0

@KarwanLaMasia było minęło, życie toczy się dalej

0

@Uukasz_93 w pierwszym meczu do momentu strzelenia bramki to chłopa nie było.

0

Braithwaite to jest ciało obce w tej drużynie, i ostatni mecz tego nie zmienił.

2

@DaPidejpi ale po co "ja" w tym zdaniu.

0

@DaPidejpi czyli jak sto osób, czy tysiąc coś powie, to coś musi być na rzeczy? Nie opieraj się na opiniach.
Poza tym chodzi tylko o rym.

0

@DaPidejpi strach jak tata odłączy wifi

0

@DaPidejpi czyli, w dupie byłem, gówno widziałem, ale coś napiszę, bo jestem bonzo po trzech piwach, może kto kliknie.

0

@DaPidejpi jakich doznań?

1

@Comentateiro a skąd przekonanie że marzy im się Poznań?

0

@DaPidejpi oj jasiu jasiu

0

@DaPidejpi myślę że Tuchel wysłucha próśb twych.
Albo i nie.

3

Skoro psg dzisiaj 2:4, to jutro barcelona też 2:4.

39

@amanter Koło byka to on nawet nie stał

0

@puyol_presidend5 i niech to będzie trójkąt rozwartokątny

0

Co to? program telewizyjny na Rambli?

0

@xVENUMx alcofind pro X5+

0

@ProMILs C+Sport2

2

@Peciak Sranie w banie jak tam był wolny, chłop wybija piłkę, nogi podkulone a ten gwiżdże i kartkę daje.

2

@FC1899Barca bez sensu

0

@ElKamil bez sensu

0

Wchodzi piękny Firpo, do boju Pawie.

2

@NaFazieHitman zgadzam się z Twoją opnią

1

@norbi77 ale nawet nie miała się zacząć, to nie miałeś co kończyć. ;-)

0

@norbi77 dyskusji nie było XD

0

Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny to najlepsza para komentatorów, bez dyskusji.

0

@DaPidejpi spokojnie, w końcu kiedyś wyjdzie słońce, bądź dobrej myśli.

0

@DaPidejpi w życiu są wzloty i upadki, skup się na pozytywach.

0

@patry295 mi brakuje Deportivo La Coruna

1

@DaPidejpi nie. .

0

@tristan87 miał te uszka wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?