0

@Adi123456789 jasiu, ciumaj lagę, spróbuj chociaż raz kopnąć piłkę, a nie mądrości prawisz, nie mając pojęcia na dany temat. Także bujaj się frajerze, a i "odhaczyć" pisze się przez "h". Ale o tym przypomną ci od czwartku w szkole.

0

@tristan87 jak miś z Krupówek

0

@kibicsportu który raz? Z ciekawości pytam.

0

@Adi123456789 jasiu, nie wypowiadaj się jak cię nikt nie pyta. Łeb to cię zrobił pajacu, znawca z internetu, uja się zna, ale napisze swoje mądrości. A w życiu pewnie nawet na boisku nie stał, giblin.

2

@Zieliniak jak dla mnie to wyglądał jak miś na krupówkach :-P

3

@amanter Messi jak baba z brodą w dawnym cyrku

2

@NaFazieHitman i co ja robię tu?

0

@Adi123456789 typie, zadałem pytanie nie do Ciebie, wdupiłeś się bez sensu, po co? Pojęcia nie masz o trenowaniu i podejrzewam że z piłką masz tyle wspólnego co zobaczysz w telewizji jasiu.

0

@Adi123456789 chłopaku, sam się ośmieszasz swoimi wypowiedziami.

0

@Adi123456789 tak nie bardzo

0

@Suarez9 rojadirecta.me

1

@Adi123456789 to nie jest odpowiedź

1

@Sysia11 odpowiedni, czyli kto?

0

Chyba w siatkę już tego nie spitolimy, chociaż to kobitki grają.

0

@Yosemite noo, i jeszcze go Leao pozbawił asysty na początku

0

@Rokita ok, bo na Milan patrzę póki co

3

@ranger3120 zauważysz, strona padnie

0

@Rokita kto? co? w jakim meczu?

2

@Azi jest, na ławie

0

@Rust_Cohle to Mbappe gdzieś odchodzi?

0

@mekston nooo, na flashscore Messi na ławie

0

@taris na flashscore, Maesi ława jednak

1

@neeed pewnie z ciekawości zerknę, aczkolwiek wisi mi Psg i Messi w tym klubie

0

1

@kamiVeB to musisz na stronę psg się udać

0

@kamiVeB już po meczu

0

@Encore i zero goli, wszystkie mecze przegrali 1:0

1

@Kusco15 mi to lotto

0

Eleganckie te reklamy, coca-cola, kfc, samo zdrowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?