aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 takiego nie miałem, ale był już kolorowy Helios :-D
1
@Janiama 6:0, a co
kto da więcej?
1
@AleksanderFCB gówniarz XD
1
@avexavi w siatkę ich rozdupcymy, chyba
2
@Sonofpanda @Lopezz80 plus wygrana w Igrzyskach Olimpijskich
5
TVP1 Euro, TVP2 Polacy w LN, Kurskiemu słupki wyebią w kosmos, tylko czekać na tweety.
1
@BarcaaVEB ale piszesz o piłce nożnej, czy siatkowej?
2
@fart pojadę standardowo, pizza i kebab.
1
Za niecałą godzinę Jacek Gmoch w porannej rozmowie w RMFie u Roberta Mazurka, hehehe
1
@tristan87 z Tadeuszem?
1
@Muszynianka to jutro chyba
0
@Yosemite dlaczego Surinam gra w Concacaf, tak jak i Gujana i Gujana Francuska, a nie gra w Conmebol?
0
@RivaldoVitorBorba gra, Domachowską Martę
1
@SaulGoodman przecież i tak kończy kadencję w tym roku
1
@Jakchcesz no właśnie, chciałem nadrobić zaległości a tu pupa :-/
0
Działają wam filmy Tomka Ćwiąkały na YouTube?
1
@Ascend Nawet nie trzeba flashscore odpalać :-)
10
Widzę że na Rambli relacja na żywo z meczu Świątek.
0
@FC1899Barca i od fajek
0
@Halamadryt1902 dziewczyn się nie szuka, dziewczyny się spotyka.
3
@VamosRakieta dobranoc książe...
0
@Dembouz1899 nooo, a w styczniu chcieli zwalniać Luisa
0
@Kgorecki2500 akurat pamiętam czasy jak graniczyliśmy z trzema krajami, ruski ma wywalone na Litwę, Białoruś, czy Ukrainę.
0
@masq tak, Czaka dalej nie odszedł, twardy jak umtiti
1
@Kgorecki2500 panie, ale My graniczymy z Rosją
0
@Colon Samson był przekozak, ale jak stracił włosy to było po chłopie.
0
@Quavosk i strój w kolorach jak Braca z tego sezonu, zielony i róż
0
@HighestInTheRoom tylko jeden biały w składzie? Skandal.
2
@panczo kto to wie z kim/czym się identyfikuje.
0
@JohnnyBarca na pierwszej stronie