aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 dokładnie tak było, tryplet wygrał wybory
0
@Sysia11 za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli
0
@IronSanHybrid bardziej podchodzi mi szłeps
2
Zamiast oglądać wiadomości włączycie C+ sport
0
@michal26 w biedrze butelkowe 3 +3 gratis z aplikacją
0
@Pogba umierają ludzie z wyżu powojennego.
0
@Encore i tak większość czasu siedział
0
@Encore gruuubo
1
@Kitek1640 żadna
0
@reloaded na Montelupich
1
@tobiasson92 pudłuje raz, dobitka to nie karny;-)
0
@tobiasson92 ja tam jako przeciwwagę go lubię. Bardziej niż Rudzkiego.
3
Twarowski i Nahorny, chyba najlepsza para komentatorów.
1
@kubix05 kiedyś to było
0
głupi by był jakby się dał wziąć na ministra, a bo mu tu źle?
0
@Rewolucja123 czyli wina Dembele, sttacił i dał się łatwo ograć po stracie.
0
@Rewolucja123 jak dla mnie to największa wina po stronie Dembele, nie zareagował po stracie tylko został w blokach.
0
@Rewolucja123 a przy pierwszej bramce nie zaczęło się czasem od straty Dembele?
1
@VeB 1899 nawet puchar francji pokazują dzisiaj, marsylię czy psg.
1
@Fenelon zamiast skupić się na jeździe to robi zdęcia, pan dziennikarz
0
@John_Doe raczej chodzi o to że Boże Narodzenie jest w sobotę, a jak święto w którym przysługuje dzień wolny wypada w sobotę to zgodnie z kodeksem pracy pracodawca musi oddać dzień wolny w innym terminie. U mnie w.fiemie też mamy wolne w wigilię za BN, a za nowy rok dają wolne 7 stycznia.
0
@budel17 a można płacić normalnie przelewem, bez podawania nr karty?
0
@DaPidejpi ale Leeds to Ty mi szanuj.
2
@DaPidejpi ojj, trafiłeś na moją czarną listę panie Pidejpi
1
@Encore Jak masz frajera to go gol ile możesz.
1
@zadafcb i w scenie grał reprezentant Polski w piłce nożnej.
0
Na Eurosport 2 teqball, mistrzostwa świata w Gliwicach, pierwszy raz to widzę. Co za sporty wymyślają.
0
@AlwaysBlaugrana C+ family też leci
2
@Rust_Cohle no musi się dostosować jak pisałeś, nie bądź miękka faja XD
1
@Vold94 Sainz Carlos