0

Kłopoty, kłopoty Alcaraza...

6

Znamy już banger władzy na wybory 2027


0

Czaicie być rządowym i być zmuszonym do kibicowania Francji. Obrzydliwe

0

Francja jest skończona.

0

A więc: Yamal vs Cristiano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Guapo przede wszystkim jest ponad 2 lata starszy od Yamala (ma już 20 skończone) a robią z niego rówieśnika Yamala xd

0

@arasz1819 Nie kojarzę.

0

@directedbyfcb ale Nawrocki zły bo zamiast naparzać się na X to jak mężczyzna wyjaśniał sprawę w lesie, bez kamer

0

@directedbyfcb Naszym odpowiednik Epsteina są taśmy podkarpackie

0

@arasz1819 Federaci nie klaskali z tego co mi wiadomo

0

Musk z Trumpem podpalą USA?

21

Wymyślili sobie że czyta się Hałsen i zadowoleni :D

0

@BorzyKrzys Piotr Stog to klasa sama w sobie

0

@mekston biorąc pod uwagę ten sezon? Sukces

9

To mógłby odwrócić tylko Rafa Nadal

2

Kursy Sinner - Djoković


0

@Encore Silni już są na tropie, że doszło do sfałszowania wyborów.

5

@BorzyKrzys co ciekawe wychodzi na to, że najbardziej KO stawia się PL2050 i pojedynczy politycy PSL jak Sawicki, a nie Lewica, która teoretycznie ma najdalej program od KO. Ale czego się nie zrobi dla stołka marszałka dla Czarzastego

1

Novak Djoković jest niepokonany na kortach RG od ćwierćfinałowego meczu RG 2022, gdzie przegrał z Rafaelem Nadalem.

2023 - wygrany RG
2024 - wycofanie się przed 1/4 (nie przegrał na korcie)
2024 IO - złoty medal
2025 - co najmniej półfinał

Biorąc pod uwagę okres od 2019 to Djokovicia na RG pokonywali tylko Thiem (SF 2019) oraz Nadal (F 2020, QF 2022).

2

Zverev po finale AO jest słabiutki. Djoković w SF.

3

@Encore Na pewno nie z Tuskiem u władzy. Z Trzaskowskim zresztą też.

9

1890 dni do końca kadencji Karola Nawrockiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

@draxidox jak nie da się zrobić fikołka, to atakuje się autora wypowiedzi, że jest PiSowskim pionkiem. I cyk CSik

0

@626 miało być w tym tygodniu już, a będą specjalnie zwoływać Sejm. To znaczy że trwają targi w tym momencie

5

Wotum zaufania dopiero za tydzień, a więc na 3 czerwca Tusk nie ma większości dla swojego rządu. Zobaczymy co wytargują koalicjanci :)

0

@July_6_BcN nie zgodzę się, że perfekcyjnie, bo 2ga kadencja PiS to był szereg błędów Kaczyńskiego

1

@Irmscher10 tak, tak, a jak Prezydent będzie blokował, to będzie wprowadzał prawo swoimi sposobami, bo ma już w tym doświadczenie. Dobrze wiemy o co chodzi :)

5

Tusk zapowiada kolejne lata rządzenia uchwalami i rozporządzeniami. Jeszcze tylko ten Giertych na ministra sprawiedliwości i będzie można pogratulować gigantycznej porażki w 2027.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?