aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos z samobójczym?
0
@PatrykBarca kopią jeszcze
3
@barcelonaLM znając życie to nawet z Poznania nie jest, pewnie z Wrześni albo Swarzędza, a najpewniej z Wronek.
2
@Chakalaka kuchenkorz!
0
@DaPidejpi autograf weź
1
@escarabajo ciągle boli dupa pyrarzy po 2:5
0
@Chakalaka jazda, jazda, jazda
2
@MesQueUnClub_87 drogie jak cholera, stolyca wykupuje
0
@Bogan czyli wolisz byłego trenera Evertonu
0
@Pogba Może i lepiej
1
Oczy krwawią od patrzenia.
0
Drzewa umierają stojąc.
0
@Kitek1640 dobrze
0
@LeoMessiah Mario Balotelli
0
Tak kiedyś oglaliśmy potężne San Marino.
3
@Herato a ja pamiętam jak Jan Furtok strzelił gola ręką i wygraliśmy 1:0.
1
@mekston dobrze że to już nie nasz problem tylko psg
1
@VamosRakieta a Kazek nawijał jakby był upalony
0
@clyde tak, bo gramy podobnie
0
@Janiama daj pan spokój
0
@Worny mnie on już w C+ irytował
0
@Janiama a reszta? Gdzie oni są?
0
@Kretok tak, z jakąś inną drużyną z drugiego miejsca
1
@budel17 myślałem że to tylko u mnie tak
0
@arasz1819 mam wkręty z tej serii, nazywają się World Cup, są jeszcze turfy - Mundial Team. Wszystkie bardzo wygodne, nie trzeba praktycznie rozbijać.
1
@Pawel13sz póki co jest piłkarzem Barcelony, na wypożyczeniu tylko ;-)
1
@l0Messini Polsat Sport Premium 4
0
@arasz1819 zapewne korki adidasa, model copa mundial, zaprojektowany w 1979 roku na MŚ w Hiszpanii w 1982 roku, wielu sędziów używa tych butów, bardzo wygodne.
0
@AmigoBlancos to wtedy ta prezentacja Mbappe?
2
Henka Larsson dla ubogich.