aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KarwanLaMasia było minęło, życie toczy się dalej
0
@Uukasz_93 w pierwszym meczu do momentu strzelenia bramki to chłopa nie było.
0
Braithwaite to jest ciało obce w tej drużynie, i ostatni mecz tego nie zmienił.
2
@DaPidejpi ale po co "ja" w tym zdaniu.
0
@DaPidejpi czyli jak sto osób, czy tysiąc coś powie, to coś musi być na rzeczy? Nie opieraj się na opiniach.
Poza tym chodzi tylko o rym.
0
@DaPidejpi strach jak tata odłączy wifi
0
@DaPidejpi czyli, w dupie byłem, gówno widziałem, ale coś napiszę, bo jestem bonzo po trzech piwach, może kto kliknie.
0
@DaPidejpi jakich doznań?
1
@Comentateiro a skąd przekonanie że marzy im się Poznań?
0
@DaPidejpi oj jasiu jasiu
0
@DaPidejpi myślę że Tuchel wysłucha próśb twych.
Albo i nie.
3
Skoro psg dzisiaj 2:4, to jutro barcelona też 2:4.
39
@amanter Koło byka to on nawet nie stał
0
@puyol_presidend5 i niech to będzie trójkąt rozwartokątny
0
Co to? program telewizyjny na Rambli?
0
@xVENUMx alcofind pro X5+
0
@ProMILs C+Sport2
2
@Peciak Sranie w banie jak tam był wolny, chłop wybija piłkę, nogi podkulone a ten gwiżdże i kartkę daje.
2
@FC1899Barca bez sensu
0
@ElKamil bez sensu
0
Wchodzi piękny Firpo, do boju Pawie.
2
@NaFazieHitman zgadzam się z Twoją opnią
1
@norbi77 ale nawet nie miała się zacząć, to nie miałeś co kończyć. ;-)
0
@norbi77 dyskusji nie było XD
0
Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny to najlepsza para komentatorów, bez dyskusji.
0
@DaPidejpi spokojnie, w końcu kiedyś wyjdzie słońce, bądź dobrej myśli.
0
@DaPidejpi w życiu są wzloty i upadki, skup się na pozytywach.
0
@patry295 mi brakuje Deportivo La Coruna
1
@DaPidejpi nie. .
0
@tristan87 miał te uszka wtedy