na walkę w 2027, bo z Tuskiem nic się nie ugra.
0
@barteq tak, wyborcy z 2023 którzy zostali w domach przeważyli
3
O 20:00 orędzie Tuska. Prawdopodobnie jutro lub w środę złoży wniosek o udzielenie wotum zaufania. PDT potrzebuje zwykłej większości głosów, a nie 231 jak w przypadku powołania rządu.
1
@Alex1995 tragiczne przemówienie
2
Nawrocki wygrał w Rybniku, mieście rodzinnym Małgorzaty Trzaskowskiej. To zaskoczenie.
1
Nawrocki ma już więcej głosów niż PAD w II turze w 2020r.
Emocjonująca noc, jak przy każdych takich elekcjach - cieszy to, że wyniki spłynęły szybko jak na Polskę, no i że zwycięzca ma solidną przewagę. Sondaże znowu się pomyliły, nawet sondaż uliczny ewyborów na próbie blisko 10 tys. ludzi przeszacował RT o ponad 1 p.p - sporo. Liczba shy voters wśród prawicy jest olbrzymia - z drugiej strony prawdopodobnie (w przeciwieństwie do moich odczuć po exit) wyborcy Mentzena i Brauna tłumnie poszli głosować na Nawrockiego i taki Trzaskowski z elektoratu SM nie dostał 17-20%, a max. 10%. Oby politycy nie próbowali majstrować przy zaprzysiężeniu, obecna koalicja nadal ma 2 lata i olbrzymi aparat władzy dalej w swoich rękach - chociaż ja tam żadnych ambicji, szczególnie po dzisiaj, już nie widzę.
0
@Pomimo27 Trzaskowski już przegrał matematycznie xd
2
@PatrychoO żona nawet kwiatów nie dostanie...
1
@Don-Corleone no tak
17
@Kazragore prezydentura bezobjawowa
0
@Konradowskyy miał jakiś program 21, myślę, że można się zapoznać
5
@mindbender84 ale się zacznie od rana. Kurde, trzeba to śledzić a gdzie się jeszcze wyspać :D
0
Powiat oświęcimski znowu "wybrał" Prezydenta RP
Końcowe wyniki:
Nawrocki - 54,81%
Trzaskowski - 45,19%
Dosłownie ten sam rozkład głosów jak w 2020.
0
Nawrocki przekroczył 10 mln głosów.
0
@Criss18Barca przy czym RT i tak stracił tam 10,5 pp względem 2020
3
@PatrychoO to jest copium dla ludzi bez internetu że niby Rafał jeszcze ma szanse xdd
56
Trzaskowski o 21:00: oklaski na cześć Pierwszej Damy, "zwyciężyliśmy" xd Ale to jest tragiczne z perspektywy czasu
1
@12Frost12 Wałęsę wybrali na II kadencję?