aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma Minguezy jest Garcia pod prądem.
0
@MrPGG Parejo wjechał w kostkę Busiego
0
@Odcinkowy w tamtym sezonie robiła to samo Warta, zobaczymy gdzie będzie Radomiak o tej porze w 2022.
0
Czy bramkarz Legii Miszta Cezary to jakaś rodzina Miszty Pawła z wojen samochodowych na tvn turbo?
0
@VirtuoZ bo tak
0
@Barca445 pisze że ok 22:24 mają grać
8
@FC1899Barca awesome!
3
Dobrze że Xavi ma te super systemy komputerowe, elegancko mu dzisiaj podpowiadały, zwłaszcza w drugiej połowie.
3
To co? Jedziemy z Espaniolem jak Liverpool z Arsenalem.
1
@Janiama 6:1, a co :-)
1
Komentarz usunięty
1
@Pawel13sz wyzerował liczniki to teraz każdemu będzie łatwiej.
0
@pumpin podobnie pomyślałem ;-)
3
@FC1899Barca Awesome Incredoble!
1
@Rothan1 nie, tam jest prywatna autostrada niestety
0
@nammah znikają bramki, teraz tylko online dla wszystkich
0
@macio_944 Superpuchar czeka na Daniego, także ma okazję szybciej coś zdobyć niż Lajonel
0
@kaamil1910 daj spokój, od Davida Martin czy Luk też by się dużo nauczyli. Dla mnie transfer bez sensu.
12
To teraz David Villa come back
2
@kulek22 @WyborcaPiS Sebastian Szczęsny przeszedł z TVP do TVN że względu na skoki, więc pewnie on będzie komentował.
1
@mart Fugees, ready or not ?
1
@kubix05 o I Marciniak z gwizdkiem
0
@Kwiatek67 tak jak i przed
0
@KrystianR a Colombo? I M.A.S.H?
0
@Krokiet daj linka
2
@Barca445 rolnik szuka żony ;-)
0
@Cvbn formuła 1 jest jeszxze
1
@Nazio87 taaaaak
2
Nahorny czemu już nie komentuje z Twarowskim? Zdecydowanie lepiej się go słucha niż Rudzkiego.
0
@VegetaPolska Tak, przed sezonem, nawet prowadzą razem hola la liga