aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 morda jak morda, jutro będzie palić co innego
3
Kto kibicuje Barcelonie ten w cyrku się nie śmieje
1
Chyba trzeba będzie wygrać LE żeby awansować do LM w następnym sezonie.
2
No Fati, no party.
1
@Janas11224 to sztab medyczny, czy goście od przygotowania fizycznego?
0
@jeyx77x akurat na reprezentacje
0
@Mixtape dobrze że my w formie
0
@tadzik447 odpowiada się " z ujami nie piję"
3
@LucaMancini bierz flaki
0
@AmigoBlancos będzie samogol
46
@Comentateiro ja postuluję żeby palacze nie mogli leczyć się na raka płuc.
0
@MesQueUnClub96 normalnie, wcale by mnie to nie ździwiło
1
@kuz no tak, do LE
0
@CLionelMessi chyba że szpital znowu zrobią na narodowym
1
@GeraltzKatalonii ale punktów ma tylko 2 razy więcej:D
6
@HarveySpecter akurat serwery smażą się przy każdym większym ruchu na stronie.
0
@PatrychoO od 17:35 to leci Miś
4
@lukas10 Nie nazwał ich kibicami tylko widzami :-)
1
@Mixtape a można z niego dzwonić? ;-)
0
@PabloVEB do Lecha też porównujesz, czy wtedy było pasmo nieustających sukcesów?
1
@Ojciec5tkidzieci i ludzie płacą żeby to oglądać?
4
@Ojciec5tkidzieci ja jebe, chłop ze 120 kg obija jakiegoś anorektyka, co to jest w ogóle.
0
@Sulimo nie zmiótł, czułem niespodziankę.
0
@Sulimo czuję niespodziankę
0
@kejdzi już 9 punktów
0
Ni ma szczynścia to ni ma.
0
@MrShakira ja nie dziękuję i nie życzę powodzenia
0
Lukinio, parodia westernu, co on robi w tym klubie to nie mam zielonego pojęcia
4
Dobra, nazwijmy rzeczy po imieniu, to jest kur.a dramat, a nawet tragedia.
0
@BarcaSupporter coś jak Koeman