1

@bartas97 morda jak morda, jutro będzie palić co innego

3

Kto kibicuje Barcelonie ten w cyrku się nie śmieje

1

Chyba trzeba będzie wygrać LE żeby awansować do LM w następnym sezonie.

2

No Fati, no party.

1

@Janas11224 to sztab medyczny, czy goście od przygotowania fizycznego?

0

@jeyx77x akurat na reprezentacje

0

@Mixtape dobrze że my w formie

0

@tadzik447 odpowiada się " z ujami nie piję"

3

@LucaMancini bierz flaki

0

@AmigoBlancos będzie samogol

46

@Comentateiro ja postuluję żeby palacze nie mogli leczyć się na raka płuc.

0

@MesQueUnClub96 normalnie, wcale by mnie to nie ździwiło

1

@kuz no tak, do LE

0

@CLionelMessi chyba że szpital znowu zrobią na narodowym

1

@GeraltzKatalonii ale punktów ma tylko 2 razy więcej:D

6

@HarveySpecter akurat serwery smażą się przy każdym większym ruchu na stronie.

0

@PatrychoO od 17:35 to leci Miś

4

@lukas10 Nie nazwał ich kibicami tylko widzami :-)

1

@Mixtape a można z niego dzwonić? ;-)

0

@PabloVEB do Lecha też porównujesz, czy wtedy było pasmo nieustających sukcesów?

1

@Ojciec5tkidzieci i ludzie płacą żeby to oglądać?

4

@Ojciec5tkidzieci ja jebe, chłop ze 120 kg obija jakiegoś anorektyka, co to jest w ogóle.

0

@Sulimo nie zmiótł, czułem niespodziankę.

0

@Sulimo czuję niespodziankę

0

@kejdzi już 9 punktów

0

Ni ma szczynścia to ni ma.

0

@MrShakira ja nie dziękuję i nie życzę powodzenia

0

Lukinio, parodia westernu, co on robi w tym klubie to nie mam zielonego pojęcia

4

Dobra, nazwijmy rzeczy po imieniu, to jest kur.a dramat, a nawet tragedia.

0

@BarcaSupporter coś jak Koeman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?