aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcale bym się nie zdziwił jakby wypłynięcie tej afery z Antonim i Dembele z filmikiem z Japonii to byłaby sprawka Laporty. Na obniżenie kontaktów, czy na ewentualną sprzedaż.
0
@zenoowity ja mam taką nadzieję odnośnie Lajonela
0
@Azi nie jestem fanbojem, ale z chęcią zobaczę, a jeszcze bardziej interesuje mnie Junior w Leeds.
1
@meteo100 Busquetsy Carles i Sergio :-)
1
@NaFazieHitman bez sensu
0
@Majkel34 co ona ma z brwiami?
0
@mekston A remisu nie może być?
0
@KapiFCB a ja na gładkie 4:0 dla Słońc :-)
4
@Katalonbar za Danią
0
Ukraina jak do tej pory po 90ciu minutach na Euro:
porażka z Holandią, zwycięstwo z Macedonią Płn., porażka z Austrią, remis że Szwecją.
To się chyba nie uda.
0
@LionelM95 nigdy nie był dobry
1
Zajadą nam Martina tak jak Pedriego.
0
@Muszynianka Iwański i Żewłakow
0
@dafik85 Powinni dać za 2020 i 2021, tak jak Nobla dla Tokarczuk. Wtedy wyszliby z twarzą.
0
@VamosRakieta a kiedy była to TA Brazylia?
3
@Janiama wiem, byłem już wtedy na świecie, naście lat ;-)
3
@fcbarcafan19 tak było
0
@VirtuoZ 00:01 u nas to w Manchesterze dopiero 23:01
1
Messi ma kontrakt do końca czerwca, pytanie jakiego czasu? Bo w Japonii np. nie jest już zawodnikiem Barcelony, a Brazylii gdzie przebywa, jeszcze jest. :D
1
@puyol_presidend5
1
@Senyer a w Euro nie ma już ani Holandii, ani Macedonia, ani Austrii, ani Szwecji.
0
@VamosRakieta ale na którego?
1
@vangoor zasłaniał bramkarzowi
0
@LionelM95 u mnie był grad jak piłki do golfa
0
@Janas11224 mój Brunon za chwile przeżyje swoją pierwszą burzę w życiu :-)
0
@BXOD u mnie właśnie coś nadciąga.
2
@avexavi u mnie czarno, wieje, grzmi i się błyska.
1
Kurdystan, chyba w końcu i do mnie dociera ochłodzenie. Cały dzień 35°C, a teraz wiaterek i słychać grzmoty w oddali. W końcu można normalnie oddychać.
11
@IronSanHybrid jak kibicujesz Barcelonie, to Beko ;-)
2
@Cvzx nie oglądam, ale wnioskuję że to Szkolnikowski Marek, szef sportu w TVP, alfa i omega, najlepszy znawca, sam siebie nominował na eksperta, chłop o stu rozumach, mistrz Twittera, znawca polskiej piłki, as nad asy.