aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 1:4 .
1
@Rust_Cohle pewnie ogląda w napięciu
0
@Rust_Cohle Twoja wie o tym? XD
0
@Rewolucja123 o kurde, Umtiti, ciekawy jestem jego występu.
3
@TylkoBarca7273 bo to buc, płaczek i hipokryta.
1
@Dertinho tak, był
0
@DarkShen Balotelli
0
@ArterkHD jak się nie strzela dwóch karnych...
1
No i pięknie Stal Mielec, 1:0 z Niecieczą, ponad 50 minut gry w osłabieniu, obronione 2 karne, szacun.
2
@maroon PSG może?
8
@LucaMancini zawsze zjadał, Wolski to top topów
0
@Piotr,1985 eeee, pamiętam czasy jak pucharów nie było wcale.
2
Ale Liga Europy będzie nasza, Dani Alves nie ma jeszcze tego teofeum w kolekcji.
Wiem że ma 2 puchary UEFA, ale to nie to samo.
0
@El Plutoninho no to nie grają w klubie top5
0
Myślicie że drony pomogą po przerwie?
4
@Janas11224 lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najgorszych.
0
@Aneurysm no nie jest, w lidze Europy nie grała, w pucharze UEFA, czy PZP już tak.
0
@Ghotti do pierwszej wypłaty :P
0
@Transu96 przed chyba
4
Jadą świry, po 3 punkty!
1
@fart szkoda że kilka dni wcześniej tak nie zamiatali :P
0
@zodiak_10 jak dobrze że jest reasumpcja.
0
Dzisiaj piątek, prawie sobota, złoty balon był w poniedziałek, chyba już wyników nie zmienią.
6
@macio_944 emvipi :D
0
@kamyk_23 piękne Słońca
0
Czyli dzisiaj nie ma co wchodzić na la ramblę, dupka będzie piekła niektórych, czy to wygra Messi, czy Lewy.
12
Sevilla bierze Mira, nam oddaje Luka, deal życia.
0
Wygląda na to że drony Emerego są o aktualizację do przodu przed dronami Xaviego.
0
@Mixtape tyle że różnego nie powinno.być, wcześniej był spalony
2
Garcia to jednak dzban, wiadomo dlaczego City odpuściło go beż żalu.
Aczkolwiek różnego nie powinno być, wcześniej był spalony.