aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adi123456789 jasiu, ciumaj lagę, spróbuj chociaż raz kopnąć piłkę, a nie mądrości prawisz, nie mając pojęcia na dany temat. Także bujaj się frajerze, a i "odhaczyć" pisze się przez "h". Ale o tym przypomną ci od czwartku w szkole.
0
@tristan87 jak miś z Krupówek
0
@kibicsportu który raz? Z ciekawości pytam.
0
@Adi123456789 jasiu, nie wypowiadaj się jak cię nikt nie pyta. Łeb to cię zrobił pajacu, znawca z internetu, uja się zna, ale napisze swoje mądrości. A w życiu pewnie nawet na boisku nie stał, giblin.
2
@Zieliniak jak dla mnie to wyglądał jak miś na krupówkach :-P
3
@amanter Messi jak baba z brodą w dawnym cyrku
2
@NaFazieHitman i co ja robię tu?
0
@Adi123456789 typie, zadałem pytanie nie do Ciebie, wdupiłeś się bez sensu, po co? Pojęcia nie masz o trenowaniu i podejrzewam że z piłką masz tyle wspólnego co zobaczysz w telewizji jasiu.
0
@Adi123456789 chłopaku, sam się ośmieszasz swoimi wypowiedziami.
0
@Adi123456789 tak nie bardzo
0
@Suarez9 rojadirecta.me
1
@Adi123456789 to nie jest odpowiedź
1
@Sysia11 odpowiedni, czyli kto?
0
Chyba w siatkę już tego nie spitolimy, chociaż to kobitki grają.
0
@Yosemite noo, i jeszcze go Leao pozbawił asysty na początku
0
@Rokita ok, bo na Milan patrzę póki co
3
@ranger3120 zauważysz, strona padnie
0
@Rokita kto? co? w jakim meczu?
2
@Azi jest, na ławie
0
@Rust_Cohle to Mbappe gdzieś odchodzi?
0
@mekston nooo, na flashscore Messi na ławie
0
@taris na flashscore, Maesi ława jednak
1
@neeed pewnie z ciekawości zerknę, aczkolwiek wisi mi Psg i Messi w tym klubie
0
@Songo91 jest
https://www.livescore.com/football/france/ligue-1/reims-vs-paris-saint-germain/447418/
0
Według livescore.com Messi w podstawie
https://www.livescore.com/football/france/ligue-1/reims-vs-paris-saint-germain/447418/
1
@kamiVeB to musisz na stronę psg się udać
0
@kamiVeB już po meczu
0
@Encore i zero goli, wszystkie mecze przegrali 1:0
1
@Kusco15 mi to lotto
0
Eleganckie te reklamy, coca-cola, kfc, samo zdrowie.