0

@DaPidejpi w życiu są wzloty i upadki, skup się na pozytywach.

0

@patry295 mi brakuje Deportivo La Coruna

1

@DaPidejpi nie. .

0

@tristan87 miał te uszka wtedy

2

@Criss18Barca pewnie skończy w Wieczystej

0

@Robert1603 może to podpucha Pepa, żeby pozbyć się jednego klubu w walce o mistrzostwo ;-)

1

@Ghotti Rakieta sam ich rejestrował w extranecie.

0

Może po trzech kolejkach PL Arsenal pomyśli o Superlidze?

15

W pierwszych derbach Londynu w sezonie 21/22 górą Brentford.

0

@SkilledHydra16 czyli to samo będzie z Messim i psg?

0

@Transu96 schudł ostro

0

@maksimus viaplay.pl

0

0

@Bobo25 ciekawe ilu ludzi się na to zdecyduje.

0

Wiadomo ile osób wykupiło to viaplay?

0

@kryhaa Amigo nie odzywa się do niedzieli, przegrał zakład

3

@masq Wiem coś o tym

0

0

@Kwiatek67 śniadanie rano je, bo w cenie pokoju i zasuwa rejestrować

3

@Worny i jak ten pan odszedł to było mi smutno.

1

@KrychaFCB zainteresowane są, ale on wierny Napoli, to go różni od Messiego

1

@MesQueUnClub96 jak to czego, pieniędzy pewnie

0

@LuisSalvano to dawaj w nawiasie wariant pesymistyczny, albo realny jak kto woli.

1

@VamosRakieta albo nawet i trzecie

0

@LuisSalvano a jak przedłuży o rok? Dawaj w nawiasie drugą wersję ;-)

1

@PatrychoO żeby ziemniak nie przyszedł

1

@Janas11224 ligą?

0

@meteo100 zawsze można rozwiązać kontrakt;-)

0

@BombowiecKrawczyk ale od kiedy miałaby być liczona? Od 01.07? To już była.

3

@el_bidinho pozyskanych na zasadzie wolnego transferu to kiedy chcemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?