aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Unikatowy kontuzja
0
Krzyżyk na drogę
6
@Colin94 @Zbyszard ożenił się to i forsy więcej potrzebuje
1
@Criss18Barca tak, dobrze
0
@Worny tak jak Mendy - najlepszy bramkarz i też go w 11stce nie ma
1
Ten Viniciusz to z tych Winicjuszy z Quo vadis?
0
@Nano22 znicze.
1
@maroon to pis ma jakieś wartości?
2
@Oskar00 świeża krew
1
@Roobo anulowali
1
Dobry mecz WHU z Leeds
0
@Kwiatek67 mało kto to pewnie o nim słyszał, co dopiero widział w akcji.
3
@KrwawiaceoczyVEB Raphinia, ten z Leeds?
9
Chcieliście wydymać szamana, to teraz szaman wydymał was.
1
@sdg tak .
1
Moder asysta w dogrywce
0
@El dominatore pindolnąłem sobie wczoraj w ramach trenigu, jutro 15stak.
1
@Janiama Granad 0:2 Barcelona
0
Kuba Moder brmeczka
2
@Janiama muzyka Lorenca robi robotę.
4
@bartas97 Zielona mila
0
@BorzyKrzys dobrze że odpowiedziałeś za Uukasz_93
0
@Paradoks my wygramy LE to będziemy
0
@Uukasz_93 a kto z nim w trójce?
1
@Pawci023x tylko Słońca
3
@zadafcb ewidentnie urwał się komuś ze smyczy
0
@cules100pro mógł tam zostać na zawsze w sumie
0
@HansFCB a kto wtedy płacił jego pensję?
5
Ta Aston Villa niech nie robi z siebie biedaka, mają kupę forsy za Grealisha.
4
@PIQUETHEBOSS a mi Vardego z Leicester