aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano a Ty napisałeś?
0
@LuisSalvano myśliś że to przeczyta tutaj?
0
@Yosemite I szkoda tylko że muszą grać w B-B.
5
@Lionel_Messi10 piękny to był czas.
1
@John_Doe teraz to chyba na każdym weselu jest wiejski stół i bimberek. Ewentualnie można przyjść ze swoją flaszką w razie czego ;-)
0
@amanter @PatrychoO i jeszcze bokiem są do siebie, i Messi nie patrzy się na Ramosa, czuć dystans.
0
@xVENUMx niczym, twardziele nie przepijają
0
Kurde, jeżeli ten cały fundusz jest taki zajewisty jak twierdzi Tebas, to czemu pogonili ich w Serie A?
0
@PatrychoO ale Messi ręce założone, postawa zamknięta, mowa ciała mówi dużo.
0
@Michvl podejrzewam że jakby wiedział w co się wpakował, to by ponownie nie wystartował w wyborach
0
@AmigoBlancos do wielkiej niedzieli
0
Jak Mupape nie chce grać z Messim, to niech idzie do Barcelony, najlepiej na wypożyczenie i z pensją opłacaną przez szejka.
0
@Nazio87 ale jest Polsat Sport Premium 1, jak ktoś ma pakiet, a na nim też leci mecz.
0
@QuiqueSetien1958 a z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciach ;-)
1
@QuiqueSetien1958 dobry zwyczaj, nie pożyczaj
3
@msmsms czyli szopka trwa dalej
1
Z innej beczki, klękali dzisiaj przed meczem?
0
Dojedzie ucieczka, czy dopadną ich przed metą w Rzeszowie? Chłopy uciekają ponad 200 km, nieźle.
0
@tobiasson92 znacjonalizują Palikota i będzie ;-)
0
@masa11 czwartek?, gdzieś mi dzień uciekł.
1
@Kamiloza91 nasz nowy Messi, ma coś w sobie
4
Goodbye and good luck.
1
@ciema strava albo runkeeper
0
@TheNekro94 kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale.
0
Pięknie jadą kolarze.
1
@Bykunn miałem podobnie, z tym że ja studia ukończyłem ;-)
0
@tomek8756 za moich czasów legitymacja była ważna do końca października, albo września, ale to już chwilę temu było.
3
@AmigoBlancos nie od dzisiaj znany jest z debilnych pytań Jacek " nagrałem Ci te płyty" Kurowski.
https://weszlo.com/2009/03/24/kiepski-dzien-reportera-kurowskiego/
1
@JarekS oby tylko po awansie i zagraniu w kilku meczach pierwszej drużyny chłopakowi nie uderzyła sodóweczka do głowy.
1
@Mroziu @AlexDark00 do Atletico