0

@AmigoBlancos z samobójczym?

0

@PatrykBarca kopią jeszcze

3

@barcelonaLM znając życie to nawet z Poznania nie jest, pewnie z Wrześni albo Swarzędza, a najpewniej z Wronek.

2

@Chakalaka kuchenkorz!

0

@DaPidejpi autograf weź

1

@escarabajo ciągle boli dupa pyrarzy po 2:5

0

@Chakalaka jazda, jazda, jazda

2

@MesQueUnClub_87 drogie jak cholera, stolyca wykupuje

0

@Bogan czyli wolisz byłego trenera Evertonu

0

@Pogba Może i lepiej

1

Oczy krwawią od patrzenia.

0

Drzewa umierają stojąc.

0

@Kitek1640 dobrze

0

@LeoMessiah Mario Balotelli

0

Tak kiedyś oglaliśmy potężne San Marino.



3

@Herato a ja pamiętam jak Jan Furtok strzelił gola ręką i wygraliśmy 1:0.

1

@mekston dobrze że to już nie nasz problem tylko psg

1

@VamosRakieta a Kazek nawijał jakby był upalony

0

@clyde tak, bo gramy podobnie

0

@Janiama daj pan spokój

0

@Worny mnie on już w C+ irytował

0

@Janiama a reszta? Gdzie oni są?

0

@Kretok tak, z jakąś inną drużyną z drugiego miejsca

1

@budel17 myślałem że to tylko u mnie tak

0

@arasz1819 mam wkręty z tej serii, nazywają się World Cup, są jeszcze turfy - Mundial Team. Wszystkie bardzo wygodne, nie trzeba praktycznie rozbijać.

1

@Pawel13sz póki co jest piłkarzem Barcelony, na wypożyczeniu tylko ;-)

1

@l0Messini Polsat Sport Premium 4

0

@arasz1819 zapewne korki adidasa, model copa mundial, zaprojektowany w 1979 roku na MŚ w Hiszpanii w 1982 roku, wielu sędziów używa tych butów, bardzo wygodne.

0

@AmigoBlancos to wtedy ta prezentacja Mbappe?

2

Henka Larsson dla ubogich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?