aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO nie było tutaj spalonego
0
@barcelonaLM Tak, i jeszcze swojaka upali
4
@tomek8756do omegi, to ostatnia litera greckiego alfabetu
1
@Kamilos84 C+ też ma
0
Dobra, trzeba iść pobiegać, dotlenić mózg.
0
@FcBforever221 chyba brat jego
5
To co Perez przyjechał po Moribę, a Agnelli po Pjanicia?
0
@LukiGT za 50 lat to Messiego dawno może nie być na tym łez padole, a długi trzeba by było spłacać za dwa lata grania.
0
@Colon a nawet kwartet, tam mają jeszcze puchar ligi
2
@Sulimo no jak w burdelu nie idzie, to wymienia się dziewczynki, nie firanki.
0
@Colon no i dali, że sory, ale się nie da.
2
@trolownik niech mu będzie jak najlepiej, a jeszcze lepiej niech się wiedzie Barcelonie.
0
@LuisSalvano laboga...
3
@PatrychoO możesz być kim chcesz.
0
@Tuc może Rubin Kazań pomoże? Eleganckie koszulki mają.
1
@Janas11224 sczym?
1
@ZiX i to się ceni
1
@Commando i to się ceni.
0
@Lordzi a ja mam to w rzyci.
1
@DLFCB Pierwsza część o Messim jak się domyślam, chyba że od początku to tekst o Frankowskim i że to on będzie gwarancją sukcesu sportowego, marketingowego i finansowego. Jak tak to nie było mojego wpisu.
0
@DLFCB jak tam pójdzie to na początku będzie boom, ciekawość całego świata. Pamiętać trzeba że chłop ma 34 lata. Ronaldo jak poszedł do Juve to też wiele osób popatrzyła z ciekawości jak mu tam idzie.
1
@Sulimo nooo, i to po trzech kolejkach, strach pomyśleć co to będzie na zakończenie ligi.
6
@Jonyx będę oglądał normalnie, tak jak oglądałem przed Messim
3
@LuisSalvano odklejony jesteś człowieku, odstaw internet, wyjdź z domu.
0
@Encore za darmo to nawet nikt w ryja nie chce dać
0
@chavez jest już jakaś fotka?
0
@Firestone a może w tym szaleństwie jest metoda?
0
@LakiLuke dlatego nie przeżywam tak tej akcji z Messim, Barcelona była przed nim, będzie i po nim. Osobiście bardziej dotknęło mnie odejście Iniesty.
0
@JimMorrisonFCB to jest życie, to nie bajka
0
@LakiLuke nie, nie jest to złe, zaczniesz kibicować drużynie z którą Messi podpisze kontrakt i tyle. A jak zakończy karierę to znajdziesz sobie nowego idola.