1

Nie ma Minguezy jest Garcia pod prądem.

0

@MrPGG Parejo wjechał w kostkę Busiego

0

@Odcinkowy w tamtym sezonie robiła to samo Warta, zobaczymy gdzie będzie Radomiak o tej porze w 2022.

0

Czy bramkarz Legii Miszta Cezary to jakaś rodzina Miszty Pawła z wojen samochodowych na tvn turbo?

0

@VirtuoZ bo tak

0

@Barca445 pisze że ok 22:24 mają grać

8

@FC1899Barca awesome!

3

Dobrze że Xavi ma te super systemy komputerowe, elegancko mu dzisiaj podpowiadały, zwłaszcza w drugiej połowie.

3

To co? Jedziemy z Espaniolem jak Liverpool z Arsenalem.

1

@Janiama 6:1, a co :-)

1

Komentarz usunięty

1

@Pawel13sz wyzerował liczniki to teraz każdemu będzie łatwiej.

0

@pumpin podobnie pomyślałem ;-)

3

@FC1899Barca Awesome Incredoble!

1

@Rothan1 nie, tam jest prywatna autostrada niestety

0

@nammah znikają bramki, teraz tylko online dla wszystkich

0

@macio_944 Superpuchar czeka na Daniego, także ma okazję szybciej coś zdobyć niż Lajonel

0

@kaamil1910 daj spokój, od Davida Martin czy Luk też by się dużo nauczyli. Dla mnie transfer bez sensu.

12

To teraz David Villa come back

2

@kulek22 @WyborcaPiS Sebastian Szczęsny przeszedł z TVP do TVN że względu na skoki, więc pewnie on będzie komentował.

1

@mart Fugees, ready or not ?

1

@kubix05 o I Marciniak z gwizdkiem

0

@Kwiatek67 tak jak i przed

0

@KrystianR a Colombo? I M.A.S.H?

0

@Krokiet daj linka

2

@Barca445 rolnik szuka żony ;-)

0

@Cvbn formuła 1 jest jeszxze

1

@Nazio87 taaaaak

2

Nahorny czemu już nie komentuje z Twarowskim? Zdecydowanie lepiej się go słucha niż Rudzkiego.

0

@VegetaPolska Tak, przed sezonem, nawet prowadzą razem hola la liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?