1

@Janiama 1:4 .

1

@Rust_Cohle pewnie ogląda w napięciu

0

@Rust_Cohle Twoja wie o tym? XD

0

@Rewolucja123 o kurde, Umtiti, ciekawy jestem jego występu.

3

@TylkoBarca7273 bo to buc, płaczek i hipokryta.

1

@Dertinho tak, był

0

@DarkShen Balotelli

0

@ArterkHD jak się nie strzela dwóch karnych...

1

No i pięknie Stal Mielec, 1:0 z Niecieczą, ponad 50 minut gry w osłabieniu, obronione 2 karne, szacun.

2

@maroon PSG może?

8

@LucaMancini zawsze zjadał, Wolski to top topów

0

@Piotr,1985 eeee, pamiętam czasy jak pucharów nie było wcale.

2

Ale Liga Europy będzie nasza, Dani Alves nie ma jeszcze tego teofeum w kolekcji.
Wiem że ma 2 puchary UEFA, ale to nie to samo.

0

@El Plutoninho no to nie grają w klubie top5

0

Myślicie że drony pomogą po przerwie?

4

@Janas11224 lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najgorszych.

0

@Aneurysm no nie jest, w lidze Europy nie grała, w pucharze UEFA, czy PZP już tak.

0

@Ghotti do pierwszej wypłaty :P

0

@Transu96 przed chyba

4

Jadą świry, po 3 punkty!

1

@fart szkoda że kilka dni wcześniej tak nie zamiatali :P

0

@zodiak_10 jak dobrze że jest reasumpcja.

0

Dzisiaj piątek, prawie sobota, złoty balon był w poniedziałek, chyba już wyników nie zmienią.

6

@macio_944 emvipi :D

0

@kamyk_23 piękne Słońca

0

Czyli dzisiaj nie ma co wchodzić na la ramblę, dupka będzie piekła niektórych, czy to wygra Messi, czy Lewy.

12

Sevilla bierze Mira, nam oddaje Luka, deal życia.

0

Wygląda na to że drony Emerego są o aktualizację do przodu przed dronami Xaviego.

0

@Mixtape tyle że różnego nie powinno.być, wcześniej był spalony

2

Garcia to jednak dzban, wiadomo dlaczego City odpuściło go beż żalu.
Aczkolwiek różnego nie powinno być, wcześniej był spalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?