0

@LuisSalvano a Ty napisałeś?

0

@LuisSalvano myśliś że to przeczyta tutaj?

0

@Yosemite I szkoda tylko że muszą grać w B-B.

5

@Lionel_Messi10 piękny to był czas.

1

@John_Doe teraz to chyba na każdym weselu jest wiejski stół i bimberek. Ewentualnie można przyjść ze swoją flaszką w razie czego ;-)

0

@amanter @PatrychoO i jeszcze bokiem są do siebie, i Messi nie patrzy się na Ramosa, czuć dystans.

0

@xVENUMx niczym, twardziele nie przepijają

0

Kurde, jeżeli ten cały fundusz jest taki zajewisty jak twierdzi Tebas, to czemu pogonili ich w Serie A?

0

@PatrychoO ale Messi ręce założone, postawa zamknięta, mowa ciała mówi dużo.

0

@Michvl podejrzewam że jakby wiedział w co się wpakował, to by ponownie nie wystartował w wyborach

0

@AmigoBlancos do wielkiej niedzieli

0

Jak Mupape nie chce grać z Messim, to niech idzie do Barcelony, najlepiej na wypożyczenie i z pensją opłacaną przez szejka.

0

@Nazio87 ale jest Polsat Sport Premium 1, jak ktoś ma pakiet, a na nim też leci mecz.

0

@QuiqueSetien1958 a z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciach ;-)

1

@QuiqueSetien1958 dobry zwyczaj, nie pożyczaj

3

@msmsms czyli szopka trwa dalej

1

Z innej beczki, klękali dzisiaj przed meczem?

0

Dojedzie ucieczka, czy dopadną ich przed metą w Rzeszowie? Chłopy uciekają ponad 200 km, nieźle.

0

@tobiasson92 znacjonalizują Palikota i będzie ;-)

0

@masa11 czwartek?, gdzieś mi dzień uciekł.

1

@Kamiloza91 nasz nowy Messi, ma coś w sobie

4

Goodbye and good luck.

1

@ciema strava albo runkeeper

0

@TheNekro94 kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale.

0

Pięknie jadą kolarze.

1

@Bykunn miałem podobnie, z tym że ja studia ukończyłem ;-)

0

@tomek8756 za moich czasów legitymacja była ważna do końca października, albo września, ale to już chwilę temu było.

3

@AmigoBlancos nie od dzisiaj znany jest z debilnych pytań Jacek " nagrałem Ci te płyty" Kurowski.
https://weszlo.com/2009/03/24/kiepski-dzien-reportera-kurowskiego/

1

@JarekS oby tylko po awansie i zagraniu w kilku meczach pierwszej drużyny chłopakowi nie uderzyła sodóweczka do głowy.

1

@Mroziu @AlexDark00 do Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?