aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hrzan ale która żona, oto jest pytanie.
0
@LUPR raczej za rok, a przez rok dużo może się wydarzyć.
0
@LUPR straci, albo nie straci, może przedłuży kontrakt. Zresztą już raz za niego zapłacił Monaco.
0
@LUPR @tomek8756 @LeoMessiah czyli nic się nie wydarzy, szejk podpuści Pereza a Mbappe zostanie.
0
I jak tam? Mupape już w Realu? Bo dopiero jestem online po ciężkim dniu :-)
0
@Kwiatek67 w sumie to ekscytuję się tak samo, bez znaczenia jest dla mnie jacy zawodnicy biegają po boisku. Może dlatego że kibicuję Barcelonie od czasów Koemana, jak był zawodnikiem.
0
@MarcelNJ11 a pacyficzny ile ma?
0
@Kwiatek67 czyli bez Mbappe będziesz się mniej ekscytował?
0
@MontelQ same leszcze i Watford
2
@Masti_Real_Madryt Abdullah wisi mu lacha.
0
@Dembouz1899 łeeee, ja mam to w rzyci kto i gdzie idzie w tym oknie.
2
@Witekk10 końcówka "wojen samochodowych" na tvn turbo
0
@Rust_Cohle także żeby się nie okazało że Mbappe przyjedzie do Madrytu i podpisze kontrakt z Atletico :-P
1
@jeyx77x tak, zespół z 3go miejsca awansuje do 1/16 Pucharu Konfderacji
0
@Worny jeden szejk ma Messiego, drugi chce mieć Ronaldo
0
@goldmetaxa byle do września
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AmigoBlancos idźcie już z tym Mbappe
0
@clyde i z dupy spaść ;-P
1
Ale Legia to są jasie
0
@ProMILs tak. ......
6
Najpierw na Rambli saga z Messim, teraz z Mbappe, którą nakręcają kibice Realu na stronie Barcelony. Prąd wyłączyli na rm.pl, czy co?
0
@DaPidejpi a gdzie świętokrzyskie?
2
@Kapitan hawk @kubix05 jak na moje oko to liść kwiatka z doniczki.
0
@Pawel13sz kontuzja
1
@bartas97 uderzył typa w twarz przy różnym dla Napoli
0
I Zieliński kontja
0
@VamosRakieta pewnie tak, ale przy stanie 0:1 zapewne gwizdek by nie gwizdnął.
1
@GeneralXavi wyjdź proszę
0
@RosjaninBut jak dla mnie to głowa nie nadąża, psycha kiepska.