1

@Hrzan ale która żona, oto jest pytanie.

0

@LUPR raczej za rok, a przez rok dużo może się wydarzyć.

0

@LUPR straci, albo nie straci, może przedłuży kontrakt. Zresztą już raz za niego zapłacił Monaco.

0

@LUPR @tomek8756 @LeoMessiah czyli nic się nie wydarzy, szejk podpuści Pereza a Mbappe zostanie.

0

I jak tam? Mupape już w Realu? Bo dopiero jestem online po ciężkim dniu :-)

0

@Kwiatek67 w sumie to ekscytuję się tak samo, bez znaczenia jest dla mnie jacy zawodnicy biegają po boisku. Może dlatego że kibicuję Barcelonie od czasów Koemana, jak był zawodnikiem.

0

@MarcelNJ11 a pacyficzny ile ma?

0

@Kwiatek67 czyli bez Mbappe będziesz się mniej ekscytował?

0

@MontelQ same leszcze i Watford

2

@Masti_Real_Madryt Abdullah wisi mu lacha.

0

@Dembouz1899 łeeee, ja mam to w rzyci kto i gdzie idzie w tym oknie.

2

@Witekk10 końcówka "wojen samochodowych" na tvn turbo

0

@Rust_Cohle także żeby się nie okazało że Mbappe przyjedzie do Madrytu i podpisze kontrakt z Atletico :-P

1

@jeyx77x tak, zespół z 3go miejsca awansuje do 1/16 Pucharu Konfderacji

0

@Worny jeden szejk ma Messiego, drugi chce mieć Ronaldo

0

@goldmetaxa byle do września

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AmigoBlancos idźcie już z tym Mbappe

0

@clyde i z dupy spaść ;-P

1

Ale Legia to są jasie

0

@ProMILs tak. ......

6

Najpierw na Rambli saga z Messim, teraz z Mbappe, którą nakręcają kibice Realu na stronie Barcelony. Prąd wyłączyli na rm.pl, czy co?

0

@DaPidejpi a gdzie świętokrzyskie?

2

@Kapitan hawk @kubix05 jak na moje oko to liść kwiatka z doniczki.

0

@Pawel13sz kontuzja

1

@bartas97 uderzył typa w twarz przy różnym dla Napoli

0

I Zieliński kontja

0

@VamosRakieta pewnie tak, ale przy stanie 0:1 zapewne gwizdek by nie gwizdnął.

1

@GeneralXavi wyjdź proszę

0

@RosjaninBut jak dla mnie to głowa nie nadąża, psycha kiepska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?