aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi w życiu są wzloty i upadki, skup się na pozytywach.
0
@patry295 mi brakuje Deportivo La Coruna
1
@DaPidejpi nie. .
0
@tristan87 miał te uszka wtedy
2
@Criss18Barca pewnie skończy w Wieczystej
0
@Robert1603 może to podpucha Pepa, żeby pozbyć się jednego klubu w walce o mistrzostwo ;-)
1
@Ghotti Rakieta sam ich rejestrował w extranecie.
0
Może po trzech kolejkach PL Arsenal pomyśli o Superlidze?
15
W pierwszych derbach Londynu w sezonie 21/22 górą Brentford.
0
@SkilledHydra16 czyli to samo będzie z Messim i psg?
0
@Transu96 schudł ostro
0
@maksimus viaplay.pl
0
@Criss18Barca zimne
0
@Bobo25 ciekawe ilu ludzi się na to zdecyduje.
0
Wiadomo ile osób wykupiło to viaplay?
0
@kryhaa Amigo nie odzywa się do niedzieli, przegrał zakład
3
@masq Wiem coś o tym
0
@GuerillaAthletic eeeeee?
0
@Kwiatek67 śniadanie rano je, bo w cenie pokoju i zasuwa rejestrować
3
@Worny i jak ten pan odszedł to było mi smutno.
1
@KrychaFCB zainteresowane są, ale on wierny Napoli, to go różni od Messiego
1
@MesQueUnClub96 jak to czego, pieniędzy pewnie
0
@LuisSalvano to dawaj w nawiasie wariant pesymistyczny, albo realny jak kto woli.
1
@VamosRakieta albo nawet i trzecie
0
@LuisSalvano a jak przedłuży o rok? Dawaj w nawiasie drugą wersję ;-)
1
@PatrychoO żeby ziemniak nie przyszedł
1
@Janas11224 ligą?
0
@meteo100 zawsze można rozwiązać kontrakt;-)
0
@BombowiecKrawczyk ale od kiedy miałaby być liczona? Od 01.07? To już była.
3
@el_bidinho pozyskanych na zasadzie wolnego transferu to kiedy chcemy