1

@Sysia11 dokładnie tak było, tryplet wygrał wybory

0

@Sysia11 za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli

0

@IronSanHybrid bardziej podchodzi mi szłeps

2

Zamiast oglądać wiadomości włączycie C+ sport

0

@michal26 w biedrze butelkowe 3 +3 gratis z aplikacją

0

@Pogba umierają ludzie z wyżu powojennego.

0

@Encore i tak większość czasu siedział

0

@Encore gruuubo

1

@Kitek1640 żadna

0

@reloaded na Montelupich

1

@tobiasson92 pudłuje raz, dobitka to nie karny;-)

0

@tobiasson92 ja tam jako przeciwwagę go lubię. Bardziej niż Rudzkiego.

3

Twarowski i Nahorny, chyba najlepsza para komentatorów.

1

@kubix05 kiedyś to było

0

głupi by był jakby się dał wziąć na ministra, a bo mu tu źle?

0

@Rewolucja123 czyli wina Dembele, sttacił i dał się łatwo ograć po stracie.

0

@Rewolucja123 jak dla mnie to największa wina po stronie Dembele, nie zareagował po stracie tylko został w blokach.

0

@Rewolucja123 a przy pierwszej bramce nie zaczęło się czasem od straty Dembele?

1

@VeB 1899 nawet puchar francji pokazują dzisiaj, marsylię czy psg.

1

@Fenelon zamiast skupić się na jeździe to robi zdęcia, pan dziennikarz

0

@John_Doe raczej chodzi o to że Boże Narodzenie jest w sobotę, a jak święto w którym przysługuje dzień wolny wypada w sobotę to zgodnie z kodeksem pracy pracodawca musi oddać dzień wolny w innym terminie. U mnie w.fiemie też mamy wolne w wigilię za BN, a za nowy rok dają wolne 7 stycznia.

0

@budel17 a można płacić normalnie przelewem, bez podawania nr karty?

0

@DaPidejpi ale Leeds to Ty mi szanuj.

2

@DaPidejpi ojj, trafiłeś na moją czarną listę panie Pidejpi

1

@Encore Jak masz frajera to go gol ile możesz.

1

@zadafcb i w scenie grał reprezentant Polski w piłce nożnej.

0

Na Eurosport 2 teqball, mistrzostwa świata w Gliwicach, pierwszy raz to widzę. Co za sporty wymyślają.

0

@AlwaysBlaugrana C+ family też leci

2

@Rust_Cohle no musi się dostosować jak pisałeś, nie bądź miękka faja XD

1

@Vold94 Sainz Carlos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?